• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    THEFLON: Fotky! :-P
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    DEEFHA: Já zvládnu i Ctrl+P....a teď mluv 😄
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALAMAN: máme v Hradci Králové dodnes
    ABAP
    ABAP --- ---
    Po 89' zkoušeli obnovit prodej kačeního mýdla. Horší cukrovinku jsem neměl.

    Mejdlíčka alias kačení mýdlo: Levná cukrovinka našich prababiček byla šíleným nápadem amatérského chemika - ExtraStory
    https://www.extrastory.cz/mejdlicka-alias-kaceni-mydlo-levna-cukrovinka-nasich-prababicek-byla-silenym-napadem-amaterskeho-chemika
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GLOBETROTTER: Nokia s androidem už není Nokia. Mě zklamal ústup od Windows - možná z toho časem mohla být slušná konkurence iOS (Android rozhodně není :D - flame)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Napsal jsem si Ježíškovi o novou Nokii. Žádný Apple, žádný Samsung, ale Nokia! :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No a ja mam doma bezdratovou kulickovou geniusku :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Hehe :-) Jj, klávesnici mám drátovou pořád. Ale na myš bez ocásku si člověk snadno zvykne a těžko odvyká...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    U me je to ciste z praktickyho hlediska, protoze delam daleko vic v terminalu nez v UI a ctrl-c je jak znamo donucovaci prostredek jak neco stopnout .. takze ctrl-insert/shift-insert mam vyhrazeny pro clipboard v UI

    navic kdyz sem delaval na jisty archaicky platforme se emulator terminalu pomoci ctrl-c nasilne opoustel, takze kdyz mel clovek neco rozdelany a neulozeny a chtel si v dobry vire zkopirovat neco ven, tak misto toho bylo vsecko neulozeny nenavratne, spolu s celou session, v (_!_) ... takze ctrl-c je od ty doby pro me velky spatny
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ja chci mit klavesnici a mys dratovou. moc dobre si pamatuju, ze sem psal zaverecnou skolni praci a v nedeli pred finisem do tiskarny mi dosla baterie v bezdratove klavesnici genius. tehda jeste na malomestech nebylo pet vietnamskych vecerek...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Spíš mi přijde fascinující, že všechy tyhle Borlandí IDE jsem tehdy ovládal prakticky výhradně klávesnicí (a Volkov Commander samozřejmě taky). Ono to myslím myš umělo, ale vůbec mě to nenapadlo. Vlastně jsem dřív myš používal o moc méně než teď.

    V téhle souvislosti si pamatuju, jak jsem si kdysi pořídil první bezdrátovou myš. Byla to děsně velká bestie Logitech Cordless MouseMan Optical (koukám, že to bylo přesně před dvaceti lety... fakt to letí!) na dvě AA tužkovky a byl jsem s í ohromně spokojený. Akorát že kolegovi, který si pořídil tu samou, ty baterie vydržely asi týden, zatímco já je vyměňoval dvakrát do roka. Bylo to samozřejmě tím, že kolega Windowsák doslova nepustil myš z ruky :-) Já na ni sahal jen docela sporadicky.

    No ale teď už je to prostě trochu jiný. Za to můžou ty Internety! :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Chch, levou umím i Ctrl+O :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HYENA:
    toto mi nedoslo :-)
    HYENA
    HYENA --- ---
    KOC256: Samozrejme kdyz ma v pravy mys.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HYENA:
    Fakt? Vsak i pravak to macka levou...
    HYENA
    HYENA --- ---
    RAINBOF: Control Ins / Shift Ins pouziva kazdej levak dodnes, protoze Control C Control V je pohodlne po ruce jenom pro pravaky.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: Ctrl-insert / shift-insert pouzivam dodnes 😎
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Obcas si vzpomenu na ctrl insert/ shift insert, oznacovani se siftem a shortcut f5 a ctrl-F9. Slavne to zkratky borlandich nastroju... A F8 musi bejt...
    OSIP
    OSIP --- ---
    HOWKING: to je nesmysl, na macosu icq melo oficialni aplikaci, mam dojem ze oproti pc navic obsahovalo featuru zatroubit na pocitaci uzivatele se kterym si konverzoval.)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    DEEFHA: Clovek nemuze byt nikdy dost hodnej. At si 'realisti' rikaji co chteji.

    SATOO: Zajimava otazka. Cloud me zivi, takze si nestezuju. Spotify a Netflix jsou skvely. Zadny drbani se s mp3. Office jsem nepouzil uz kolik let. Ale fotky mam odlity na nekolika discich a v supliku. Co me na cloudu zarazi je, ze to sezere takovy neuveritelny energie navic... z toho nas ani elektromobilita nevyseka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam