• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILOSHITKlub lidí, co nemohou zapomenout na své EX
    ...Tento klub je pro lidi, co nedokážou zapomenout na své ex přítelkyně a ex přítele. 1. Je to už několik let a Tobě se o oné osobě stále zdá? 2. Potkáváš onu osobu denně na ulicích ve tvářích zcela cizích lidí? 3. Navazuješ nové vztahy, ale pořád to prostě "není ono" ? Pak je tento klub pro Tebe a jsi zde upřímně Vítaná a Vítaný. Proisím, než začneš reagovat je slušností uvést svou zkušenost. - SLOVO "FŇUKAT" JE V TOMTO AUDITKU TABU. Zaručuji maximální svobodu projevu bez případných urážek a napadání.
    rozbalit záhlaví
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MILOSHIT: A od toho je tady pro váš život tato diskuze,)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---

    Existuje v Našem životě jedna jediná životní láska?

    36 hlasy od 36 respondentů

      MONROE
      MONROE --- ---
      Mam realny sny kterych dosahnu. Sice ne hned, ale casem. :)
      At je to rekonstrukce bytu, "tela", chs..,

      Kdo vi, co mi jeste zivot pripravi, proste pluju zivotem, nesvazuji se nicim. :)
      MONROE
      MONROE --- ---
      PRASECI_SOIREE: Ja nad sebou zadnou hul nezlomila. :)
      Dovedu si udelat pohodu, hledam reseni jak prekonat vec xy a smirit se s tim, ze jsem takova jaka jsem a nefunguji na me veci jako "Najdi si nekoho jinyho. To bude dobry..,"

      Uleva je smirit se s tim, ze je obcas v pohode nebyt v pohode.
      Ze je v poradku zvladat veci jinak nez ostatni.
      MONROE
      MONROE --- ---
      PRASECI_SOIREE: Asi to i diky hpo vnimam jinak, nevim.

      Zdravotni potize uz mam tolik let, ze me nic moc uz neprekvapi. :)
      Od toho prispevku jsem se zas pohnula k lepsimu, ac je dost okolnosti ktery mi nepreji. Hodne mi pomaha, ze se vracim k psani.
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      PRASECI_SOIREE: zatim vsechny co znam osobne spravil cas a detox, ale nekteri nejmenovani ten optimismus trosku kazi. A ne ze by nevedeli oc jde, proste to je problem
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      MONROE: ale delej si co chces a uznas za vhodny, jen si pak nestezuj, ze ti nejde kolik z hlavy.
      Jak vidno, nekterym to nejde ani po kratkym vzhtahu leta letouci a vsechny rady malo platny.
      Pak jsou lidi, co na tom chtej zamakat a nezivit ten obraz ex v sobe a proty plati ruzny rady. Ale zaruceny nema nikdo nic
      MONROE
      MONROE --- ---
      A tady nejde o to, Nechci. Ale proste nerada se tlacim do ruznych pocitu, co citim uprimne a pak mi nekdo napise, at se na to vyseru.
      Presto nekdo to nechava proste plout. :)
      MONROE
      MONROE --- ---
      PALEONTOLOG: Zas tak to hrotit nebudu. :)))
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      V tom pripade doporucuju zalozit klub Nechci zapomenout na sveho ex :)
      MONROE
      MONROE --- ---
      PRASECI_SOIREE: Jsem v tom jina.
      Rekli jsme si, ze zustaneme kamarady. Proc ne. Preju mu, on preje me. Ty roky zivota nevymizi lusknutim prstem a ja vlastne ani nechci.
      Jsem rada ze o nem obcas vim.

      Jsem introvert, takze nejaky lidi a tak me nelakaji. Obcas udelam filmovej vecer a i to je pro me ted zatezujici (hodne stresovy obdobi).

      Ja se smirila s tim, ze nekdo se ti do srdce vryje vic nez kdokoliv jinej.
      S nekym se citis jako doma.
      Jasne, je to klise "Ten pravej" ale ja nic neocekavam.

      Kdyz se za nejaky roky potkame, pozdravime se, treba si pokecame.

      Mozna delam dle tebe spatne, ale ja to mysleni mm jinde. I s hodne vecma jsem se smirila.
      Ze bude mit pritelkyne, etc.

      A ze je "mamanek" mi nevadi, ac porad zije u nemocne matky a pomaha ji s chodem domacnosti kdyz je potreba.
      To spis ocenuju, nez aby ji v tom nechal jak jeho sestra.
      VERONIKA22
      VERONIKA22 --- ---
      MILOSHIT: sklony k narcismu jsou normálka. Mně vychoval totální narcis takže ty sklony mám taky. No co zbývá asi s tím budeme žít do konce života. Stačí si přečíst nějaké knihy o sebelásce a respektování a vykašlat se na to co nás učili rodiče a prostě si uvědomit, že když mě bude rodič učit blbosti tak ho nemám brát vážně.
      MONROE
      MONROE --- ---
      Ahoj, auditko presne pro me.

      Je to trretim rokem, co nemuzu zapomenout.
      Myslim, ze jsem si par fazemi dosla, me blizke tim otravuji, ac o tom mluvim minimalne.
      Nikdo mi nerozumi a jen slysim "Jsi mlada.", "Uz na nej prece nemuzes myslet".., etc.

      Tak uz mlcim, dusim to v sobe.

      Je pravda, ze jsme v kontaktu a on si nasel zenu vekove podobnou me matce.
      Zprvu me to dostalo do kolen.

      Aktualni stav: napsal mi uprimne, s zenou asi neni, to, jakej byl (spolecensky, vysmaty, tvorici, radujici se z malickosti..,) je fuc.
      Zbylo jen vyhoreni.

      Tohle jsem cetla uz ve stadiu "Je mi jedno s kym a kde ses, hlavne bud stastny a sam sebou.".

      Vidim ho vsude. Porad se mi svira zaludek, citim i ty pomyslny motylky.

      Zatim myslet hlavou a cas vubec nepomahaji.
      Prijdu si divna.
      FIYAH
      FIYAH --- ---
      ZUULUU: tohle za me tesat do kamene a moc dekuju zes to dost rozvedla.

      Kdyz neco pozorujes, nejsi soucasti. Energije vynalozena na odstup a rozpitvoreni problemu, je to co nas deli na dva tabory, ty co chteji a ty co "by" chteli.
      N_I
      N_I --- ---
      ZUULUU: asi je...ono bolest se dá blbě měřit...a může být možná stejně hluboká i z rozchodu..přece jen možná v tomto pomáhá jistá ptačí perspektiva a podívání se na to z 50m nad námi....zkusit sám sebe vidět ptačíma očima...

      N_I
      N_I --- ---
      MILOSHIT: jinak to je mozna blbej primer..ale z hlediska triera a antikrista je tva bolest krze studentku jen bzuceni mouchy.....
      YMLADRIS
      YMLADRIS --- ---
      VERONIKA22: je to ta kniha co jsi zminovala, ale v anglictine. mela jsem to zrovna stazeny na PC. taky mi to tady na nyxu nejde otevrit, nevim proc. pro pripadne zajemce ke stazeni tedy napr. zde https://libgen.is/search.php?req=daughters+McBride
      VERONIKA22
      VERONIKA22 --- ---
      YMLADRIS: a co to je jak to mám otevřít? a nebo ten odkaz není celý
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      ZUULUU: Hele, proste no offense.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      ZUULUU: Necil se. v pohode. Diskuze na nyxu neni hadka na facebooku, nebo tak ;) (doufam)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Me napadl takovy obraz. Je to videt tak jednou za rok, nebo mozna vic, ale ne o moc.

      Jsou to dedecek s babickou, kteri se treba v autobuse nebo nekde laskyplne dotykaji, objimaji,...

      Nevim, nechci generalizovat, ale jinak vetsina “lasek” konci tim, ze po 15 letech jste ruzne kvalitne sehrani spolubydlici...

      Mozna jsem cynik, ale ten obraz fakt vidavam, jen hrozne malo casto.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam