• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Já se omlouvám, ale nějak jsem vychladl, nepřináší mi to potěšení. Pardon.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: ALTAR_OF_FILTH:
    JVMLOK: Bude v IC nejak reagovat na svolani?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Čeká se na Oltář a Mloka.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tak jsem to myslel.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    IMO ted by mohli ostatni popsat prichod a tim nastolit jak jim Cimrman rekne o cipu.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BURKHAR: ok, neceka se na me ze? :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Napsal jsem to do IC. Abychom se už konečně sešli všichni čtyři, tak jsem hrál trochu i za Dana. Doufám, že nevadí. Chtěl jsem, aby se to pohlo a snažil jsem se Dana držet v jeho kolejích a brát v potaz, že je v euforii z jízdy na motorce.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Sorry, zásek, jdu na to. Nějak jsem se nechal unést počasím a večerní meditační oheň se protáhl do půlnoci.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ACHERON: Však jo, neboj. Zohledním tě v IC příspěvku. Stejně mám v plánu nás konečně pevně svézt dohromady, tak se to syncne a každý bude mít možnost se vyjádřit.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    plus teda si myslim ze po prijezdu budeme tu motorku dost dlouho vykladat a kontrolovat jeji stav - budeme muset zkontrolovat jeatli neni nikde bouchla nebo odrena takze ten vysilac mame slusnou sanci najit (mame oba pozorovani)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    KARADUM: ne, za me ok

    BURKHAR: neodstraňovat !! jestli to vysila signal, muzeme se na ne napichnout a/nebo jim poslat falesn, signal, to by mel Dan zvladnout!
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Jinak si to muzete predstavovat jako film (me to hodne pomaha). Casto divak ma odlisne znalosti nez postavy coz muze vzbuzovat casto napeti. Klasicke RPG casteji slucuje hrace/divaka s postavou a proto to muze byt nezvyk, kdyz se najednou jedna vic filmove. Ale zase to umoznuje prave i lepe si sceny pripravit tou metahrou a domluvou. Versus klasicky pristup, kdy DM ma vytvoreny cely svet a co se ma dit a jake reakce se budou dit a hraci v tom zkousi fungovat jako kdyby to byla PC hra.

    BURKHAR: A to je presne ta mira kreativity a hrani o zmeny, kterou myslim FATE rad vidi (aspon ja :D).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Něco tady dobouchám a sepíšu to. Federace se prostě dozví poslední lokaci před zneškodněním / vypnutím (on se ten čip může ještě hodit, takovej Dan by to mohl zvládnout přeprogramovat).
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Za me ok. Neposkytne to dalsi info federaci, ale uz to lokalizuje minimalne misto, kde byl cip odstranen/nalezen.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Tož to si asi Jára / Dan všimnou. Jára samozřejmě po příjezdu kontroluje, jestli všechno funguje a mohl by ten signál zachytit.

    Můžu se tedy rozepsat do IC?
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    JVMLOK: Ja myslim, ze prave tak to je. Pokud tedy GM privede nejaky takovy aspekt do hry, tak se odlisuje uroven hry a postav. A souhlas i s pozdejsim, ze tvym cilem je vytvorit co nejzajimavejsi pribeh. Ja jsem na to uz zvykly od Strepu, kde je to podobne. Ostatne to rikaji i s tim, kdyz ti hod nevyjde - je to jen nejaka obtiz na ceste k cily (nebo nesplneni, ale to se nedoporucuje jako nuda). Tedy v tomto pripade stenice/informace Federace o tabore, je novy problem, ktery byl vyvolan prave neuspechem akce ale (pokusil jsem se) udelat jej tak, ze generuje zajimavy vyvoj pribehu.


    ACHERON: Muzeme se vratit k synchronni hre. Jde to hrat i tak.


    BURKHAR: Napad, ze na cip prijdete a pak se pripravite na prepad je super napad! Tedy je mozno klidne na nej prijit prave tim, ze neco bude rusit nebo ze si vsimnes aktivniho signalu cipu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    nnazi :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Diner s jedním N! :) Je to krásnej seriál.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: koukal jsem ze se ti libil Midnight Dinner :) to cloveka naladi tohleto :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: popravde jsem za to i trochu vecny, protoze ja se posledni tydny vubec nenudim, tak bylo fan to jen sledovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam