• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAMJAHSpánková Apnoe - svaz nočních stíhačů
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ROBOTON: tak ja jsem ted na trojce a bez rybniku;)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    R0C3S3K: mě stačí nastavit na trojku a večer to bublá jak kdybych byl vodník a jak to mám pověšený, tak tam ta voda hned smrdí...čistit rouru každej den mě nebaví...
    RAMJAH: co doktor? už to u nás začínají platit z pojištění? Dík
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    tak jsem ted parkrat zkusil dat zvlhcovac na petku a pak mam normalne rano v trubici celkem rybnik vody, stava se to nekomu?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    R0C3S3K: já měl právě na jedničku ráno hrozně sucho v krku, vic jak pět mi taky vadí takže jsem skončil na pětce a už jsem si s tím dál nehrál.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SOJKA: zatim jsem ve fazi testovani, ale jedu na jednicku a prijde mi to, dvojka taky dobry, jakmile dam vyssi cislo, uz mam pocit prilisneho aerosolu

    na tu jednicku to nesezere skoro nic, podle me by me nadrzka vydrzela klidne tejden
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    R0C3S3K: jak mas nastavený zvlhčování? ja tu nádobku spotřebuju za noc.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    Já teda jen převařuju obyč kohoutkovou vodu, měnim tak 1-2x týdně
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    THERIDANE: jak casto mam destilku menit, vylejvat to kazdej den je imo nesmysl, z ty nadobky to skoro neubejva, nestacilo by treba jednou za pet dni?
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    R0C3S3K: To máš stejný jako třeba se solí do myčky - vyrábí se to ze stejné suroviny potravinářské nebo analytické čistoty, ale pak se to v případě té technické znehodnotí zabalením ve špinavým provoze do drolivých plastových pytlů. Potravinářská čistota má dražší balení a náročnější procesy.

    Převařené bych se taky nebál :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    THERIDANE: ja jsem to na internetu cetl,,, ale me to u destilky prijde zvlastni, protoze jsem myslel, ze prave diky destilaci tam nebudou ani mikroby,,, tak ja si ji asi prevarim, to by mohlo stacit
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    R0C3S3K: v praxi "nejspíš" v pohodě ale v dokumentaci (kanystr destilky od Fichemy) píšou, že může obsahovat "rozpuštěný CO₂, minerální olej, mikrobiální kontaminaci včetně legionelly"
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    je nejakej zasadni problem nalejt technickou destilku do zvlhcovace? nekde jsem cetl, ze muze byt "min cistsi" nez destilka z lekarny, bude ale asi podststne levnejsi a i tak si myslim, ze oproti vode z kohoutku bude jak kristal
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    https://www.cnbc.com/2023/11/01/apple-watch-blood-pressure-sleep-apnea-and-health-coach-planned-report.html

    The watch will support a new system for detecting sleep apnea and a blood pressure sensor.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    RAMJAH: Prijde mi to jako fajn reseni, je to otravny tahat tasku navic kazdej vikend co jsem mimo domov, a bude to asi i dost pohodlnejsi nez mit masku na ksichte
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Koukal jsem na to vloni , to už snad pracovali na tom aby to tady pojišťovna hradila, jedu za 14 dni na kontrolu tak se na to zeptám doktora jestli se to nějak nepohnulo
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    https://www.geniosleep.com/en/ resmed dava novou lecbu, pro lidi co nesnasej masky by to mohli bejt fajn reseni.. bohuzel u nas zatim bez pojistovny co jsem koukal
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    Me se s nosni maskou stalo, ze jsem lezel na zadech s otevrenou pusou a tou mi foukalo ven. Zena mi pry parkrat za noc tu pusu zavirala
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    R0C3S3K: Nastesti mam jen nosni, ale taky to ma svy mouchy, silikon mi skube v noci vlasy, takze plesku mam zajistenou...
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    me ted docela sere proudeni vzduchu v masce, jak se tam prohani, ofoukava mi to spicku nosu, tak dvakrat za noc musim masku sundat a poskrabat se, jinak bych to nevydrzel, pomooc;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KEIRAN: oki, koupím lékarenskou, díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam