• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Doom 2 (1994) 3h, nastavení GZdoom stejné jako u jedničky.

    Jen mi nedošlo, že Icon of Sin je tady (BrutalDoom) třeba fakt zabít a nestačí 3 bazuky do hlavy.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    TOOMIX: Když to člověk hraje po stopadesátý, tak už tu hru spíš proběhne :) (speedrun trvá okolo 2 hodin :D )
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Alan Wake's American Nightmare, 7h - Takový akční DLC původní hry. Bylo to fajn a ta délka byla tak akorát vzhledem k náplni :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PALADIUS: jsem myslel že je to delší :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Call of Duty 1. 5 hodin. Trocha sobotní nostalgie :)

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Greedfall 26h 8/10

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DAVESADE: U Dark Souls serie slo o vubec první blízký setkání. Od From Software jsem dřív rozehral Sekiro a Bloodborne cca do 3/4.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    NAGASAWA: Byl to tvuj prvni playtrough? A prvni od FROM SOFTWARE hra?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Protoze Lovecraft nema mooc happyendy a je hlavne v pribehu expedice v jejich stopach hlavni hrdinka jde.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Dark Souls Remastered PS4: 100 hodin a 15 minut. Level 99 / 63% trofeji. K DS se reklo behem poslednich deseti let vsechno zasadni, tak pouze dodam, ze jsou vsechny komentare o kultovnim statusu a level designu na sto procent zaslouzeny. Rozjizdim druhej run v NG+

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Call of the Sea na Xbox Series S, cca 6 hodin. Další oddechová drobnost na dva večery z Game Passu, spadeno jsem na ni měl od té doby, co ji dohrál asi každý. Přímočará adventura s ukecanou hlavní hrdinkou a pěkným vizuálem, který místy jako by z oka vypadl pokročilejším Dreams tutorialům :-P Nemůžete umřít, nemůžete udělat chybu a klidně si dejte oba dva konce, protože je jeden horší než druhý. A to myslím v dobrém, protože mě přijemně překvapilo, jak je po barevném pralesním úvodu celá hra nakonec hezky temná a depresivní. Lovecrafta, jak tady někdo zmiňoval, v tom moc nevidím, ale nejsem extra znalec. Naopak mi to místy evokovalo Myst, vlastně ani nevím proč. Jo a mladá mi u toho zase usnula :-)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    HONZAL: a nikdo se doposud s zadnou jinou hrou kvalitativne ani nepriblizil co? zvlastni. Ach jo Zeldo, styska se mi.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    225h, 3 mesice zivota. Ani nevim, co k tomu dodat, v podstate muj dojem ze hry je konstantni, jako byl od prvniho dne
    [HONZAL @ Nintendo fanclub - milujeme Switch!]

    Dohral jsem to pred chvili, takze dojmy jsou jeste silne na nejake hodnoceni, ale u tehle hry to ani neni nutny Jen snad doplnim, ze to byla moje prvni hra tehle kultovni serie.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DEEFHA: Jak píše kolega Králík, hry hraju pro zábavu, ne pro achievementy. Na poměřování přirození nějak nejsem. I když jsem pár vzácných úspěchů v některých hrách získal.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ELECTRICKOTA: to me se zadarilo napoprvy :) deti teda chvili na zacatku makaly..
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ENDER: hele tahle hra je geniální tou znovu hratelností, prvně to většinou dopadne totalitně a nebo náboženským fanatismem, a postupně se učíš že to lze dohrát i bez dětský práce a bez ztráty kytičky jak morálně tak obyvatelstva ;)
    ENDER
    ENDER --- ---
    ERRTU: supr na jeden pruchod, pak jsem nevedel proc bych to mel hrat znovu..
    Ja byl na vsechny hodnej a cekal jsem na konci tvrdej dopad, takze jsem nasyslil obrovsky zasoby...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Frostpunk (cca 12h)

    mraziva depka, skvela atmosfera, neni hanbou nechat si na poprve umrznout mesto :)
    nebudu lhat, skoncil jsem jako slusna fasisticka diktatura. ale preziti vetsiny stoji za obetovani trochy te mrzke a nepotrebne svobody!
    bijte volnomyslenkare! topte vericima!

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---

    Timberborn (cca 20h)


    Super budovatelská oddechovka s roztomilými bobříky, doporučuji pro ty co rádi staví a hledají něco na odreagování.


    Dohraný to asi není, pořád je tam co zlepšovat, ale odemknuté mám všechny budovy, navíc stále Early Access, takže se těším na updaty.







    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Costume Quest (cca 8h)
    Když se blíží ten Helloween...
    Hrál jsem s dcerou, ale spíš jen fandila. Kdyby to bylo kreslené v jiném stylu, bylo by to JRPG jako vyšité. Double fine a jejich humor taky nezklamali

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam