• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    HONZAL: a nikdo se doposud s zadnou jinou hrou kvalitativne ani nepriblizil co? zvlastni. Ach jo Zeldo, styska se mi.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    225h, 3 mesice zivota. Ani nevim, co k tomu dodat, v podstate muj dojem ze hry je konstantni, jako byl od prvniho dne
    [HONZAL @ Nintendo fanclub - milujeme Switch!]

    Dohral jsem to pred chvili, takze dojmy jsou jeste silne na nejake hodnoceni, ale u tehle hry to ani neni nutny Jen snad doplnim, ze to byla moje prvni hra tehle kultovni serie.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DEEFHA: Jak píše kolega Králík, hry hraju pro zábavu, ne pro achievementy. Na poměřování přirození nějak nejsem. I když jsem pár vzácných úspěchů v některých hrách získal.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ELECTRICKOTA: to me se zadarilo napoprvy :) deti teda chvili na zacatku makaly..
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ENDER: hele tahle hra je geniální tou znovu hratelností, prvně to většinou dopadne totalitně a nebo náboženským fanatismem, a postupně se učíš že to lze dohrát i bez dětský práce a bez ztráty kytičky jak morálně tak obyvatelstva ;)
    ENDER
    ENDER --- ---
    ERRTU: supr na jeden pruchod, pak jsem nevedel proc bych to mel hrat znovu..
    Ja byl na vsechny hodnej a cekal jsem na konci tvrdej dopad, takze jsem nasyslil obrovsky zasoby...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Frostpunk (cca 12h)

    mraziva depka, skvela atmosfera, neni hanbou nechat si na poprve umrznout mesto :)
    nebudu lhat, skoncil jsem jako slusna fasisticka diktatura. ale preziti vetsiny stoji za obetovani trochy te mrzke a nepotrebne svobody!
    bijte volnomyslenkare! topte vericima!

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---

    Timberborn (cca 20h)


    Super budovatelská oddechovka s roztomilými bobříky, doporučuji pro ty co rádi staví a hledají něco na odreagování.


    Dohraný to asi není, pořád je tam co zlepšovat, ale odemknuté mám všechny budovy, navíc stále Early Access, takže se těším na updaty.







    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Costume Quest (cca 8h)
    Když se blíží ten Helloween...
    Hrál jsem s dcerou, ale spíš jen fandila. Kdyby to bylo kreslené v jiném stylu, bylo by to JRPG jako vyšité. Double fine a jejich humor taky nezklamali

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Max Payne 3, 10 hodin.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Assassins Creed 2: zhruba 30- 40 hodin

    AC2
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BIMBAS: Já o toho asi čekal víc, ale jo, je to slušná adventura. Mš tada trvalo dohrání něco přes 20 hodin, ale to jsem loadoval projitý kapitoly, abych vyžral collectibles a měl 100%.

    DEEFHA: to mě taky moc bavilo.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Donut County na Xbox One X, asi 2 hodinky. Potřeboval jsem si dát trochu voraz od Arkhamu a líp jsem si vybrat nemohl :-) Roztomilá indie jednohubka tak akorát na závěr večera; mladá při sledování mého hraní sice nejdřív prohlásila, že to vůbec nechápe, a pak pro jistotu usnula... Ale nás milovníky Katamari jen tak něco nepřekvapí! Tohle prostě nešlo nedohrát, culil jsem se od prvního okamžiku až do úplného konce. A teď dobrou noc :-)



    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    BIMBAS: Rozhodně. Trochu jsem se obával, že hratelnost stojí na stealthu a bude to spíš walking simulator v hodině dějepisu bez přímýho vlivu na okolní dění – omyl. Nenech se odradit ani mym počtem hodin, je to hodně lineární, jen jsem pročesával každou kapitolu kvůli výrobnímu materiálu a sběratelskejm předmětům:)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BIMBAS: Za mě teda ne, toho ukňouranýho spratka jsem nesnášel od první sekundy :-) Hry s dětskýma postavama mě iritujou natolik, že je prostě nemůžu hrát. Proto si nikdy nezahraju třeba posledního GoW. Je mi to moc líto, ale prostě bych na to neměl nervy.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ZOMBO: 2x jsem ji nainstaloval a nemam se k tomu ji pustit. Treti intalaci uz mam na disku asi měsíc a jeste jsem to nezapl :D stoji to za to rikas ?
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    A Plague Tale: Innocence (17h) – fenomenální hra se silnym příběhem a atmosférou.

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: souhlas!! diky
    DR_K
    DR_K --- ---
    tak take konecne ten doom eternal - 23 hodin. zacatek parada, prostredek utrpeni, ke konci jsem se to trochu naucil hrat a uz to zase bylo lepsi. kazdopadne ptakovina hrat to na gamepadu. mam dojem ze doom 2016 sel docela dobre, ale tady to byl doslova boj.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Jj, o Future Shocku samozřejmě vím, ale kupodivu jsem ho nikdy nehrál :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: původně jsem chtěl úplně původní hru, původní WAD, dosbox atd., ale dal jsem první dva levely a musel jsem to vypnout. Na mě hrozně pomalý a ta absence mouselooku... První hra s plným 3D mouselookem byl až Terminator: Future Shock

    Free look - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Free_look
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam