• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYMPHAIntimita v partnerství
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MR_PREWEET: a ja souhlasim, co jsem si davala s ruznejme milencema, chlapcema na jednu noc a spol - je uplne nekde jinde, nez co se najelo se stalejma partnerama.. taky za sebe vnimam, ze ruzne experimenty jsem si dala s lidma, co proste moc neznas - a vlastne ani nechces, ale "jen" dobre slape nejaka chemie a zvedavost. Udrzet podobne v x letem vztahu - jako jak?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SARAJ: Tak mě by to tedy skutečně zajimalo, protože do dnešního dne, by mě nenapadlo, že bych mohla s každodenní touhou po sexu chlapa otravovat. To že ho vzrušíš a dojde k aktu neznamená, že po tom úplně touží.
    Nehledě na to, že ve společnosti jsou chlapi brání jako ti prasáci, co to můžou vždy a všude přece.. (nadsázka)
    Proto mě názor, že žádný chlap s ženskou nebude spat denně, po více jak dvou letech ve vztahu rád.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: spis to vidim tak ze to nejni ta kvalita. Neni technicky mozny stravit tim kazdej den 2 hodiny. takze to spadne na nejakou formu rychlovky ktera ale casto je o tom kdo ji vyvolal vic nez o tom kdo s ni souhlasil.

    Takze asi takhle myslim na to casto, praktikuji uz mene :D moc se mi ale libil koncept pussy-as-service kterej vyrkla nekdy v minulosti YMLADRIS a verim ze ten by vedl (pokud by to byl dusledek domluvy) k solidnimu kompromisu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MICHELLEDANIELS: takhle, jestli je pro tebe kazdodenni sex s partnerem jako zdroj intimity ve vztahu a hledas nekoho, kdo to bude splnovat, tak je to ok zacatek debaty,mne to teda prislo spis jako, tak heleeee, je to teda pravda, ze to nechcete kazdej den?..
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SARAJ: Mas prostor byt přínosnější ...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Možná by do záhlaví mohla majitelka vložit aspoň ten popis, se kterým žádala o založení:
    Klub je pro ty, kteří chtějí sdílet cokoliv okolo hluboké intimity a hledání sebe sama skrze fyzické spojení. Pojďme se navzájem obohatit zkušenostmi, názory, pohledy, vhledy, pocity, emocemi...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    intimita ve vztahu.. muze chlap sukat kazdej den? ok, mno.. zajimavej zacatek.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Jasne, muže to byt časem nuda a tak to není tak lákavé, ale rada bych touhle diskuzí vyvrátila to, že je to pravidlo a chlap není schopny soulozit denně. Tahle škatulka se mi nelíbí .... nebo nechce líbit... nebo tak něco... :))
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    MICHELLEDANIELS: je mozne, ze to ma vliv. Stereotyp dela svoje.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ANICHQA: tvoje odpověď mě vede k otázce: Bylo by to jiné, kdyby partnerka každý den byla jina?
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    YMLADRIS: No, todle je samozřejmě dobré vysvětlení :-) A něco na něm asi bude.

    Snad az takové "prase v posteli" nejsem, ale ano, rád bych oživil dlouholetý stereotyp čímkoliv s čím budeme oba souhlasit...

    Osobně mám také za to, že je část problému v tom, že partnerka z latinské ameriky a tím pádem její výchova je do jisté míry odlišná od relativně liberální výchovy z ČR. Ale to je možná jenom bullshit co si namlouvám...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: asi jak kdo. Ja na to mam chut vicemene nekolikrat denne a to i ve svejch 40 je ale fakt ze obcas chut nemam ale to je treba 1-2 mesicne. Ovsem v tomhle ohledu jsem trosku jinej. (Praxe ukazala ze jsem to schopnej takhle i tahnout). Je taky fakt ze kdyz bych soulozil 2x denne tak po nejake dobe by to stalo zaprd. :)

    Vetsinou to prestala davat baba a uchylila se k institutu "boli hlava".
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MR_PREWEET: ? Když s krátkodobou kolegyni překročis nějaké "tabu", a ona to pak vyhodnotí negativně, co ztratíš. Krátkodobý vztah s kolegyní. Ale když bys nějak destabilizoval mnohaletý vztah ("zjistila by že jsi hrozné prase v posteli"), můžeš přijít o hodně

    ?
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    MICHELLEDANIELS: to asi záleží, jak dlouho žiješ v partnerství
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    Jak kdo. Ale obecně jsem se setkal s tím, že partnerky měly větší apetit než já. A to jsem se těšil dle TV na ty co budou mít každý večer bolest hlavy :-) a nechají mě vyspat a ono to bylo přesně naopak...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: Taky si myslím, že to nemusí byt vyloženě něco konkrétního. Proste je třeba zrovna horňák a nějak se mu pipka nemusí líbit.



    Já mám zase takovou všeobecnou otázku i mimo partnerství....
    Jak je to s tím, že chlap údajně nechce souložit každý den? Fakt to chlapy, každý den nechtějí?
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    Imho je zásadní také rozdíl mezi intimitou ve stabilním vztahu a pak intimitou v rámci poměru mimo vztah.

    Mám určitý problém s komunikací ohledně sexu s partnerkou, se kterou jsme už moc let a vztah víceméně klape dobře, ale když se přihodil krátkodobý poměr s bývalou kolegyní tak tam v sexu vlastně nebylo žádné tabu...

    Doteď to asi úplně nechápu a přes ten jakýsi blok se mi ve vztahu nějak nejde dostat...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: zkusim navazat na tebe, jako asi jen jedenkrat jsem se setkal s tim ze chlap oral nechtel delat a bylo to proto ze mu pica prisla hnusna. coz mi prislo fascinujici s kontrastem ze zaroven ho zensky braly. Asi to byl vylozenej hornak.

    Casteji jsem se setkaval s tim, ze devcata nekourila nebo se mnou uplne poprve skoro vzdycky v tom byly strachy typu "ja to neumim".
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    Pro začátek by chtělo spíše charakterizovat, co vlastně to partnerství má znamenat.

    GREAT_R: cvrnkání do vyhřezlého hemeroidu mi intimní přijde dost... :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak neco na rozjezd. Oral je rozhodne intimni vecicka :) ale tu asi nedelaj jen noumove z mimace ne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam