• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Smutná panda :(
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: sakra. ikonky jeste zvladnu, ale ty zvyrazneny prispevky me v ty diskuzi trochu serou :)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Jj, tyhle veci pouziva par lidi a docela to komplikuje kod, tak to chci orezat
    TUILE
    TUILE --- ---
    nevim, jestli to uz nebylo reportovano, ale v ostry verzi mam vypnuty zvyraznovani plusovanejch prispevku a naopak to znevyrazneni minuskovanejch.
    na alphe sou ale prispevky odliseny.

    takz sem si vsimla, ze z nastaveni zmizelo skryti ikonek a odstraneni piktogramu (palecky misto plus minus, dole panacek misto i)

    tohle nastaveni chces taky osekat?
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Dik, proverim. Ja si to muzu vzdycky premigrovat znova a podivat se na ten stav pred ulozenim.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Posli nejaky identifikator podle ktere poznam co v jake diskuzi. Proverim.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Aha... takze je to asi jine chovani. Protoze tady se odesle a prijme zprava, pokud ji poslu sam sobe, zatimco ve legacy Nyxu se to nedelo a zprava normalne zustala jenom "od" bez kopie "komu".
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    A jeste jeden mozna bug ... kdyz poslu zpravu sam sobe, tak se mi nejdriv objevi 1 neprijata zprava. Potom rychle se 1 neprijata zprava zmeni na 0 neprijatych zprav. A nakonec po refreshi zmizi nova zprava uplne. Coz je mozna normalni chovani...
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: jj, uz eviduji jinde...asi je chyba pri migraci tech attachmentu pokud jsou linkem. Overim.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nejsem si jistý, jestli je to chyba, ale na Alpha mi zmizeli z pošty obrázky. Občas si pošlu sám sobě obrázek, abych ho mohl potom připojit do diskuze.
    Ale na alpha jsou tyto zprávy prázdné:



    NYX
    NYX --- ---
    DYNK: Taky si nejsem jisty, jake chovani preferuji :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Not sure if bug or feature:

    V klubu nekdo odpovida uzivateli, ktereho mam v ignore. V ty odpovedi najedu mysi na ignorovaneho uzivatele.

    1) Alpha nezobrazi nic, ostra verze napise, ze uzivatele ignoruju a kliknutim prispevek stejne zobrazim.
    2) Po prokliku alpha ukaze posledni prispevek od NEignorovaneho uzivatele, ostra verze ukaze prispevek ignorovaneho uzivatele.
    NYX
    NYX --- ---
    BOAR: Ano, tohle je tim, ze se namigrovaly puvodni prispevky z diskuzi, za ne pak prispevky z inzeratu a z udalosti...a radi se podle id, ne podle timestampu. Predelat to vsude na razeni podle casu se mi uplne nechce, kdyz je to jednorazova akce...
    NYX
    NYX --- ---
    BOAR: tam byvaji jmena jen pratel a ted nikdo neni aktivni
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj, kdyz dam na nekoho search posts globally, tak se vysledky seradej nejak podivne - ocividne je jen podle data, jak by clovek ocekaval

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Myslis primo ty popupy?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    notifikace o odpovědi v dolním roku by mohly být klikatelné.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: což tedy prakticky ve spoustě případů vede k dohledání příspěvků daného ID, protože jsou to často reakce na něj
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYX: sorry, omyl - pořádně jsem se nepodíval co mi to vyhledá - ono to nenajde příspěvky daného ID, ale příspěvky ve kterých je dané ID zmíněno.
    NYX
    NYX --- ---
    SPECZ: Ten zakaz hledani by fungovat mel. Zkontroluji, jestli migruji spravne tu hodnotu.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: i dnes se odsouvaji jen hodne daleko...tenhle princip se nemeni...zvlastni.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYX: Jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam