• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    NAGASAWA: Jako upřímně tohle je dobrej fuck up. To mě dost nepříjemně překvapilo při tom přechodu na PS5. Bych čekal, že takhle zásadní věc bude v dnešní době podchycená.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MIKLO: no neni zac. taky bych byl radeji, kdyby si vsechny ty verze mezi sebou tykaly. Tuhle jsem chtel na neco zpetne mrknout v Death Stranding a taky smula.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    BOBESH:
    NAGASAWA: Ok, nevadí, tak já to dojedu v té PS4 verzi. Díky moc za info.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: mno pravda, ty casy jsem uplne vypustil. Je fakt, ze na PS5 tam vlastne zadnej loading neni.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: presne. i na tech starsich konzolich to vypadalo dycky paradne. tam imo max rozdil v nahravacich casech, ale toe par vterinek...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MIKLO: bohuzel to nejde mno. Loni v lete jsem si chtel doplatinovat Like a Dragon v PS5 verzi, kde mi chybel posledni dungeon a musel jsem nakonec stahnout tu puvodni PS4 kompatibilni verzi. kde mi savy fungovaly. Mrzelo me to, ale zase kdyz se ted divam na PS5 verzi Infinite Wealth, tak tam uprimne zadnej zasadni vizualni rozdil oproti PS4 verzi stejne nevidim. Vlastne mi to prijde uplne stejny.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    MIKLO: asi budes zklamanej :/ ja myslim, ze to nejde. ale pockej este na ostatni .)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj. Mám rozehraný Like A Dragon už nějaký ten pátek na PS4. Na začátku roku jsem pořídil PS5, teď jsem si nějak vzpomněl, že bych to rád dohrál. Mám tam asi 40 hodin a vzhledem k tomu, jak málo mám na hraní času, bych to nerad jel od začátku, protože by to mohlo zabrat další dva roky. Zkopíroval jsem savy a nainstaloval PS5 verzi v naivní představě, že se tam sami nahrajou a já pojedu dál. Samozřejmě jsem záhy zjistil, že takhle moc v budoucnosti ještě nejsme a vpodstatě všechny PS5 tituly jsou oproti těm samým PS4 titulům jakoby rozdílný hry. Všude jinde je mi to celkem jedno, ale u tohodle titulu bych to rád nějak rozchodil a zahrál si ho v těch PS5 detailech. Řešili jste to někdo a třeba i úspěšně? Trochu doufám, že na to je nějaký fígl. Samozřejmě to kdyžtak dohraju v té PS4 verzi, ale než se do toho ponořím, tak se radši ještě ptám.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LEFTY: Nemas nahodou tu knihu k pujceni?

    Dostali se do casti, kde Sato je Kyriu a jeho mladsi bratr je jako Akira :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    LEFTY: Vzhledem k okolnostem to byla ale velmi dojemná sidestory :)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Tak tohle byla velmi jasná reference. To jak to pokračovalo už tolik ne :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: wow ted guglim estli tam neni nejaka spojitost a na redditu to taky nekdo ve spojeni s IW zminoval! hezky! :))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: Scena uplne jako z Krizniku Potemkin

    The Odessa Steps Scene
    https://youtu.be/BAbzRjErywY?si=5y6QsRL9_fSYYcnS
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ;)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    https://x.com/mhbali/status/1767712302898327907?s=20

    "Yakuza 0 is one of the best games that I've ever experienced that it changed me as a person, and I've always wanted to create something for it."

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Chi-chaan! :P

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :))
    Yakuza boss: "I've almost beat him, I'll finally put the Dragon of legend to rest!"

    Kiryu:

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOPIK: btw mně vcera v Kamurochu utekl na ulici odpadkovej pytel s vanocnim outfitem, tak tipuju, ze to byla taky nejaka obdoba vagabonda
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já s penězma problém nemám, ale bojím se toho až budu potřebovat expit, teď jsem někde kolem padesátky, nejlepší zbraně mám na dohled, ale vidina levelování dvaceti levelů mně děsí.. Yakuza training gear atd znám, ale nevím kde jsou pořádně oceněný fighty - v dungu udělám tak jeden dva levely za průchod, to není moc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam