• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: Jo tedy jsi hodil 0 proti jeho +1 bez jeste uziti klamani. Nula neni problem, jen je to "nevalne".
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: jasny to bylo proti ty opozici mraze na inspekci jestli jsem dobre pochopil ze si mame hodit. kdyby doslo na nejhorsi tak je/ho ale zkusim odklonit pres klamani kde mam +4 . jestli tomu teda dobře rozumim a nepujde o situaci ktera by se musela odehrat...
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON fiha, to ti padla 0 O.o
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: Jojo, ale ne "neco za neco protoze neco umim nebo nekdo jsem", jako spis"cihlu za slepicku". Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale koukam nejlepsi kseftar je stejne psychiatr
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: A proto jsme takovi partaci, ze se Tadeas naucil i Barterovat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jistě, ale když si nějaký plukovník nechá u Cimrmana opravit hodinky, nechá za to i nějakou tu luxusní odměnu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: :) my si muzem nakecat hovadin kolik zvladneme, ale nakonec to stejne vedes ty, a osobne jsem vdecny, ze ses toho ujal. Tak si to uzij a nenech si od nas zadarmo kafrat do pribehu :) od toho mame FP.
    A to prehlidnuti je pochopitelny.,...v zapalu boje jsem v odkazu na tvuj post prepsal "KARADUM" na "Plk. Mráz" takze to snadno unikne :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: No ono sečít synka místnímu warlordovi nebo udělat slepák zelináčce taky něco hodí, doktoři nikdy nebudou odkázaní jen na armádu jako takovou...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Kdo jsme, to už si zahrajeme.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    To je podnetu. Zitra se na to vrhnu spolu s IC. A prominte za prehlednuti pokud jsem minul nejake prime osloveni NPC.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ale hlavně pojďme nějak zkonsolidovat ten setting. Rád bych věděl kde jsme, kdy jsme a jak jsme.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jojo, aby všechno fungovalo, musí Jára prostě kšeftovat. A na to byl Minderbinder expert.

    Ostatně, nebýt Cimrmana, žereme všichni jenom ovesné vločky s koninou. I z poměrně vzdálených základen za ním občas někdo zajede, aby Jára něco opravil. A nezřídka za to zařídí důstojnický bar plný kvalitního pití a jídla. V jídelně to pochopitelně nenechá.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Cimrman je taky trochu ďábel. Proto ta narážka na šibalství.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: Ale k tve postave ten Minderbinder sedi, to teda rozhodně :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: ja mluvim o Tadeášovi :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Ale s Faustem souhlas. ;) Milo, když už, tak spíš Milo Minderbinder z Hlavy 22. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Uniformu má na sobě dnes výjimečně. Však počkej, já ho ještě dokreslím.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: tyjo teď o tom dumám a nedokýžu určit archetyp...trochu Milo Venderbeck, trochu Faust...ale spíš anonymní uniforma s červeným křížem.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Ve smyslu k válce.

    Jinak je to takovej nabručenej šibal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam