• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYMPHAIntimita v partnerství
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    JAKOUBEK: deti sou pouze vedlejsi produkt ... to ze si neskocis kdy chces nebo ze se jeden nebo oba citi unaveny je docela zanedbatelna okolnost... jinejma slovama, pokud by stejna dvojice s 2 detma mohla zkusit zit v paralelnim svete bez deti, verim tomu ze ta degradace v case bude dosti podobna.
    pripominam ze rozmnozovani patri k zakladnim instiktum stejne jako sex, vymlouvani se na deti je pouze dekadenci dnesni doby
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    YMLADRIS: Děti jsou v tomhle ohledu slušný katalyzátor. Zpětně viděno, zřejmě jsme doma před pár lety realizovali podobný experiment, aniž bychom o tom věděli.
    AMANT
    AMANT --- ---
    YMLADRIS: imho klasickej madona-whore komplex, mivam to taky, lze dohledati v tvem klubu:)
    AMANT
    AMANT --- ---
    OTZ: jj, me se libi tahle definice:
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    YMLADRIS: to se mi líbí. Mám pocit, že jsem něco podobného slyšel už od Plzáka, ale to je bokem.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    GREAT_R: byl to domaci experiment a slo v nem vicemene o dostupnost, (zajistenost sluzby :)). cock-as-a-service, pussy-as-a-service. byla to otazka, co se stane, kdyz dame stranou jednak pozadavek na naladu/chuť/vztahove bezpeci (do te doby pokud se jednomu nechtelo, tak sex nebyl) a druhak implicitni pozadavek na prubeh toho sexu (do te doby se tak nejak cekalo, ze sex = rychle a plynule se dobre vzrusit, nastoupat k orgasmu, udelat se). mame male dite, vecer jsme byvali total unaveni na tzv normalni sex.

    osvedcilo se to. fungovalo to jako paradoxni osvobozeni - proste se dát, vnimat, co ta sex situace nese, nechtít aby to bylo "nějaký", prostě třeba jen pár minut souložit když je příležitost, ... začalo to v tom sexu otvírat nový věci, obnovilo zájem, přišly různý dlouhý sessions, a další věci. vyhodilo nás to z rutinní představy jak funguje sex, že to má být "nějaký", což byl blok. teď sex energie mnohem líp slouží nám, předtím jsme my víc sloužili jí a různě si to komplikovali.

    jestli je to obecně použitelný, to nevím.
    SELIX
    SELIX --- ---
    GREAT_R: aktivní ve chtění, nebo znáš i věci jako svádění, předehra atp? Co ji zkusit nabídnout párovou tantrickou masáž? Spoustě lidí to sexualitu probudí... Jen je to celkem drahá kratochvíle...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SELIX: ne, jsem aktivní.
    SELIX
    SELIX --- ---
    GREAT_R: takže čekáš, až "něco" bude?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MILKOV: já moc nemusím ten předpoklad dick-as-client. To je takový nevyvážený. Já mám v kalhotách taky vzácný service.
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    GREAT_R: Výkonové zpoplatnění. Otázkou je metrika - za číslo, za dobu nebo podle počtu uskutečněných frikcí?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SELIX: já ne
    SELIX
    SELIX --- ---
    GREAT_R: jako že si zlenivěl? :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAINBOF:
    YMLADRIS: vysvetlete mi pussy-as-service
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Neříkám sex denně, ale kdyby ho bylo tolik, co na začátku, byl bych spoko.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MATROX: No, rozumím ti... bohužel 😃
    MATROX
    MATROX --- ---
    _BENNY: MICHELLEDANIELS: já teda rozhodně nepotřebuju orgasmus každý den, tolik práce co kolem toho je. To si radši upeču kilo výpečků z bůčku, vychladím deset plzní, ubalím čtyři rakeťáky, sednu do fatboye před 120hz oledku a vychutnám si večer s Aloy nebo Deaconem na obrazovce, než celou noc bušit do ňáký nadržený roštěny :D
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    MICHELLEDANIELS: rekl bych ze chlapi chteji kazdy den orgasmus, ale nepotrebuji kazdy den vsechny ty veci okolo
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DRUMID23: Já dítě mám a celkem brzo mělo svůj pokoj, takže v tomhle směru to nepochopím. Každopádně mi šlo spis o to psychické nastavení, než praxi.

    Každopádně, když jsem to řešila v realitě, tak je to tak 50:50. Polovina mužů se při té představě zhrozila a druhá s tím nemá problém ani po 10 letech, protože jim partnerka přijde stále top.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    MICHELLEDANIELS: to si nemyslim, kdyz partnerka prichazi s kreativitou tak tez i partner nevidim duvod nemit sex kazdy den....
    důležitější otazkou je, jestli mas deti a pokud ano, jak stre... proc ? Protoze to pochopis az je budes mit :D

    A ted z druheho soudku zadanych/zenatych lidi s detmi kteri by si doprali aspon 1x tydne sex :D
    Ne jde o to, ze pokud deti jsou male... nevim 0-5 tak je dost narocne si najit pro sebe cas o vikendu natoz 1x denne :D denni shon ti to.proste nedovoli... rano vstanes, nachystas deti do skolky, sebe , odvezes, jdes do prace. Az skoncis, vyzvednes deti, jdes na nakup, prijdes domu, deti se potrebuji najist, hrat si s nima, uklidit doma, vecer trochu popracovat no a ted zjistis, ze je doma ticho, a asi 23h... na druhy den vztavas o5 v 5:30h a jedes nanovo 🤣🤣🤣
    Tod muj uhel pohledu
    ANDREEJ
    ANDREEJ --- ---
    Dík za tip, vyhovuje mi, že doručují po celé ČR. Objednal jsem kytici růží a už byla doručena. Přítelkyně byla spokojená.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam