• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ja mam takhle na dverich od kanclu lepiky, a vzdycky musim aspom 3/5 sundat abych mohl jit domu. Obcas zvladnu i 4. A uz 14 dni mi tam visi ukol, krterej je sice dulezitej, ale pro me, a nesouvisi s aktualnimi projekty v praci. Tri desitky jinejch veci mam hotovy, ale tohle ne. Uplne ti rozumim :)
    Takze, ja dneska bezpodminecne dorazim dalsi 3 stranky z kazuisitiky klienta z koucingu. Co udelas ty? :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: jasný přemýšlel jsem co by asi tak postava specifickeho dělala a nebyl cas ani u kafe... dneska odpoledne se ale uz casove srovnam a doplnim
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ;) staci drobnost, neco co das dokopy u kafe :) At ma GM taky moznost se trochu rozepsat :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jo, máš recht, on mu prostě při první interakci nějak řekne.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Sory za smazani ale....
    BURKHAR: To je IC interakce, nema tady co delat. Zahrej to a uvidis
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: A tobě může Jára říkat jízlivé 'Táďo'?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: dopisu behem odpoledne az vecer, mam masakr v praci tento tyden, home office od rana do dvou do rana
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Zatim tam chybi jen ACHERON.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    doplnil jsem v IC na zahlavi jmena a urceni postav, zaboha si nepamatuju jednotliva osloveni :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Arbeit. Budu tad kdyz stihnu mandatory jeden post
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Bohužel jsem musel dnes něco do osmi dodělat, přišel jsem o zevl venku na terase. Zítra čas mít nebudu, budem mít ten boss-fight v SR, takže mě čekejte až ve středu. Pokud to bude na nějakou rychlou reakci, tak mrknu před šestou před runem sem i do IC.

    Zatím mě to velmi baví, začínáme si to pomalu vytvářet, za chvíli už v MASHi budem jako doma. I když ne po vůli. :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Já radši za tmy.

    Odehrál jsem teď, čili jsem zvědav, co ostatní. ;)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Bo pres den pracuji :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: A tím pádem ani v úterý. Přes den během práce asi jo, ale tady se řeší věci zatím spíš večer, co mi tak přijde.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Hoříme nedočkavostí. :)

    Ano, taky jsem frenetik, ale upozorňuji, že zítra nebudu mít čas, budu ladit přípravy na úterní run, máme velký boss-fight a chceme to přežít.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Jj, sabotovana. Jeste bych tam rad take neco napsal.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: u mě je to jako kdyz prejdes z Kulhánka na Miévilla :-)
    Ale myslím si že si každej najde svojw tempo. Jen je dakt potřeba myslet na to, že čím bohatší si to uděláme, tím líp se to bude chápat i přu čtení zpětně třeba za rok. Na svoje si přijdou jak psavci, tak mistři zkratky, nebo máme možnost se jimi stát.
    Jsme daleko za targetem 1post/osobu/den :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: V pohodě. Já jen, že jsme nejdřív měli dořešit plán. Hezky jedno po druhém. Donutil jsi mne tím trochu předběhnout čas. Každopádně motorka je předpokládám sabotovaná a teď bych se synchronizoval s ostatními na důstojnické poradě.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: jasny rozumim nebyl jsem si jistý mírou detailu a v obecne rovine mi plan přišel dostatecne konkrétní aby se to přes hod vyřešilo ale mozna jsem chycenej ze stary zkusenosti DrD a SR
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: S tímhle měl v PbP myslím Chorche velkej problém, protože tempo je výrazně pomalejší...respektive tím jak se můžeme rozepsat může se během krátkých časových úseků stát velká spousta detailů, které stojí za to zmínit. Je to kreativní hraní, i když na kostky dojde, tak pro člověka, který u stolu furt řeká až si bude moc t na něco hodit je PbP pomalá smrd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam