• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: Tak si myslim ze nejdriv by mel GM vykopnout scenu, vcetne aktivnich aspektu, pak bysme se meli pobavit o scenari, jak to ma probehnout, a pak to odehrajem. Takze bude jasne kdy je potreba zapojeni vsech a kdy je cas pro individualni aktivity. Zacinam z toho mit dobry pocit preotoze se mi asi podvedlo uchopit ty pravidla tak nejak po svym, ale docela slusne.
    Je teda pravda, ze jsme jeste nemeli moznost intenuivniho kontaktu s aktivni opozici, ale myslim ze v socialnich situacich pri vyjednavani s tou mistni posadkou si tohle docela srovname.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Jára si bude ze startu řešit svůj písek, tož snad nebudu hráčsky moc předbíhat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Asi to ted bude trochu slabsi dokud zas neprijde spatny pocasi :) fakt ted travim cas jinak a jinde.
    Kazdopadne Chapter II. vypada zajimave, je to vyzva a pujde si vyhrat, tak az se do toho pustime, doufam ze budou treba i nejaky dialogy s NPC a tak at to ma trochu koule :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Když večer nikdo nebude reagovat, něco přidám do IC a hodím si kostkama.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: No, vypadá to, že jsou všichni u vody.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Ostatnim asi moc ne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Přijde, ale nechci to zas tahat sobecky na sebe.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ja stehuji, tedy jsem byl a trochu budu mimo, ale pokud vam ve scene neprijde zadny inspirativni call to action, dejte vedet.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OK, tož to jdeme vymyslet hromadně tady, nebo si zas máme honit trika v IC bez souhry? Pánové?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KARADUM: no prave...takhle je to jak kurz tvurciho psani...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Šup šup, těším se. To bude totiž stěžejní, jak si to v nové situaci sedne.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Budu muset, pokud se nemylim, nejak proti vam pouzit vase aspekty. Neco, co trestuhodne nedelam.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pojďme dát hlavy dohromady a pořádně to tam rozjeďme!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jak přesně se dobíjí body osudu? Moc to z pravidel nechápu.

    * * *

    Tož, napadl mne takový plán.

    Cimrman to vymyslí logisticky a technicky. Rozuměj, zabezpečení a zpevnění cesty, rozmístění stanů a další věci nutné pro zázemí. Je poblíž řeka, říčka, potok, kde by se dala vybudovat hráz a zapojit turbínu? Taky se pokusí svou brilantní polštinou přesvědčit polskou posádku o tom, že jsme zde pro pomoc, ne na obtíž. Pokusí se využít správné lidi na správných místech správnou protislužbou. Chtělo by to vybudovat i kryt v případě útoku minometem / bombardování. Ideálně s několika lůžky pro pacienty v nejhorším stavu (JIP). Mít tento kryt jako základní sklad (prepper style) nejdůležitějších věcí by bylo též dobré. Ostatně, Jára by tam mohl mít i dílnu. Budeme potřebovat ukecat / podplatit nějaké ženisty, aby pomohli těžkou technikou vyhloubit terén na hlubokou ornici a pak nějaký materiál na kryt ("Z hovna bič"). Můžeme nabídnout Polákům spoustu vymožeností. Třeba Ferdovu pálenku. Klidně, ať ji pálí po hektolitrech. Zkrátka udělat funkční infrastrukturu a zároveň ukázat polské posádce, že k něčemu jsme. Aker má vojenskou autoritu.

    Dan bude pomáhat Járovi s technikou a zabezpečením?

    Aker to odvelí a bude organizovat naše ovečky?

    Ferda bude dělat co? Chce začít pálit kořalku? Lékařského lihu máme dostatek.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Hodim vam nejake vyzvy/sceny jeste behem dne. At to neni uplne na zelene louce :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož vzhůru do práce!
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Hodne vydareny hod. Dnes jsem grogy, ale zkusim zitra rano hned napsat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ACHERON: mas motorku, rikal jsem si ze bys nam mohl delatr predvoj. A kdyz jsem to cekl rikal jsem si ze to jde pochopit i jinak :)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    JVMLOK: nepobral jsem v IC tu vec s predsunutou hlidkou, ocekava se ode me nejaka aktivita? mam nekoho odprasknout nebo nekam dojet? :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    ACHERON: Jj a my jsme tech pet stvorili uz pri tvorbe postavy, alespon u vetsiny postav pokud vim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam