• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    NYX
    NYX --- ---
    SPECZ: Ten zakaz hledani by fungovat mel. Zkontroluji, jestli migruji spravne tu hodnotu.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: i dnes se odsouvaji jen hodne daleko...tenhle princip se nemeni...zvlastni.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYX: Jo.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    NYX: Já zkusila kliknout na ty šipečky a taky nic.
    NYX
    NYX --- ---
    SPECZ: Potvrzujes entrem, co?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Když se v poště nebo diskusi pokusím změnit počet zobrazovaných zpráv z defaultních dvaceti na cokoli jiného, zobrazí se mi hláška "Nelze odeslat prázdnou zprávu" a počet zobrazených příspěvků se nezmění.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    "Palečky" se propisujou skrz vyhledávání - na titulní stránce i v diskusi (pokud ji nam v nějakým divně nastaveným okně prohlížeče).

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    sledované - nastavení - když kliknu na "odstranit ze sledovaných" nebo "přesunout" a nemám nic zaškrtnuto, tak to napíše úspěšné hlášky, i když se nic nestalo
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    hod kostkou:
    * když dám hod 4*4, hodím 23, to mi přijde více než maximum 16
    * nepíšou se jednotlivé kostky jednoho hodu
    * zde se píše: "dodatečné hody (při hodu max. hodnoty se hází znovu a přičítá)" a odškrtává se fajfkou, tam se píše: "házet znovu při hodu nejvyššího čísla?" a je tam nepochopitelný křížek
    * když to omezím datumočasově, tak se napíše poté píše jen datum, ale ne čas
    * čas ukázání výsledků může být nižší než čas ukončení házení (budiž...)
    * když už je ukočeno házení,t ak ukázat výsledky tak jako tak? (vlastn nevím, jak to funguje zde)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    stará verze - sledované - záložky: diskuse, historie, nastavení
    nová verze - sledované - záložky: sledované, nastavení, historie

    to nastavení, které je uprostřed, dát prosím na kraj
    NYX
    NYX --- ---
    KRISKA: Zatim vubec neni udelane to automaticke zalohovani starych prispevku / zprav v poste a mozna ani nebude a bude nekonecna historie...tak podle toho tam prolink udelam nebo ne. Jeste uvidim.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    co prace se soubory z posty a zalohou primo ze zalozky posty? bylo by to asi intuitivnejsi, ale clovek to najde i tak
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: Opraveno. Jinak je tam limit na pocet lidi, ktere je mozne dat do DI. Zkusim to jako kompromis, aby DI zustal kde je fakt potreba a pritom tolik nelikvidoval diskuze.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Po odhlasování nemohu zavřít svoji anketu...


    KOC256
    KOC256 --- ---
    Asi by se "Zobrazit výsledky" mělo měnit na "Skrýt výsledky"

    NYX
    NYX --- ---
    HOLAKAC: Testovat, ale kdyz neco neni 100% jako po staru, neni to nutne chyba :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    NYX: Chtěl jsi testovat, nebo diskutovat nad užitečností? :-))

    Za me posledni uživatele nulova užitečnost. Diskuze mozna ano. Na posledni příspěvky ja treba obcas koukám, clovek tak natrefi na diskuze co pravidelne nesleduje...ale obesel bych se bez nich.
    NYX
    NYX --- ---
    HOLAKAC: Posledni / uzivatele mi prijdou byt zbytecni. Pokud to ma nejaky smysl, dodelat je trivialita samozrejme. To same dalsi udaje u poslednich diskuzi...je to vubec k necemu uzitecnemu?

    Ty preklepy opravim rovnou.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    - v posledních pokud kliknu na obrázek, neobjeví se mi jeho detail/zvětšenina jako v as-is, ale rovnou proklik do diskuze na daný příspěvek,
    - popisek okna "poslední" je "nových příspěvků", tak tam buď chybí číslo, nebo je to blbě :-)
    - poslední - diskuze - chybí sloupečky oproti as-is,
    - poslední - uživatelé - chybí úplně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam