• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Ten den mi na recepci ve vydavatelství Stratosféra, kde jsem tehdy pracoval (ne jako recepční, prostě jsem vcházel dovnitř), spadla plastová dvoulitrovka tonicu na zem tak šikovně, že vybouchla (nikdy bych nevěřil, že je to fyzikálně možný) a všechno to tam kompletně zastala. Jo, to byl fakt hroznej den.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BEARDY: jasne sorry, skodovka
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    PALEONTOLOG: Nebyla to spíš Škoda 1203?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Byl jsem v Chorvatsku, v novinách byla všude Rat. Ty záběry do WTC jsem viděl myslím až po návratu do Čech.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: to jsem byl v prvaku na vs, ok, nejsem boomer, vracel jswm se z brigady, kde jsmw rezali hlinikovy profily na stavbu podia na oslavu narozenin videnskyho starosty. profily zpozdeny na hranicich mesice, vsecko v prdeli, firma pomalu krachuje a ja dorazim z nejaky dediny domu a jdu s kamosem zahulit do parku. on povida, jestli to vim. ja nevim. pry zaútočili na wtc. aha, ok.
    a druhej den volali, ze se brigáda rusi, protoze videnskej starosta zrusil oslavu, coz tu firmu ve skluzu zachranilo od obriho penale.
    paradoxem je, ze jsem si odvezl zbrigosky asi 2kg praskovyho hliniku na pokusy s termitem. ten pak dostal spoluzak chemik a protavil s nim tatru 1203 od strechy pres podvozek az do hliny
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RAINBOF: Celkove tu moc veci nezapada mezi boomery: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Baby_boomers
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    HOWKING: byli jsme zrovna v pise, šli od věže přes náměstí do pizzerie na oběd, a cestou všude potkávali stojany s novinami plnými děsivých fotek. trvalo nám docela dlouho, než nám došlo, co se vlastně stalo. za 8 měsíců na to jsem letěl do améru na konferenci a užil si drsných kontrol, to ještě všude pobíhali hoši s kvérama a prohledávali vás snad při průchodu každýma dveřma.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HOWKING: Btw.měl jsem v té době zaplacené SMS zpravodajství. To už je dnes taky pravěk. Tenkrát přišla SMS, že do jednoho z těch věžáků narazilo letadlo. Tak si člověk pomyslel, nehoda. No když přišla druhá SMS, tak už mě napadlo, že to nehody asi nebudou...
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    HOWKING: dělal sem varial heelflipy v Tony Hawk Pro Skater 2 na PS
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Před dvaceti lety jsem zrovna byl u jednoho zákazníka řešil jeho předpotopní síť, když se k nám od jeho zaměstnance doneslo, že v Americe se zřítily budovy WTC, protože do nich narazilo letadlo. Ještě nikoho ani nenapadlo, že by šlo o terorismus, ale postupně jsem k tomu došli. Asi každý si přesně pamatuje, co dělal 11. září před dvaceti lety. Jaká je vaše vzpomínka?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    INDIAN:
    Ten jsem mel taky, ty vymeny desticky pod klavesnici byly fajn a samo nesmrtelnej, pak jeste prodavali barevny krouzky co se davali pod antenu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN:
    spis mi neprijde moc boomers :D,
    muj nazor na to je vedlejsi.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GLOBETROTTER: ja v dobe kdyz byl tenhle in, mel tohle:



    to byl snad nejlepsi telefon co sem kdy mel (prezdivavalo se mu "stavbar" diky svy robustnosti:))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: Pardon, spíš tak 2005 než 2002...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    INDIAN: Ad angličáky: Tenhle mám ještě někde v šuplíku, baterka ale už určitě nepůjde nabít. Koupil jsem ho za 100 eur v Itálii tak v roce 2002. Před cca 7 lety se mě švára zcela vážně zeptal, zda se z toho dá opravdu volat :-)
    Panasonic GD55
    https://www.youtube.com/watch?v=XpLgyxqa2Cc
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    GAARQ: tohle je moc hi-tech, Casio diar s 32kB pameti, to jsem nosil v kapse s motorolou d 520
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: ajeje, tady sme nekomu slapli na kuri voko :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    iphone bych sem netahal.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Cywe já jel 3310 v éře iPhonů. Moje první apple fotky byli z pracovního iPadu. A první smart phone byl taky pracovní iphone 4/5 v té době už po záruce. Roky jsem jezdil s baterkou páč vydržel jen pár hodin. Ale dědil jsme po lidech různé business nokie, nejvyšší měla operu, takže jsem měl low-res browser a email klienta. Když jsem si pořídil svůj první iPhone (první SE) do měsíce jsem ho rozmrdal a teď zase jedu korporátní zařízení.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nojo, to mi připomíná, že jako VŠ student jsem stál v hypermarketech a dělal promo na Jornadu od HP

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam