• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEFotky našich biků
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    úterní pátek promazán a všechny poprosím o návrat k tématu klubu. Dekuji.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PSYSBEE: hele vazim metrak, jezdit neumim a zatim drzej :)

    myslim ze uz si se mnou uzili i nějakou tu srandu kde meli moznost se na to vys*at ale zatim me dycky podrzely... :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STEMBUS: to jsou Crsmx XL? Po tech jsem koukal puvodne - dovozce by mi je dal za very friendly prajs - ale odradilo me tech 24 dratu - uz 28 u mejch Fulcrum Red Metal 5 je na hrane, ale 24 u tech Mavicu je uz minimalne k zamysleni... (byt udavaji nosnost jezdec plus kolo 150kg..)

    Tak at drzi a vydrzi co nejdyl! :-)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PSYSBEE: Mavicy...

    dodatecne a takova puvodne znouze... v patek sem rozstipak puvodni originaly v 16h a na sobotu rano sem potreboval mit kolo...takze to byly jediny skladem v servisu kde mi to ještě v patek odpo/vecer byli schopni a ochotni udelat... :)

    ale zpetne musim rict ze spoko a vydrzej dost :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STEMBUS: najs .. jaký to mas Crossmaxy presne? ty tam byly z vyroby nebo dodatečná vymena?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Na 1.máje pod rozkvetlou třešní 😍😊🤘

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Český Ráj, konkrétně Prachov. Můj aktuální rajón. https://strava.app.link/xbyRUSHtpzb
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: a pro zajimavost - ty piskovce na pozadi to je ve skalním městě nekde v Ceskym Ráji, Kokořínsku, Broumovsku nebo v Českém Švýcarsku?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: ok, díky, to mi ted asi stačí..
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Mám Lko, ale já mám docela velkou ruku, běžně si kupují XL rukavice. Pro mě je to akorát. Jinak v technických pasážích tě to samozřejmě trochu limituje, ale zase s tím nechci jezdit žádný enduro :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: myslel sem si to. A mas S nebo L verzi? Zvažuju je totiz taky, pri letmem otestovani na par km z práce domu citelne ulevily tlaku na dlane.
    Jen resim velikost - podle navodu vyrobce bych mel mit na dlan o 9.5 cm sirce uz verzi GA3-L, ale zas nechci na ridlech vozit zbytecny odkladaci prkno, S by mohlo stacit..
    A pak jeste resim jak je to s nimi a jejich uchopem v narocnych technickch pasazich.. ?
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    JAZ: S tím přirozenějším úchopem na dropech souhlasím, ale právě SRMR se jezdi spíš na rovných řidítkách, co jsem měl možnost vidět - https://bikepacking.com/bikes/2022-silk-road-mountain-race-rigs/
    JAZ
    JAZ --- ---
    FLIPPER: zrovna Silk Road Mountain Race jezdí dnes většina lidí s drop bary, terén prý není většinu závodu tak hrozný a mít ruce tolik dnů v přirozený poloze je velký benefit :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Díky. Jsou tam Ergon GA3, aby měla dlaň při delších jízdách trochu podporu. Koukal jsem, že na ultra akce lidi vozí i Ergon GP3, ale to si tam pro změnu úchopu dám radši aerobars, než abych měl na kole rohy :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: takze Rudy Project.. (projekt Ruda :-) pekne, proti serii to získalo punc exklusivity..
    PS - jen pro zajimavost - ktery model ERGON gripu mas konkrétně?
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    U mě po pár letech ježdění téměř výhradně na beranech návrat k rovným řídítkům. Plán byl "postavit" kolo, který se mnou, až na to jednou přijde, projede Silk Road Mountain Race nebo nějakou podobnou srandu. Základ je loňský Cannondale Scalpel HT, seříznul jsem mu rodla na 740mm, dostal OneUp teleskopku a především nový záplety včetně kotoučů a kazety. Původně jsem chtěl XM 421 ráfek, ale wheelbuilder poručil, že pokud to má být absolutně bombproof, tak tam půjdou EX471. Stroj dostal přezdívku Rudy.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak pro všechny puristy, vaše srdíčka si můžou trochu oddychnout: Na gravelu jsou zpátky berany. Sice takový "hodně gravelový", ale jsou to berany.
    Taky jsem upgradoval avioniku a jsem jak jinak než nadšen. Dokonce mi přijde lepší, že ta 530 má ovládání na tlačítka a ne dotykové, to mě před tím na mobilu docela zlobilo.
    No a vzhledem k tomu, že přes den nemám čas, budu asi jezdit v noci. Což se bude hodit hlavně v horkém létě, na které se díky tomu nějak víc těším, teď v těch 3°C to přece jenom zas až taková lábuž není.





    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    OCTOPUSS: ok, rozumím. Za mě bych to jen prohodil, ale to jen tak na okraj.
    - predek 2.4 Wicked Will (lepší boční vedení, na predku lip odvaluje nez na prdeli a je užší),
    - zadek Forekaster 2.6 (vetsi baloon pro tlumeni terenu a lepší grip, lepší samočištění + na zadku lepsí odvalování nez Hříšný Willy)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PSYSBEE: To je setup na obyčejný XC ježdění. Wicked Will se mi od tý doby co s ním vylezli líbil, tak jsem ho koupil jen co se objevil v eshopech (s min. půlročním zpožděním) v tý kombinaci, kterou jsem chtěl.
    A jo, vypadá to divně.
    Do terénu mám připravenej Assegai a Dissector (kdybych věděl, že na Šemberách bude pršet, nahodil bych je už včera.
    D_B_M: 14,1. Je to taková směs SLX a XT.
    BATY
    BATY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam