• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    rozbalit záhlaví
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    NAGASAWA: Si muzeme dat vonline do tela! Mam to na pc a umi to crossplay.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DAVESADE: Tak jsi měl recht. Už si to štráduju po městě, vedu dialogy s npc, jako v Yakuze, celkový nastavení kostry je víc než podobný, menu v mobilu je mi podezřele povědomý a ještě navíc k tomu hraje muzika pomalu jako z Persony. To jsem teda tak úplně od Street Fightera nečekal :) Mile kostrbatý je to jako Yakuza 3/4, kamera je posazená taky dost podobně. Akorát je škoda, že jsem hned nemohl sejmout pouličního mima :) Inspirace je tam na první dobrou jasná.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: Spotify, 20 podcastu a jedem. Mada mada!
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    NAGASAWA: no, něco jako vagabundi tam jsou, ale je to prostě griiiind
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: spawnovaci vagabundi tam vlastne nejsou co :( Nasobice XP tam snad nechali
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    NAGASAWA: naopak, největší oser nakonec - levelování nad 50 už je grind.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: tak to uz zni jako celkem prijemny starosti.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    tak do platiny zbývají:
    - dodělat yokohama underground
    - Ichiban level 70
    - Ichibanovy personal stats na max.
    GEE
    GEE --- ---
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    LOPIK: fake kiryu!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Nanba dobrej!



    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---


    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Knizku jsem necetl, protoze jsem vedel ze bude S2. Kdyz jde o HBO tak podklady obcas prekonaji a obcas ne :)

    No mam to dokoukane co jde. druha sezona je lepsi. Celkove je to pro me zabavne diky 3 jazyku a slusnym hereckym vykonum.
    Hlavni postava je narcis o tom nema smysl pochybovat, ale vedlejsi role me pripominaji Yakuzu.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    LEFTY: a vím, že si trochu protiřečím. Ale sezona jedna skončila, nebylo jasný, jeslti bude S2, tak jsem sáhnul po té knížce, abych věděl, jak to dopadne.
    Moje review:

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    CROME: já jsem dal první sezonu. Hele, není tam story. Přečetl jsem pak i tu knížku, podle který to je. Nestojí to za to.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CROME: Prvni epizodu. Bylo to slusny, ale na me pojaty az moc zapadne. Sanci tomu ale nekdy jeste dat chci.
    CROME
    CROME --- ---
    Tokyo Vice anyone? Videl to nekdo?

    https://m.imdb.com/title/tt2887954/
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    NAGASAWA: Tahle sestka je novej sport, vhodnej pro zacatecniky, fakt se toho "Modern" stylu neboj a prubni to. Nevim z hlavy, jestli je v demu ten World Tour teda, ale dej tomu sanci.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LEFTY: Ani jsem si nevsiml, ze se pridal :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: uplne tam slysim to: "kowaseeeeeee"....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam