• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož kde to vázne, holoto? :)

    Rád bych si to ještě s Danem u maximálně 10 minut trvající partie šachu naplánoval. A vy ostatní, též na vás čekáme. ;)

    Nebo jste všichni někde na kalbě?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    a ja bych si měl hodit na klamani u tech sestřiček? :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    JVMLOK: Já si na ty sestřičky budu muset hodit taky, předpokládám. Už jsem se do toho čtení pravidel v nějakých plonkových chvilkách pustil! Princip je mi jasný, ale chci je projet celé.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ja teda mam asi nejaky hody na veleni a a pak pri realizaci pripravy nejaky dalsi. mrknu doma
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já bych si asi pak měl hodit na sabotáž motorky, až sestry odlákájí ty dvě gumy, které ji hlídají.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: V Burkharove doupeti jsem ti hodil tento hod, priste muzete klidne sami hazet. 2 kostky neb se uzije jen drill. Obe uspechy a tedy mame situacni aspekt "Uklizeno u Ferdy" s tim, ze ma u sebe jedno vyvolani zdarma.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Jj, tak by to fungovalo. Pouzivas znalost drillu k tomu abys vedel, co je jeste prijatelna mira.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: hele staci popis pripravy nasi sofistikovane akce takhle nebonto mam jeste dobarvit?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: https://discord.gg/ym7ZvjqJ

    Je to fakt easy a NYX kostky teď nejsou úplně vhodný na tohle. Ten týpek, kterej to napsal, to psal pro pen and paper RPGs.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Ad házení, můžu nabídnout svůj server na Discordu. Jede i přes web a na Fate kostky tam mám kostkobota.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Sestřičky to daj. A my pojedem pro užitečné haraburdí, Dan se vyřádí na motorce a snad neumřeme.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    když už jsi nepostradatelný :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Nevím co dělám, ale vypadá to cool. Asi.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: zadny selhani mam to do detailu promysleny. co by se mohlo posrat? :D
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: plus bych tedy chtěl nějak použít dovednost "vojenský drill" na to, že to mám ubikaci hadry tak nějak "přijatelné". Já vím, že to je blbý metagame a že bych si to mohl přečíst v pravidlech a pak odpálit do klubu, takže spíš prosím o potvrzení, že uvažuju v principu rozumně, nebo jsem úplně mimo :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KARADUM: Nebo má přizpůsobivost tím, že jsem si vzal lepší hadry a zvolil méně nápadný druh alkoholu?

    (OK, tak já si ta pravidla otevřu, ale dnes tedy už asi ne, pořád u toho průběžně pracuju)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Vidim tam konflikt s gumama u motorky, skvela prilezitost si prave hodi.


    ACHERON: Split na 2 je v tomto kontextu jeste v poradku. Meta bych to videl na zajimavou situaci tak i tak. Bud selzete ve snaze ziskat motorku a budete za to karani zatimco prijdou hlavouni nebo budou dva clenove nemocnice chybet zatimco prijedou hlavouni.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ale priznam se, ze nemam uz ted dost soustredeni to precist. Ukol na doma, at se darebaci nenudite. Pochvala Acheronovi za uziti dovednosti. Jak jsme resili hazeni tedy?

    Dalsi vec, mate pred sebou udalost (mini boss fight trebas, kdyz uzijeme klasickeho obrazu). Muzete se na ni tedy pripravit. Nejlepe tim, ze zacnete na zakladne generovat aspekty toho prostredi. Takovym aspektem muze byt napr. uklizenost u Akera. Budeme je pak mit sepsane v zahlavi at se nehledaji.

    Az dojde na vec, tak Fate zna vicero uziti dovednosti, obecne: Prekonani, Vytvoreni vyhody, Utok, Obrana. Prave uziti vasich dovednosti k Vytvoreni vyhody muze zde byt uplatneno. Vytvarite pro scenu inspekce pro vas privetive aspekty.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Jako dlouholety DM jsem zvykly, hlavne, kdyz se hraci bavi. Ac pravda, takova kanonada napadu se v live hre jeste za nepritomnosti myslim nestala.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nejak se mi nedari zapojit ferdu a tadease do planu - nejaky napad? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam