• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYX: sorry, omyl - pořádně jsem se nepodíval co mi to vyhledá - ono to nenajde příspěvky daného ID, ale příspěvky ve kterých je dané ID zmíněno.
    NYX
    NYX --- ---
    SPECZ: Ten zakaz hledani by fungovat mel. Zkontroluji, jestli migruji spravne tu hodnotu.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: i dnes se odsouvaji jen hodne daleko...tenhle princip se nemeni...zvlastni.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYX: Jo.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    NYX: Já zkusila kliknout na ty šipečky a taky nic.
    NYX
    NYX --- ---
    SPECZ: Potvrzujes entrem, co?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Když se v poště nebo diskusi pokusím změnit počet zobrazovaných zpráv z defaultních dvaceti na cokoli jiného, zobrazí se mi hláška "Nelze odeslat prázdnou zprávu" a počet zobrazených příspěvků se nezmění.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    "Palečky" se propisujou skrz vyhledávání - na titulní stránce i v diskusi (pokud ji nam v nějakým divně nastaveným okně prohlížeče).

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    sledované - nastavení - když kliknu na "odstranit ze sledovaných" nebo "přesunout" a nemám nic zaškrtnuto, tak to napíše úspěšné hlášky, i když se nic nestalo
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    hod kostkou:
    * když dám hod 4*4, hodím 23, to mi přijde více než maximum 16
    * nepíšou se jednotlivé kostky jednoho hodu
    * zde se píše: "dodatečné hody (při hodu max. hodnoty se hází znovu a přičítá)" a odškrtává se fajfkou, tam se píše: "házet znovu při hodu nejvyššího čísla?" a je tam nepochopitelný křížek
    * když to omezím datumočasově, tak se napíše poté píše jen datum, ale ne čas
    * čas ukázání výsledků může být nižší než čas ukončení házení (budiž...)
    * když už je ukočeno házení,t ak ukázat výsledky tak jako tak? (vlastn nevím, jak to funguje zde)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    stará verze - sledované - záložky: diskuse, historie, nastavení
    nová verze - sledované - záložky: sledované, nastavení, historie

    to nastavení, které je uprostřed, dát prosím na kraj
    NYX
    NYX --- ---
    KRISKA: Zatim vubec neni udelane to automaticke zalohovani starych prispevku / zprav v poste a mozna ani nebude a bude nekonecna historie...tak podle toho tam prolink udelam nebo ne. Jeste uvidim.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    co prace se soubory z posty a zalohou primo ze zalozky posty? bylo by to asi intuitivnejsi, ale clovek to najde i tak
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: Opraveno. Jinak je tam limit na pocet lidi, ktere je mozne dat do DI. Zkusim to jako kompromis, aby DI zustal kde je fakt potreba a pritom tolik nelikvidoval diskuze.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Po odhlasování nemohu zavřít svoji anketu...


    KOC256
    KOC256 --- ---
    Asi by se "Zobrazit výsledky" mělo měnit na "Skrýt výsledky"

    NYX
    NYX --- ---
    HOLAKAC: Testovat, ale kdyz neco neni 100% jako po staru, neni to nutne chyba :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    NYX: Chtěl jsi testovat, nebo diskutovat nad užitečností? :-))

    Za me posledni uživatele nulova užitečnost. Diskuze mozna ano. Na posledni příspěvky ja treba obcas koukám, clovek tak natrefi na diskuze co pravidelne nesleduje...ale obesel bych se bez nich.
    NYX
    NYX --- ---
    HOLAKAC: Posledni / uzivatele mi prijdou byt zbytecni. Pokud to ma nejaky smysl, dodelat je trivialita samozrejme. To same dalsi udaje u poslednich diskuzi...je to vubec k necemu uzitecnemu?

    Ty preklepy opravim rovnou.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    - v posledních pokud kliknu na obrázek, neobjeví se mi jeho detail/zvětšenina jako v as-is, ale rovnou proklik do diskuze na daný příspěvek,
    - popisek okna "poslední" je "nových příspěvků", tak tam buď chybí číslo, nebo je to blbě :-)
    - poslední - diskuze - chybí sloupečky oproti as-is,
    - poslední - uživatelé - chybí úplně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam