• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Pokémon Legends: Arceus (91 hodin)

    GEE
    GEE --- ---
    Horizon Forbidden West (PS5, 70h)
    Vynikající pokračování. Robodinosauri už sice nejsou wow,ale nových prvků je dost a naopak na me tu a tam dýchla atmosféra starých Tomb Raideru.Projel jsem většinu side questů, uvidím jestli bude ještě chuť na platinu.Tesim se na třetí díl!

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    The Procession to Calvary (3h, xbox gamepass): Velká legrace, teda pokud vám přijde legrační opravit káru náhradním kolem, do kterého je vpletený odsouzenec.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Hades (32h, xbox): Ještě tam je spousta hraní, ale ukázala mi titulky. Upřímně jsem nadšený, je to krásně vypiplaný, jak boj tak i postupné odkrývání příběhu přes konverzace. Ze začátku brutálně těžké, ale jakmile se do toho jeden dostane, tak už to není tak hrozný.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DEEFHA: souhlasím, DoA je v samoúčelnosti jiná liga. SK je takový příběh "pěstí, závisti a nenávisti", hrozný patos hrdinství a sebeobětování. Jinak příběh je jen asi polovina celé herní doby, pak jsou tam ještě výzvy jednotlivých shinobi a možnost multiplayer.
    BOBESH: Jo, cca před deseti lety vyšel první díl. Dík za tip.
    DR_K: Kdyby jen Vita, víc mě děsí můj xbox backlog.
    DR_K
    DR_K --- ---
    ELHO_CID: taky mne to zaujalo, koupil jsem ve sleve, pustil jsem to, nejak vubec nechapal, co se deje a odlozil na pozdeji. akorat je ten vita backlog hrozne velky a spis porad narusta :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Senran Kagura ma historii....cca 10 let? A to poprsi! Kvuli tomu me ta hra vzdycky lakala :)
    Jinac kvuli poprsi, ale i vsemu ostatnimu doporucuju Dragons Crown ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ELHO_CID: Hmmm... Neznal jsem, pustil jsem si nějaký videjko a musím uznat, že animaci obřích poprsí byla vskutku věnována značná péče :-) Ale na samoúčelnost téhož v Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball to nemá!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Senran Kagura Estival Versus (PS Vita, cca 30h): z toho tak asi deset hodin je odklikávání konverzací, zbytek boj. Na první pohled se to zdá hloupé a záminka pro animaci obřích poprsí. Ale nakonec jsem si v tom našel o hodně víc.

    DR_K
    DR_K --- ---
    FFVII Remake - 44h, ps5 - nostalgie velika, grafika hezci nez advent children, gameplay vetsinove zabavna :) a mam pry napsat, ze na koukani je to velika pecka ;)

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Transistor (6 hodin)
    nejdřív jsem zkusil Bastion a ten mě vůbec nebavil.... se skepsí jsem zapnul toto a už mě to nepustilo. Graficky ulítlý, originální, krásná hudba, neotřelej soubojovej systém. Skvělá jednohubka.

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Celeste (11 hodin)
    Naprosto krásný všechno... roztomilá grafika, krásnej příběh, krásná hudba, krásně polámaný palce. Kdo měl rád Super meat boy, tak tohle je asi tak stokrát lepší.

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Metroid Dread (cca 16 hodin, podle ingame počítadla jen 10)
    hodně dobrý, ale v rámci tohoto žánru je pro mě dosud nepřekonanej Hollow knight

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    já to tu zase drobet zaspamuju :D
    This war of mine (cca 6 hodin) koncentrovaná deprese v kostce

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    "Dohral jsem" Tharsis, minihru s hazenim kostek o tom, jak lidi putujou vesmirem smer Mars, lod se jim zacne rozbijet a dojdou jim zasoby a musi se sami obetovat a nechat se snist, aby byla mise alespon trochu uspesna.

    System hry je o opakovani tak dlouho, nez konecne uspejete, coz se mi povedlo vcera vecer poprve, cca desaty pokus / 3 hodiny hrani. Po dokonceni se odemknou novi kosmonauti a muzeme to zkusit znova na vyssi obtiznost. Ve hre je tajemny pribeh, ktery ale prvnim dohranim nedostal hlubsiho smyslu, ale jak je ta hra rychla a odsejpa, tak si ji urcite jeste sem tam zahraju pri cekani na neco vetsiho.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: no už by to chtělo
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    OT - musim zaktualizovat seznam :-)
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    ELDEN RING (153h) – jedna z těch vzácnejch her, která splnila moje nejpřehnanější očekávání, a nechtěl jsem, aby skončila.

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Donut County (PC)
    cca 4 hodiny.
    mila oddechovka, urceno pro deti ale proc ne :) jste dira. cim vic zerete tim vetsi jste.
    mila grafika, pohodova hratelnost, je to v xbox pc passu.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Call of Duty Modern Warfare série na veterána
    Počet hodin: ???
    deathcount: ∞

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam