• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEFotky našich biků
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    SIMPI: přesně

    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MAESTRO_007: celopéro je drahý a vrže, hardcore hardtrail rules!!! X-D
    SIMPI
    SIMPI --- ---
    BATY: tyjo moc pěkný, jak nikde nejsou hadičky
    BATY
    BATY --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    MAESTRO_007: Damn, píšu si 😁
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FINSON: tak to radši nezkoušej celopero... mohlo by to překonat tvé nadšení ze širokých plášťů.)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ještě sem dám tuhle fotku, protože se mi líbí jak kolo, tak to místo: Don't get me wrong, když takový schodek hezky čistě seskočím, tak z toho mám samozřejmě radost, ale zjišťuju, že *minimálně* stejně mě baví takovéhle (a vyšší) věci jezdit nahoru (dokud nedojde síla, teda) :-)

    BOD023
    BOD023 --- ---
    Konečně bůh, kterému rozumím :)

    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    tyvole, hlavne zadny bike-forum bizaarchaty tady!!! 😁
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    MAESTRO_007: čekal jsem kdo to napíše..
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FINSON: abys těch "rad" neměl málo tak já bych je přehodil :D ...ardent dopředu a high roller vzadu .)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FINSON: jasny, holt nekdy to výrobce uplne neodhadne, přitom 2.4 je uz dneska celkem normalni i na nižších zdvizich.. :-)

    Za me - pojezdi Ardenta, nějak víc špatná volba to neni a sbírej inspiraci na pristi plast.
    FINSON
    FINSON --- ---
    PSYSBEE: Vypadá pěkně, drobná chybička je jenom v tom, že šířku 2.4" dám jenom na předek, dozadu se nevejde 😐
    ("Pořiď si lepší kolo", vím 😁)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    FINSON: docela zajimavej plášt, kterej by ti mohl sednout, může být i tenhle :
    https://www.vittoria.com/ww/en/tyres/mtb-xc/syerra
    FINSON
    FINSON --- ---
    PETR_TNT, PSYSBEE, PETR_TNT: Dělám si poznámky, děkuji!
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Tři dny v Jeseníkách a přilehlém okolí. Skvělej podzimní cykločundr.

    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    PSYSBEE: jj. Barzo, conti x king,... Spešl ground control.... kostičky rullz
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    PETR_TNT: okej, seems legit :-)

    btw: jezdil jsem Rekona ve 2.6 a to uz si cítil odpor dost. Barzo urcite rychlejší, v gripu necitim moc rozdil..
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    PSYSBEE: ani omylem, naopak. Prosím neházet do nějakého pytle, než se vyjádřím.
    Ardent je podle mě sračka, jeden z nejhorších plastu od Maxxisu, což potvrzuje fakt, že ho nedělají ani v trojsměsi.

    Naopak bych to viděl na Rekon, což je dle mých zkušeností jen o maličko pomalejší než čistě Xc model Ikon. Ale ani ten bych na období sucha nezatracoval. Rekon velmi dobře drží, jede přímo božsky... až s velkým odstupem hmotnosti i odvalování pak jsou dhr s dissectorem. Assigej naprosto nejede, kor v maxxgripu. To stejné platí pro Spešly v T9
    LOGO
    LOGO --- ---
    Já mám na XC 3,35 Racing Ralph vzadu a 3,35 Maxxis Forekaster vzadu . Bral jsem co měli v krámě.
    Terén s tím sjedu a zároveň se to ještě dá ušlapat na rovince, aniž by mě to úplně sralo. Takže u podobnýho nastavení už u XC zůstanu. Jezdil jsem i 2, 4, ale to už bylo moc na šlapání. Menší už tam ale dávat nebudu. Sic by to jelo líp, ale v terénu bych tomu nevěřil. A já rád využívám možností XC, tzn projedu "všechno".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam