• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    nevim! dal! :))

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Baka mitai!

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Dondoko by byla perfektní tie-in hra na mobil. Je to idle gaming/resource collection hra přesně na to dělaná.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: v origu PafuPafu - FapuFapu

    Puff-Puff - Dragon Quest Wiki
    https://dragon-quest.org/wiki/Puff-Puff
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: Kontext. RGG s tím svým Hoňk Hoňk samozřejmě vysekli poklonu kultovní Puff Puff scéně z DQ8. V japonsky verzi prý byla explicitní, co jsem tak dřív četl, anebo slysel. Tady je to komplet.

    174 Dragon Quest 8 Cutscene - Hero Getting a Puff Puff
    https://youtu.be/arJ0I7wO4Ik?si=HaLP6NvcVJwOMuuK
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Úplně nerozumím tomu, proč zrovna mě Decathlon nabízí zrovna tohle triko

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Tady pár nespoilovacich screenshotu

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    LOPIK: damn right. Ale na dodndoku se odjezdem zastaví čas, naštěstí.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    TERZ: U toho Dondoko je blbý, že se odtud opravdu nedá jen tak odjet - ty dva dementy tam v tom nejde nechat samotný :)
    TERZ
    TERZ --- ---
    NAGASAWA: Kdybych se nekochal dalo se to stahnout tak na 40-45. Ale yakuza se nerushuje. Napriklad v Crazy Delivery jsem stravil asi tak 10* vic casu nez bylo nutny protoze sem proste chtel lepsi score :D.

    Dondoko doporucuju nechat si na konec. Po meste jsou ruzny hosti, ktery se odemykaji v sidestories, nebo je na jejich invite potreba urcitej lvl statu, nektery jsou vazany na main story atd. Bude to s nema zivejsi nez s tou bandou kterou ma clovek by default + reklamy.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOPIK: No to bys měl zrovna ty vědět nejlíp hehe

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: ja myslim, ze to vypustili v nejakym traileru nebo tak neco...


    LOPIK: ja na to nemel chechtaky, ale v hlave mi to znelo jako "šuky šuky" :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Na co vlastně je ten honk honk? Já se tomu zasmál, jak jde utratit tisíc dolarů, ale už si to vůbec nepamatuju ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: Aha takhle. Od RGG jsem to minul. Četl jsem akorát spekulace od komunity
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: ja mam zase za to, ze kdyby to nerekli, tak se nic nestane a clovek se to dovi ve hre. nevim proc bylo potreba to prezentovat jeste pred samotnym vydanim. myslim, ze v Gaidenu o tom nebyla ani zminka
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: to mi prislo v ramci pribehu uplne v pohode.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LOPIK: to az po treti hvezde ne? to nevim kdy dam! :D ja mam takovej pocit, ze na ostrov dorazim az po pribehu nebo nevim. nejak to tam na me nedejcha yakuzou...


    NAGASAWA: imho rakovinu taky nemuseli rikat predem :/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOPIK: trofeje jsem si vcera nakonec projel a je to o dost min narocnejsi, nez prvni Ichiban. Mozna jsem to prehlidnul, ale ani to Honk Honk tam ted neni na platinu povinny, kdy jsem loni behal po Yokohame a Kamurochu a doufal jsem, ze se mi tam respawne potrebna slecinka podle algoritmu nahody. Celkem divoce se ted ale tvari to NG+ DLC, kde to musis prijet postaru na Legenary obtiznost a na to jsem celkem zvedavej, ale to je jeste daleko. I podle Terzova koeficientu jsem cekal, ze v tom necha tak 95 hodin a nakonec to dal za 65, takze to neni extremne predimenzovana silenost.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jo ty ostrovy se dají navzájem online navštěvovat, zase jsou na to navázaný ještě nějaký další mechaniky, já to vzdal, jen jsem uploadnul ten můj random resort.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam