• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Karadum vyhodí nějakou úvodní scénu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Na koho se čeká?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak co, jedem?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR:
    JVMLOK: ok tak to bude nejlepsi
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Mrkni kdyztak sem
    [JVMLOK @ Session - Shadowrun (IC)]
    jak to bylo reseny.
    Bud jmeno postavy zvyraznis kdyz je potreba, nebo ho vypravecim zpusobem uvedes ve vete.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: neni to potreba, po prvnim IC postu ti to neprijde.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Nechci druhý účet vna NYXu.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: :D Pekny napad, ale za me asi neni treba. Presne kvuli prihlasovani ap.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    jeste me napadlo ale asi by to byl opruz s přihlašováním, vyuzit plonk pozvanek a udelat si na IC ucet na postavu aby to bylo jednodussi... pripadne avatara změnit, ale treba je to blbost a zafixuje se to rychle :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: Presne tak, co neni se dodela. A myslim, ze neprohazovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: ok, nebudem ztracet cas
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nahrál jsem aktualizovanou postavu s aspekty na nástěnku. Jen nevím, jestli by si "THC je cesta k lepší psychiatrii" a "Problémy řeším s grácií" neměly prohodit místa problému a aspektu... any help?

    hlavní popis postavy ještě udělám, v pravidlech píšou, že když neím, mám to dopsat později :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: kdzbz tam pak bylo neco k diskusi tak asi mozna radeji call nebo posta :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: 102 je u Psychologa odkaz na stranku v pravidlech Fate Core CZ, moc nerozumím co to znamena ten popisek presne (odstraneni psychickyho damage?) ale je to urcite neco jinyho nez negativni ovlivneni psychickyho stavu s nejakou nizsi sanci na healing jak si predtsvuaju to psychiatricky pusobeni svy postavy :)

    hele diky moc, posunulo me to. koukl jsem jeste na https://www.faterpg.com/dl/df/aspects.html a uz mi tyen rozdil aspekty vs dovednosti jsou jasnejsi: "By contrast, skills and stunts could be said to paint a similar picture of what your character can do, rather than who he is."

    Tak já to upravim a pošlu, jen taková blbost, ale tučný písmo pořád na nyxu píšete pomocí HTML nebo je tady nejaka ficura na editaci textu o ktery nevim? tu postavu totiz mam ve wordu s vytucnenyma aspektama, ale nemel jsem cas to pastnuti jeste editovat v html...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: furt na me budete cekat, jsem se zas zasek na warframu :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: Dame dokopy postavu?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Tak to bychom meli mit vsechny postavy pohromade? Je to tak?

    ACHERON: Pekne. Jen nevim, co je Psycholog 102?

    Navrhl bych mensi upravy nebot vidim dva jasne aspekty ("Psychiatr diky odvodu" a "THC je cesta k lepsi psychiatrii"). Ale mame prostor pro dalsi tri, ktere muzeme urcit uz ted z materialu.

    Z historie mi prijde ze bychom mohli mit aspekt "Talisman losi hlavy" nebo primo to "Psychiatrem diky odvodu" mi prijde i jako dobry aspekt ciste z historie.

    Jako zakladni koncept bych mozna spis volil treba neco "Podvodnik" + nejake domalovani a uprava. Protoze teoreticky o toho psychiatra by te treba neco mohlo pripravit (kdyz na to prijde nekdo ap), ale ten zakladni koncept bude stale stejny.

    Nebo muzes mit aspekty prave podle vztahu:
    Kutilsky kamarad, Psychousi, Jednosmerny vztah.


    Je to opet o tom, ze aspekty ~ veci, co chceme aby hrali nejakou roli ve hre.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: kikot, muzu
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AVATAR: kikot, muzes vecer na pul hodinky zkecnout v poste?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Ideální parťák na šachy a brko! ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam