• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEFotky našich biků
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FORELLI: Slusnej vykon, gratuluju!
    no a co rikas na ta odpruzena rodla? jsou pohodlny? nemas obcas potrebu je chytnout dole? Co vsechno si menil krom retezu a desticek?
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak právě jsme oslavili 34. tisíc . Za celý život jsem ze všech kol, co jsem kdy měl, odjezdil na tomto (od 11/2019) suverénně nejvíc . Jinak tu podrámovku už ani nesundavám :-)

    SIMPI
    SIMPI --- ---
    PSYSBEE: já dal silniční omotavku deset centimetrů na každou stranu od predstavce a v pohodě. Nebylo to ani hnusný.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NAILER: zvazoval jsem to, ale ja to potrebuju co nejrychlejš nandat a zase sundat a instalace riditek to zase prodlužuje..
    Ještě sem to uplně nezavrhl, každopádně jak se ted oteplilo + dostala nový cyklorukavičky s jednorožcem, takže držení řidítek zatím cajk..
    NAILER
    NAILER --- ---
    PSYSBEE: dej jí přídavný řidítka s gripama
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    úterní pátek promazán a všechny poprosím o návrat k tématu klubu. Dekuji.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PSYSBEE: hele vazim metrak, jezdit neumim a zatim drzej :)

    myslim ze uz si se mnou uzili i nějakou tu srandu kde meli moznost se na to vys*at ale zatim me dycky podrzely... :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STEMBUS: to jsou Crsmx XL? Po tech jsem koukal puvodne - dovozce by mi je dal za very friendly prajs - ale odradilo me tech 24 dratu - uz 28 u mejch Fulcrum Red Metal 5 je na hrane, ale 24 u tech Mavicu je uz minimalne k zamysleni... (byt udavaji nosnost jezdec plus kolo 150kg..)

    Tak at drzi a vydrzi co nejdyl! :-)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PSYSBEE: Mavicy...

    dodatecne a takova puvodne znouze... v patek sem rozstipak puvodni originaly v 16h a na sobotu rano sem potreboval mit kolo...takze to byly jediny skladem v servisu kde mi to ještě v patek odpo/vecer byli schopni a ochotni udelat... :)

    ale zpetne musim rict ze spoko a vydrzej dost :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STEMBUS: najs .. jaký to mas Crossmaxy presne? ty tam byly z vyroby nebo dodatečná vymena?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Na 1.máje pod rozkvetlou třešní 😍😊🤘

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Český Ráj, konkrétně Prachov. Můj aktuální rajón. https://strava.app.link/xbyRUSHtpzb
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: a pro zajimavost - ty piskovce na pozadi to je ve skalním městě nekde v Ceskym Ráji, Kokořínsku, Broumovsku nebo v Českém Švýcarsku?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: ok, díky, to mi ted asi stačí..
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Mám Lko, ale já mám docela velkou ruku, běžně si kupují XL rukavice. Pro mě je to akorát. Jinak v technických pasážích tě to samozřejmě trochu limituje, ale zase s tím nechci jezdit žádný enduro :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: myslel sem si to. A mas S nebo L verzi? Zvažuju je totiz taky, pri letmem otestovani na par km z práce domu citelne ulevily tlaku na dlane.
    Jen resim velikost - podle navodu vyrobce bych mel mit na dlan o 9.5 cm sirce uz verzi GA3-L, ale zas nechci na ridlech vozit zbytecny odkladaci prkno, S by mohlo stacit..
    A pak jeste resim jak je to s nimi a jejich uchopem v narocnych technickch pasazich.. ?
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    JAZ: S tím přirozenějším úchopem na dropech souhlasím, ale právě SRMR se jezdi spíš na rovných řidítkách, co jsem měl možnost vidět - https://bikepacking.com/bikes/2022-silk-road-mountain-race-rigs/
    JAZ
    JAZ --- ---
    FLIPPER: zrovna Silk Road Mountain Race jezdí dnes většina lidí s drop bary, terén prý není většinu závodu tak hrozný a mít ruce tolik dnů v přirozený poloze je velký benefit :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Díky. Jsou tam Ergon GA3, aby měla dlaň při delších jízdách trochu podporu. Koukal jsem, že na ultra akce lidi vozí i Ergon GP3, ale to si tam pro změnu úchopu dám radši aerobars, než abych měl na kole rohy :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FLIPPER: takze Rudy Project.. (projekt Ruda :-) pekne, proti serii to získalo punc exklusivity..
    PS - jen pro zajimavost - ktery model ERGON gripu mas konkrétně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam