• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HYENA
    HYENA --- ---
    RAINBOF: Control Ins / Shift Ins pouziva kazdej levak dodnes, protoze Control C Control V je pohodlne po ruce jenom pro pravaky.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: Ctrl-insert / shift-insert pouzivam dodnes 😎
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Obcas si vzpomenu na ctrl insert/ shift insert, oznacovani se siftem a shortcut f5 a ctrl-F9. Slavne to zkratky borlandich nastroju... A F8 musi bejt...
    OSIP
    OSIP --- ---
    HOWKING: to je nesmysl, na macosu icq melo oficialni aplikaci, mam dojem ze oproti pc navic obsahovalo featuru zatroubit na pocitaci uzivatele se kterym si konverzoval.)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    DEEFHA: Clovek nemuze byt nikdy dost hodnej. At si 'realisti' rikaji co chteji.

    SATOO: Zajimava otazka. Cloud me zivi, takze si nestezuju. Spotify a Netflix jsou skvely. Zadny drbani se s mp3. Office jsem nepouzil uz kolik let. Ale fotky mam odlity na nekolika discich a v supliku. Co me na cloudu zarazi je, ze to sezere takovy neuveritelny energie navic... z toho nas ani elektromobilita nevyseka.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SATOO: Tys to použil celkem nedávno.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Kdysi to mělo super vyhledávání. Pohlaví, věková rozteč, chce se seznámit, bydliště, jazyk, orientace, .... A bylo normální, že někdo cizí požádal o přátelství a bylo normální to přijmout a nebyl to bot, či marketing :ú)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Tolik to přece nemůže být... Ačkoliv... No, holt asi už jo. To je trošku smutný :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Pětadvaceti! :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Tvl cool, jako před patnácti lety :-D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Máš ICQ :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Já jim ho nedal, na webu se dá přihlásit přes ID a heslo.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DEEFHA: Teď to po mě chtělo při přihlašování telefon několikrát a už jsem si myslel, že bez něj se ani nepřihlásím. Tak jako mobil rusům nedám. To by pak bylo spamu v sms!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Přesně tak. Spousta věcí teď patří rusákům :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: icq snad patri rusakum ted, ne?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Nojo, ale koukám, že nejde přidávat kontakty podle ID, ale jen podle telefonního čísla... To je taky něco, dřív tohle nepřicházelo v úvahu, protože zdaleka ne všichni ten mobil měli :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Kdo má kratší? :D (tím se kdysi machrovalo, kdo má nižší číslo je na ICQ déle a je Internetově kovanější :D)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    73835572 :) Teď jsem se po létech přihlásil. Dokonce už mají i aplikaci pro MacOS, což nikdy neměli a muselo se to suplovat různými kecálisty.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    JOPS: jediný mobil co mi kdy ukradli - a potom jsem si poridil hned zase stejný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam