• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Analogicky k cestě tam?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Jj hodte si na jizdu zpet, ted budete mit opozici 3.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: viz IC - pohoda jazz, budeme mit dost ještě na projížďku az přijedeme:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Resp. máme si házet zas řízení a skrývání, jak to bylo cestou tam?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Něco jim tam připrav, ať je sranda, až (jestli) dojedem. Jak dopadl benzín? Dojedeme?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Diky ale tenhle týden je a bude až do neděle crazy
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Nebo vam tam mohu neco vymyslet.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Rad bych zvedel co ostatni, jidelna a odpoledne zatimco vyletnaci jezdi? Nejaka prani?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Napisi reakci asap, po celem dni online si potrebuji dat chvilku oddych.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Toz, v nejakem zbesilem fantasy/weird svete bych pri spatnem vysledku klidne naschval udelal, ze "vykecal diru" vede k fakticke dire hlavy.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: Kdyz nevyjde, tak to zpravidla bude znamenat, ze sis zadelal na problem (napr. pro me volne zavolani aspektu).
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: AAaaby ses nedivil. Právě pařím Control, mj. hodně doporučuju, je to velice povedená záležitost od Remedy, a metaforicky řečeno je podobná "díra do palice" leitmotivem celého příběhu. nikdy nevš, jaká dvířka v mysli otevře zmínka o červeném hradu :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Vykecat díru do hlavy a ustřelit mu hlavu je rozdíl a z textu je zřejmé, že se jedná o to první.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: S tím vozíkem budeme muset jet spíš na nižší kvalty kvůli točivému momentu, takže se nám kanystr benzínu bude náramně hodit.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: Jenom aby GM tu diru do hlavy nevzal doslova...
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: zachoval jsem klid a nepostnul tohle: " "hele já nevím jak jsi na tom se znalostí motorů, ale když jedu na nižší kvalt, tak mám vyšší spotřebu ne? navíc s přídavným vozikem... ne ze bych to někdy v minulosti nejak potřeboval, ale nejak jsem si vzdycky myslel, ze to tak je"

    jinak kdybych mel tušení ze +5 nemusí stacit, tak bych mu prve nakecal, ze to je generalova motorka a pak bych aplikoval Lež za lží (+2)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ACHERON: ok ok ja si to dohledam v pravidlech :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Jen si to hoď.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: hele a s bonusem +4 neni to automatic win? jako ze by mi padly ctyri minusy abych se dostal na 0?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam