• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Jo jinak v té 6600 byla ještě paměťovka (32 MB, hehe...) a nedávno jsem z ní vytáhnul WAV s notifikací ICQ klienta. Nastavil jsem si ho všude a je super sledovat, kdo se chytne když mi to někde v tramvaji kvákne :-D

    Icq old sound
    https://www.youtube.com/watch?v=6iCPIUGnHQ8
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    No já po té Motorouře přesedlal hned na Nokii 3210 (viz foto z šuplíku, pořád funguje), páč to tehdy byl snad první telefon bez antény a dobře se s ním frajeřilo (chvíli, než se toho chytli všichni ostatní výrobci). A pak 6310i, tu mi ve dvě ráno na Můstku ukradli cikáni :-D, takže se nedochovala. No a pak Nokia 6600 (opět viz foto), což byl teprve ruční granát! A ten Symbian uvnitř toho na svou dobu uměl docela dost. Tehdy někdy jsem si začal uvědomocat důležitost možnosti moct si do telefonu nainstalovat a nebo samozřejmě i sám naprogramovat co člověk chce.

    THEFLON
    THEFLON --- ---
    DEEFHA: Jo, tu jsem měl. Jednou jsme se spolužáky na průmce soutěžili, kdo s ní na chodbě dohodí dál...a kupodivu se ani jednomu z nás nerozbila. Vzďycky jenom vyskočila baterie při dopadu. To byl alespoň hardware 😁 By mě zajímalo kolik průmyslováků by do takové "soutěže" šlo ve 2021 😂
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DEEFHA:
    GLOBETROTTER:
    Btw.i teď toto píšu na Nokii :-)))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DEEFHA: Můj první byla 6110. Had tam byl taky, co jsem se ho nahral :-) Řekl jsem si, že když už jsem tak dlouho odolával, že si koupím něco pořádnýho. Dotovaná se smlouvu u Paegasu za 12 tisíc na podzim 1998. A taky mám dodnes stejný číslo :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    No, a stejně jsme všichni chtěli Nokii 5110, protože v ní byl had a daly se vyměňovat barevný kryty :-D
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    První mobil byl úžasná věc, spojení s několika málo kamarády, signál byl doma jen na jednom místě v kuchyni, protože Paegas měl spíš pokrytý venkov a ne město. Prozvánění, SMS bez mezer. Dodnes mám stejné tel. číslo. V nouzi 4 tužkové baterie, klip na zavěšení na opasek. Lze použít i jako pěstní klín. Rok 1999
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JOPS: Jj.
    JOPS
    JOPS --- ---
    HWLLFFRDD: ten vlevo je Rybka?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SATOO: C25 Siemens 1.mobil

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: se stav v Plzni, tady fungujou porad :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    DEEFHA:
    SAMGARR: To je těma lidma, s jakejma se stýká :)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jo chybi mi popelniky ve vlaku.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JOPS: Dnešní telefony jako HW mě strašně serou. Chtěl bych něco do pěti palců, ale zároveň aby to nebyla plečka, a to už fakt není šance sehnat... Softwarový možnosti, tak z těch jsem naopak nadšený.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SATOO: Přesně! Zakoupeno v roce 1998 (pěkně s paušální smlouvou, jak se tehdy slušelo) a od té doby mám stejné číslo, jen ten Paegas se už trochu změnil :-) A ten telefon byl totálně boží, anténa se u nás na Vysočině hodila (mizerný pokrytí je tam doteď) a i ty tužkovky jsem několikrát využil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    HOWKING: muj taky :) Alcatel 301 :)

    vim, ze jsem si ho kupoval tak v roce 2001/2002

    a priznam se ze jsem asi hovno boomer, protoze dnesni telefony mam fakt rad :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SALAMAN: To mi teda nechybí, páč mi to připomínalo píchačky, který jsem musel kdysi používat. Sice jen tři roky, ale stejně to ve mě zanechalo nepřekonatelný odpor ke kolbence :-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VYHULENY_UFO: tak to se v dosu dalo delat i v text editoru:)) si pamatuju dodnes jak sme v dune 2 aktivovali pro hrace cerva, a ten mel v menu misto "guard move attack" jen volby "attack attack attack" :))

    SATOO: nejhorsi je spotify:)) samozrejme cloudum vubec neverim a vsehcno zalohuju na disky:)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Mobilům jsem vzdoroval strašně dlouho. Můj první mobil byl tenhle:

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALAMAN: My měli tohle. Mlátilo se do toho dlaní :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam