• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Tenhle víkend vc. pátku moc nejsem, jedu hrát ShR.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    nějaká inspirace, abychom nezapomněli, že tábor je plný sestřiček, když už tady každýho zajímají akorát psychedelika a motorky.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: OK, takže předpokládám, že jsem ju dal do pucu (a možná do lepšího stavu, než před sabotáží) a prostě ju opravím.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: hele to v zadnym pripade podle mě. abys jako kutil utracel bod osudu za opravu motorky kterou jsi sam poskdodil mi pripadne uhozeny :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Čili si odečtu bod osudu za použití vyvolaného aspektu a motorku opravím, chápu správně?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    dneska to nedam sorry
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Aspekt použiji.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tak beru to druhé, díky za korekci. :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Jednak poznamka k aspektum v zahlavi, uvadejte tam nebo nekam se hodi, psat zda maji zdarma vyvolani. Tedy napr. Burkhar si pripravil aspekt motorky na to, aby jej pozdeji pouzil a tedy by k nemu mel mit zdarma vyvolani.


    BURKHAR: V souvislosti s tim vsak, nemas 4 uspechy z predesleho hodu. Takto nefunguje. Mas aspekt, ktery muzes zdarma pouzit a to ti prida +2 nebo umozni si prehodit komplet tvuj hod. Na kostkach mas - - a tedy uz jen s tvym remeslem +3 bys mel mit vysledek 1, spolu s s aspektem zdarma +2, tedy vysledek az 3 alias dobry vysledek.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: a prave to Jarovi trva tak dlouho ze by byl jednak div kdyby se mu to nepodarilo a jednak mezi tim stiham akci s Tadeasem :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Já čekám, jestli se motorka podařila Járovi opravit. Hod tam je.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ja nestiham kvuli konci semestru, ale ctu aspon OOC a zacinam se bat podivat do IC :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Na tripu chutná všechno jako piliny a je to jedna z nejnudnějších možných věcí.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: toho co mele o cervenym hradu jsem do pribehu inputoval já
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a pak že karty nefungujou :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hehe
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: nebudu zastirat ze pri prvním čtení tvoji postavy to byla první vec co me napadla co by se dalo udelat v ramci očištění tábora od negativní energie pri nejakym tripu spolecnym... pak se do toho zamotal generál coz by bylo jeste vic cool ale porad jsem se napadove nedostal za kopii muzu co ziraji na kozy ;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: to byl prvni sleh :-) od te doby jsme dosli hodne, hodne daleko :-)
    Kdyby se do toho dali zamotat Muzi, kteri ziraji na kozy, mohli bysme mit v tabore i Jedie :-D
    Ryby bys ve Visle lovil tak, ze bysis sedl na breh s kosikem a tak dlouho ziral do vody, dokud by ti do kosiku nenaskakalo dost na obed :-)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: jo ty vypadaj hodne jako schopny jit si dat raut :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jinak v pravidlech se pise ze v pripade potreby je to mozne tesit hlasovanim, za me kdyz to ACHERON: chces vyuzit, jsem pro, kdyz to nikdo nezastavi tak to dopln v IC do zahlavi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam