• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Jedi: Fallen order - 23 hodin. Jak už jsem uvedl, ze začátku dost neohrabaný ale postupně se to rozjelo jak herně, tak příběhově. Po dohrání konstatuju, že to bylo fakt dobrý. Pro Star wars fanouška nutnost.

    TAP
    TAP --- ---
    CHEWBACCA: doporučíš to člověku, co ho to tenkrát nějak omylem úplně minulo? ani D3 jsem moc nehrál, jsem takřka nepolíben
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    D2R na Hell za Necra. hodiny nevim :-/ jde se na end game, bavi stejne jako pred 20 lety

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    UNREALONE: jestli máš rád SW tak to za ty 3 eura zkus.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Když o tom tak hezky píšete, tak mě to láká taky zkusit ten Force Unleashed...
    btw místo Steam slev koukám sem: https://www.allkeyshop.com/blog/catalogue/search-Force+unleashed/
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    ELHO_CID: Fallen order právě hraju teď a taky bych si dal Star wars zase z trochu jinýho úhlu. Nicméně Fallen order nakonec hodnotim hodně kladně. Z počátku mi to přišlo dost těžkopádný ale jak se postupně paňáca vylepšuje, tak je to lepší a lepší. Každopůádně Force unleashed bych si po letech dal znovu... až bude v nějaký brutálnější slevě na steamu tak to zkusim nějak pofackovat fanouškovskejma modama aby se to dalo hrát :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    JUNGLER: na Xboxu. Já začal hrát ten Fallen Order, což vypadá hrozně pěkně, ale hraje se to hodně jako Tomb Raider a to mi nesedí. Tak jsem si chtěl připomenout "klasiku".
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    ELHO_CID: na čem jsi to hrál? PC port je prý dost katastrofa a já bohužel mám kromě PC jenom Nintendo Switch na kterým to asi nikdy nevyjde :/
    TAP
    TAP --- ---
    Titanfall 2 PS4/7h
    hopsavá taškařice, sympatickej mecha parťák, rychlej spád a tah na bránu. pokud se vám to teda nesekne jako mně a nehrajete dvě kapitoly bez možnosti běhat, myslel jsem, že to je naskriptovaný a byl to jenom bug, na kterej stačilo reload savu :). nevěděl jsem, že je to tolik FPS, čekal jsem něco trochu ala Mirror's Edge/Portal, taková místnost tam byla jen jedna, ale stála za to. jednohubka na dlouhé odpoledne

    TERZ
    TERZ --- ---
    Death Stranding Director’s Cut (57h)
    Death stranding ještě jednou ale už naposledy.
    Žádné zásadní přídavky PS5 verze nemá ale 60fps neurazí.


    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Star Wars: Force Unleashed (8h)
    Vlastně jsem to dohrál podruhé, kvůli kumulativním ajchům, abych se podíval na alternativní konec, a abych si to osvěžil, než si zahraju dvojku.
    Grafika stárne, ale atmosféra je pořád míč pěkná.

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Red Dead Redemption 2, cca 118h - Pro mě trochu rozporuplná hra, na jednu stranu skvělá hra co se týče prostředí, postav a příběh je taky vcelku kvalitní a stojí za to. Na druhou stranu jsem si za celou dobu nedokázal zvyknout na ovládání a různý mechanismy, což mi tu hru často slušně otrávilo. Někdy moc takový utahaný. Prostě takový gtáčko z divokýho západu, z kterýho jsem měl podobný dojmy :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALVATOR: časově 109 dílů cca 2289 minut = cca 38 hodin ;) Má to celý jen 27GB.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: Zní to lákavě, ale teda dost pochybuju, že na to teď budu mít čas :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALVATOR: anime mám kdyžtak, kdybys chtěl, s ENG titulkama. Celou season 1 (109 dílů).
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SALVATOR: Minimálně 200x

    Fist of the North Star Lost Paradise - All Secret Techniques Compilation (The Successor Trophy)
    https://youtu.be/wn6qdsZcTTU
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAGASAWA: Ooo! To sem miloval jako anime když sem byl malej. Padne taky "omae wa mou shindeiru"?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Fist of the North Star ~ 42 hodin

    Tohle byla ultimatne bizarni jízda. Studio RGG si při práci na sérii Yakuza strihlo postapo bokovku, coby poctu kultovní manze z osmdesátých let. Na vysledku se samozrejme podepsal nizkej rozpočet, což znamenalo, ze si tvůrci vypůjčili spousta assetu z Yakuzy a ve hře tím pádem nepotkate víc, jak pet modelu, ale to mi vůbec nevadilo, protože mi to jak je u RGG zvykem, vynahradil totální gejzír fantazie, nápadů, šílených questů a permanentního úsměvu. Díky Kenshiro.

    Hokuto Ga Gotoku (Fist Of The North Star) - PS4 Announcement Trailer (Japanese)
    https://youtu.be/rpl4pjQIP44


    TAP
    TAP --- ---
    Sekiro: Shadows Die Twice / PS4 / 55h

    ENDER
    ENDER --- ---
    Dark souls remastered vcetne datadisku... cca 50 hodin gameplaye vcetne datadisku, nejhorsi boss byli asi Bell Gargoyle. Jinde jsem asi tolikrat nechcipnul :) Jinak asi teda Manus, ale ten sel na prvni pull, stejne jako Gwyn a Kalameet...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam