• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    TAP
    TAP --- ---
    CHEWBACCA: doporučíš to člověku, co ho to tenkrát nějak omylem úplně minulo? ani D3 jsem moc nehrál, jsem takřka nepolíben
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    D2R na Hell za Necra. hodiny nevim :-/ jde se na end game, bavi stejne jako pred 20 lety

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    UNREALONE: jestli máš rád SW tak to za ty 3 eura zkus.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Když o tom tak hezky píšete, tak mě to láká taky zkusit ten Force Unleashed...
    btw místo Steam slev koukám sem: https://www.allkeyshop.com/blog/catalogue/search-Force+unleashed/
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    ELHO_CID: Fallen order právě hraju teď a taky bych si dal Star wars zase z trochu jinýho úhlu. Nicméně Fallen order nakonec hodnotim hodně kladně. Z počátku mi to přišlo dost těžkopádný ale jak se postupně paňáca vylepšuje, tak je to lepší a lepší. Každopůádně Force unleashed bych si po letech dal znovu... až bude v nějaký brutálnější slevě na steamu tak to zkusim nějak pofackovat fanouškovskejma modama aby se to dalo hrát :D
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    JUNGLER: na Xboxu. Já začal hrát ten Fallen Order, což vypadá hrozně pěkně, ale hraje se to hodně jako Tomb Raider a to mi nesedí. Tak jsem si chtěl připomenout "klasiku".
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    ELHO_CID: na čem jsi to hrál? PC port je prý dost katastrofa a já bohužel mám kromě PC jenom Nintendo Switch na kterým to asi nikdy nevyjde :/
    TAP
    TAP --- ---
    Titanfall 2 PS4/7h
    hopsavá taškařice, sympatickej mecha parťák, rychlej spád a tah na bránu. pokud se vám to teda nesekne jako mně a nehrajete dvě kapitoly bez možnosti běhat, myslel jsem, že to je naskriptovaný a byl to jenom bug, na kterej stačilo reload savu :). nevěděl jsem, že je to tolik FPS, čekal jsem něco trochu ala Mirror's Edge/Portal, taková místnost tam byla jen jedna, ale stála za to. jednohubka na dlouhé odpoledne

    TERZ
    TERZ --- ---
    Death Stranding Director’s Cut (57h)
    Death stranding ještě jednou ale už naposledy.
    Žádné zásadní přídavky PS5 verze nemá ale 60fps neurazí.


    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Star Wars: Force Unleashed (8h)
    Vlastně jsem to dohrál podruhé, kvůli kumulativním ajchům, abych se podíval na alternativní konec, a abych si to osvěžil, než si zahraju dvojku.
    Grafika stárne, ale atmosféra je pořád míč pěkná.

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Red Dead Redemption 2, cca 118h - Pro mě trochu rozporuplná hra, na jednu stranu skvělá hra co se týče prostředí, postav a příběh je taky vcelku kvalitní a stojí za to. Na druhou stranu jsem si za celou dobu nedokázal zvyknout na ovládání a různý mechanismy, což mi tu hru často slušně otrávilo. Někdy moc takový utahaný. Prostě takový gtáčko z divokýho západu, z kterýho jsem měl podobný dojmy :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALVATOR: časově 109 dílů cca 2289 minut = cca 38 hodin ;) Má to celý jen 27GB.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: Zní to lákavě, ale teda dost pochybuju, že na to teď budu mít čas :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALVATOR: anime mám kdyžtak, kdybys chtěl, s ENG titulkama. Celou season 1 (109 dílů).
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SALVATOR: Minimálně 200x

    Fist of the North Star Lost Paradise - All Secret Techniques Compilation (The Successor Trophy)
    https://youtu.be/wn6qdsZcTTU
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAGASAWA: Ooo! To sem miloval jako anime když sem byl malej. Padne taky "omae wa mou shindeiru"?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Fist of the North Star ~ 42 hodin

    Tohle byla ultimatne bizarni jízda. Studio RGG si při práci na sérii Yakuza strihlo postapo bokovku, coby poctu kultovní manze z osmdesátých let. Na vysledku se samozrejme podepsal nizkej rozpočet, což znamenalo, ze si tvůrci vypůjčili spousta assetu z Yakuzy a ve hře tím pádem nepotkate víc, jak pet modelu, ale to mi vůbec nevadilo, protože mi to jak je u RGG zvykem, vynahradil totální gejzír fantazie, nápadů, šílených questů a permanentního úsměvu. Díky Kenshiro.

    Hokuto Ga Gotoku (Fist Of The North Star) - PS4 Announcement Trailer (Japanese)
    https://youtu.be/rpl4pjQIP44


    TAP
    TAP --- ---
    Sekiro: Shadows Die Twice / PS4 / 55h

    ENDER
    ENDER --- ---
    Dark souls remastered vcetne datadisku... cca 50 hodin gameplaye vcetne datadisku, nejhorsi boss byli asi Bell Gargoyle. Jinde jsem asi tolikrat nechcipnul :) Jinak asi teda Manus, ale ten sel na prvni pull, stejne jako Gwyn a Kalameet...
    DR_K
    DR_K --- ---
    Ghost Of Tsushima ps5 verze vcetne dlc 35h. Hezky se to hraje, hezky se na to kouka, vetsi zazitek to nezanechalo.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    FAR: Lone Sails (3h) – nenáročná, ale příliš krátká hra, která končí ve chvíli, kdy jsem si myslel, že teprve začne klást větší překážky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam