• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    uz jsem se dorovnal, prehlidl jsem ten odkaz na post :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: aha. Asi to tak šlo brát. Já to nahodil GM jako oslí můstek ke komunikaci s NPC (s velitelem tábora) :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Chvilu jsi byl nervózní.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: To bylo v reakci na tvůj předchozí post, kde přemýšlíš, co tady asi chce.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    heh nevím kdes ve větě "s jistotou získanou tísícem odpochodovaných mil" našel nervozitu, ale účel světí prostředky :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jí si hodil
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Už si to hodil.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Nevim, zda Acheron cetl navrh, nechaval jsem mu chvilku si to hodit. Jinak posunu dal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož kde to vázne?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: To je skoro na hod, zda to stihnes :D Ale nemas na to imo nic moc charakteristiku, tedy jen kostky a uvidime, co daji.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ja mam takhle na dverich od kanclu lepiky, a vzdycky musim aspom 3/5 sundat abych mohl jit domu. Obcas zvladnu i 4. A uz 14 dni mi tam visi ukol, krterej je sice dulezitej, ale pro me, a nesouvisi s aktualnimi projekty v praci. Tri desitky jinejch veci mam hotovy, ale tohle ne. Uplne ti rozumim :)
    Takze, ja dneska bezpodminecne dorazim dalsi 3 stranky z kazuisitiky klienta z koucingu. Co udelas ty? :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: jasný přemýšlel jsem co by asi tak postava specifickeho dělala a nebyl cas ani u kafe... dneska odpoledne se ale uz casove srovnam a doplnim
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: ;) staci drobnost, neco co das dokopy u kafe :) At ma GM taky moznost se trochu rozepsat :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jo, máš recht, on mu prostě při první interakci nějak řekne.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Sory za smazani ale....
    BURKHAR: To je IC interakce, nema tady co delat. Zahrej to a uvidis
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: A tobě může Jára říkat jízlivé 'Táďo'?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: dopisu behem odpoledne az vecer, mam masakr v praci tento tyden, home office od rana do dvou do rana
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Zatim tam chybi jen ACHERON.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    doplnil jsem v IC na zahlavi jmena a urceni postav, zaboha si nepamatuju jednotliva osloveni :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Arbeit. Budu tad kdyz stihnu mandatory jeden post
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam