• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: taky tomu tak rozumim
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: IMHO je z předvoje, ale Mráz na ní chce odjet.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: protoze pokud tam ta motorka byla celou dobu, tak nedava smysl ji rozbijet těsně pred prijezdem generala... prosim o vysvetleni situace, je to teda Mrazova motorka dlouhodobe nebo ji proste přivezli pred tou inspekci (cemuz by odpovidalo IC) a Dan si to s Jarou v tom rumovym ranu spatne vylozili jako ze to je motorka z toho konvoje? :D
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: jestli to je motorka z nasi základny tak celou akci vyhlasuju jako ultimate zhulenecky fail, bral jsem to tak ze jde o motorku z toho generalova konvoje co ji privezli dopredu... :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Prekvapive :-)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: K vasi samozrejme :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co ty scény uvádět stylem "od oznámení návštěvy generalisima do jeho příjezdu v dáli"? Ohraničilo by to trochu i to časové rozmezí, kde se pohybovat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Omluva za telefonni pravopis :-(
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: klidne:
    “o tyden pozdeji, dustojnici spolecne pri odpoledni izite na luzkovem oddeleni diskutiji plany na vecer, kdyz tu nahle...”
    Je zajisteno ze jsme vsichni ve stejny cas na dtejnem miste a jakakoliv intwrakce bude na tenhle bod navazovat.
    A jasne si rict:
    Scena konci pro postavu rim, ze opusti luzkove oddeleni, pote se bude ucastnit deje az v dalsi scene, jakmile bude deklarovan jeji zacatek.

    Takhle udrzime synchro a budeme kit moznost vyrerpat kazdou scenu do dna, aniz bychom narusovali flow a storyline GM.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KARADUM: "o týden později" je imho OK. Jen to musíš mít pevně v ruce, abys zahlásil konec a všichni to musí dodržovat a být uměření, pokud jde o aktivity mezi "epizodami".
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Btw, skoukavam Mash, tak zkousim mit rozmyslene zakladni "epizody". Budeme je delit nejak do IC kanalu nebo staci pribehovy posun "o tyden pozdeji" ap.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: Jo tedy jsi hodil 0 proti jeho +1 bez jeste uziti klamani. Nula neni problem, jen je to "nevalne".
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: jasny to bylo proti ty opozici mraze na inspekci jestli jsem dobre pochopil ze si mame hodit. kdyby doslo na nejhorsi tak je/ho ale zkusim odklonit pres klamani kde mam +4 . jestli tomu teda dobře rozumim a nepujde o situaci ktera by se musela odehrat...
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON fiha, to ti padla 0 O.o
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: Jojo, ale ne "neco za neco protoze neco umim nebo nekdo jsem", jako spis"cihlu za slepicku". Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale koukam nejlepsi kseftar je stejne psychiatr
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: A proto jsme takovi partaci, ze se Tadeas naucil i Barterovat :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jistě, ale když si nějaký plukovník nechá u Cimrmana opravit hodinky, nechá za to i nějakou tu luxusní odměnu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: :) my si muzem nakecat hovadin kolik zvladneme, ale nakonec to stejne vedes ty, a osobne jsem vdecny, ze ses toho ujal. Tak si to uzij a nenech si od nas zadarmo kafrat do pribehu :) od toho mame FP.
    A to prehlidnuti je pochopitelny.,...v zapalu boje jsem v odkazu na tvuj post prepsal "KARADUM" na "Plk. Mráz" takze to snadno unikne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam