• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Já čekám, jestli se motorka podařila Járovi opravit. Hod tam je.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ja nestiham kvuli konci semestru, ale ctu aspon OOC a zacinam se bat podivat do IC :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Na tripu chutná všechno jako piliny a je to jedna z nejnudnějších možných věcí.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: toho co mele o cervenym hradu jsem do pribehu inputoval já
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a pak že karty nefungujou :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hehe
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: nebudu zastirat ze pri prvním čtení tvoji postavy to byla první vec co me napadla co by se dalo udelat v ramci očištění tábora od negativní energie pri nejakym tripu spolecnym... pak se do toho zamotal generál coz by bylo jeste vic cool ale porad jsem se napadove nedostal za kopii muzu co ziraji na kozy ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: to byl prvni sleh :-) od te doby jsme dosli hodne, hodne daleko :-)
    Kdyby se do toho dali zamotat Muzi, kteri ziraji na kozy, mohli bysme mit v tabore i Jedie :-D
    Ryby bys ve Visle lovil tak, ze bysis sedl na breh s kosikem a tak dlouho ziral do vody, dokud by ti do kosiku nenaskakalo dost na obed :-)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: jo ty vypadaj hodne jako schopny jit si dat raut :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jinak v pravidlech se pise ze v pripade potreby je to mozne tesit hlasovanim, za me kdyz to ACHERON: chces vyuzit, jsem pro, kdyz to nikdo nezastavi tak to dopln v IC do zahlavi :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: hehe nas prvni rozhovor. Ale byl to tvuj pacient :-)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    JVMLOK: Tvém?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: hele ani nevím kdo s tím přišel, zaznělo to v něčím příběhu nebo tak něco ne? Že byl v noci na sále...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: 1) Nothing beas good drill :)

    Představuju si Akera jako člena podobné skupiny jako byli tihle.
    Czechoslovak Military LSD experiment
    https://www.youtube.com/watch?v=5HXMHdhQL_8


    kterej už na acidu zažil hodně věcí a cíleně tu látku využívá pro podporu vnímání emergence a synchronicit. Každopádně pokud bys rád Akerovo chování nějak usměrnil, nic ti nebrání ten aspekt vynutit ;)
    proto jsem ho tam dal :)

    V IC až k večeru, mám hodně práce.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Tajemný zraněný Plápolák je taky aspekt nebo jsem si jo mohl vymyslet jen tak? :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AXTHEB: IC časem zveřejníme též, jen zezačátku bylo jednodušší založit to jako soukromou. Jinak přesně pro tenhle účel bylo thole PbP určené, jsem rád, že to plní zadání :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: jo sorry tak je ctvrt na 12... uz jsem odehral :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    AXTHEB: AFAIK to byl cíl a veřejná je tahle skupina úplně záměrně :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nevím jestli si to uvědomujete, ale na rozdíl od IC je tahle skupina veřejná. Díky za to, pravidla Fate jsem četl, ale teprv tady začínám chápat, jak to hrát (a líbí se mi to).
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: hele aj teda nevim jaky mas zkusenosti s LSD ale krom toho briskniho psychologickyho úsudku ohledne Cimrmana - vy jako normálně na LSD chodite žrát na raut? ja jen ze pokud vim tak je po snidani a chtel jsem Akera ukecat na toho Polaka jeste behem ty chvile nez Jara dodela tu motorku a posledni vec co jsem cekal od nekoho na LSD je ze se pujde jeste nažrat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam