• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: v ostry verzi opravdu uplne zmizi z historie (mam v historii celkem. a deset diskuzi a pravidelne je promazavam).
    mam i pocit ze se clovek ztrati ze statistik, kdyz odsune do doby kamenne.

    viz screeny a posledni navsteva



    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: sakra. ikonky jeste zvladnu, ale ty zvyrazneny prispevky me v ty diskuzi trochu serou :)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Jj, tyhle veci pouziva par lidi a docela to komplikuje kod, tak to chci orezat
    TUILE
    TUILE --- ---
    nevim, jestli to uz nebylo reportovano, ale v ostry verzi mam vypnuty zvyraznovani plusovanejch prispevku a naopak to znevyrazneni minuskovanejch.
    na alphe sou ale prispevky odliseny.

    takz sem si vsimla, ze z nastaveni zmizelo skryti ikonek a odstraneni piktogramu (palecky misto plus minus, dole panacek misto i)

    tohle nastaveni chces taky osekat?
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Dik, proverim. Ja si to muzu vzdycky premigrovat znova a podivat se na ten stav pred ulozenim.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Posli nejaky identifikator podle ktere poznam co v jake diskuzi. Proverim.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Aha... takze je to asi jine chovani. Protoze tady se odesle a prijme zprava, pokud ji poslu sam sobe, zatimco ve legacy Nyxu se to nedelo a zprava normalne zustala jenom "od" bez kopie "komu".
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    A jeste jeden mozna bug ... kdyz poslu zpravu sam sobe, tak se mi nejdriv objevi 1 neprijata zprava. Potom rychle se 1 neprijata zprava zmeni na 0 neprijatych zprav. A nakonec po refreshi zmizi nova zprava uplne. Coz je mozna normalni chovani...
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: jj, uz eviduji jinde...asi je chyba pri migraci tech attachmentu pokud jsou linkem. Overim.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nejsem si jistý, jestli je to chyba, ale na Alpha mi zmizeli z pošty obrázky. Občas si pošlu sám sobě obrázek, abych ho mohl potom připojit do diskuze.
    Ale na alpha jsou tyto zprávy prázdné:



    NYX
    NYX --- ---
    DYNK: Taky si nejsem jisty, jake chovani preferuji :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Not sure if bug or feature:

    V klubu nekdo odpovida uzivateli, ktereho mam v ignore. V ty odpovedi najedu mysi na ignorovaneho uzivatele.

    1) Alpha nezobrazi nic, ostra verze napise, ze uzivatele ignoruju a kliknutim prispevek stejne zobrazim.
    2) Po prokliku alpha ukaze posledni prispevek od NEignorovaneho uzivatele, ostra verze ukaze prispevek ignorovaneho uzivatele.
    NYX
    NYX --- ---
    BOAR: Ano, tohle je tim, ze se namigrovaly puvodni prispevky z diskuzi, za ne pak prispevky z inzeratu a z udalosti...a radi se podle id, ne podle timestampu. Predelat to vsude na razeni podle casu se mi uplne nechce, kdyz je to jednorazova akce...
    NYX
    NYX --- ---
    BOAR: tam byvaji jmena jen pratel a ted nikdo neni aktivni
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj, kdyz dam na nekoho search posts globally, tak se vysledky seradej nejak podivne - ocividne je jen podle data, jak by clovek ocekaval

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Myslis primo ty popupy?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    notifikace o odpovědi v dolním roku by mohly být klikatelné.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: což tedy prakticky ve spoustě případů vede k dohledání příspěvků daného ID, protože jsou to často reakce na něj
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYX: sorry, omyl - pořádně jsem se nepodíval co mi to vyhledá - ono to nenajde příspěvky daného ID, ale příspěvky ve kterých je dané ID zmíněno.
    NYX
    NYX --- ---
    SPECZ: Ten zakaz hledani by fungovat mel. Zkontroluji, jestli migruji spravne tu hodnotu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam