• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    NAVARA: ... zubaře. Sky's the limit. Já tak spíš házel základ nějakého relativně úplného týmu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Ochranku, pomocný personál, patologa, záchranáře / field medica,… :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Co ještě potřebujeme? Diagnostika, internistu, vrchní sestru nebo sestřičáka, nějakého praktika a psychiatra?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Samozrejme jeste ty postavy narveme pak do FATE.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---

    Plk. UNDR. Taker
    Hlavní aspekt: Anesteziolog, jehož schopnost udržet pacienta na hraně života a smrti s až morbidní přesností je mezi chirurgy polní nemocnice legendární. Hodnost plukovníka napovídá, že v armádním sboru strávil víc než nějaký ten pátek a familiernost, se kterou vzpomíná na spolupráci s dávno zesnulým Dr. Grofem a dalšími kolegy z jiných oborů napovídá víceoborovou zkušenost, zdůrazněnou titulem UNDr., jehož význam je záhadou i jeho kolegům. Nidko se dosud neodhodlal jej zpochybnit, nebo se na jeho význam byť jen zeptat.

    Problém: V zájmu svých pacientů se nadále věnuje výzkumu hranice mezi vědomím a nevědomím a své hypotézy empiricky ověřuje experimenty, pro nedostatek zdrojů často prováděnými, na sobě samém. Avšak...pokud dlouho zíráte do propasti, tak propast zírá zpátky do vás...
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Ferdinand Weissenberg
    Kvalitní chirurg s mírně komplikovanou osobní minulostí, o které zachovává důsledné mlčení, a nadstandardními profesními úspěchy, které ale nikdo nikdy nedocenil (zřejmě i proto, že se vždy stranil akademické sféry a neusiloval o hodnostní postup). Při práci schopný improvizace a netečný k suboptimálním pracovním podmínkám. Vysoce funkční alkoholik, který střídavě hledá smysl života a smiřuje se s tím, že nic takového není. Pacifista nikoli z apriorního přesvědčení, ale na základě racionální a zkušeností podepřené úvahy.

    zatím jen takto volně, nepromítnuto do řeči pravidel
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: vubec se toho neboj :-)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Ja porad premyslim jakou miru šílenství nebo alternativni historie bych do sve postavy mel promitnout :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: V tom případě se má postava bude jmenovat Jára Cimrman.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    AVATAR: Jj, cesky tym v ramci 6. nebo 7. polni nemocnice ACR.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: Hlavně aby to nedopadlo podle Kotlety/Kulhánka, tyhle postpubertální idioty tak nějak nemusím....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    A jedem teda cesky realie, nebo jak?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Tak navrhuji, abyste vsichni, podobne jako BURKHAR nahodili hruby napad na postavy. Ja nepozdeji do nedele pripravim vic materialu ke svetu a ba jsem nasel i RPG s MASH tematikou :D (Ac je PbtA system).
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JVMLOK: Ta verze pro Star Wars interaktivní je. Klidně vám udělám jako interaktivní i ten Fate/FAE, to je ve skutečnosti poměrně minimum práce (ale dostanu se k tomu nejdřív zítra, spíš až v sobotu)

    D20 v kostce - Pravidla - Fate - materiály ke stažení (CZ+en)
    http://www.d20.cz/clanky/pravidla/fate-materialy-ke-stazeni.html
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: tak burkhar ho chce tak nejak obecne a ne na fate. Vcera jsem videl pulku toho vysvetlovaciho videa, nez jsem vytuhl, takze nevim, jak se tam resi equip, ale minimalne na historii rollu by to bylo fajn, ne?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: Mno ale na fate, resp FAE, není generátor nějak zvlášť potřeba ne? Dyť má celej osobák dokopy tak 10 položek ne? Z toho by asi šlo udělat editovatelny PDF a uložit si do souborů na nyxu a pak ho linkem nasdílet do záhlaví v IC

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: kolega avatar se k tomu dostane nejdriv o vikendu. Btw, shanim nakej nefree hosting na testovani. Uz mi zrusili treti :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ja, vzhledem k Eurovalkam a momentalni politicke situaci to vidim na postapo prave v dlouholetem vecnem konfliktu co vyvolali nasi vyletnici ve Vrbeticich, kdy doktori jsou klasicka ceska slozka NATO misi (vedle chemiku a specialu).
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JVMLOK: UNDr. Taker, těší mne
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Pacošů bude dost tak i tak. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam