• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HNILOB: to nevim jestli jedou plouzaky, ale z mladych dob se pamatuju, ze diskoteky byly pro nektery jedince prilezitosti se porvat. u nas na malomeste chodili na tyhle akce jedinci, kteri cekali jen na to, ze se na ne podivas. a nemusel ses divat ani blbe.

    nemam rad diskoteky.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Co bylo fajn

    Plouzaky na diskotece! Jit za holkou k jinemu stolu a zeptat se jestli si nechce zatancit :)) Ja jsem nebyl na klasicke disce tak dvacet let. Jedou se jeste ty plouzaky, nebo uz je to uplne out?
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    AMANT: Scooter, ty jem mohl :)

    A co me taky tenkrat bavio byl

    Mabel - Disco Disco
    https://www.youtube.com/watch?v=Nrm5z7PWj8k
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Jinak teda tyhle první obaly si vůbec nevybavuju. Spíš až pak ty novější, se slečnama :-) Viz:
    Taneční liga - Taneční Liga
    https://tanecni-liga.wgz.cz/rubriky/tanecni-liga
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    AMANT: Ten výběr mi přijde hodně nevyváženej. OK, všechno je to taneční popík, ale i tam jsou obrovský rozdíly :-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    FALLENANGEL: ja nikdy! Jednu nebo dve sezony ho pas nakej slovenskej mafian:)) skrcka jednoho svycarskyho..ale imho songy 1, 14 a 19 sou ok:)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    TOOMIX: Tyjo DJ Bobo. Toho jsem vytesnil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to mi pripomelo ze jsem mobily skofin odposlouchaval na intru pres radio :D
    JDAG
    JDAG --- ---
    Aktivace mobilního čísla za 29 000 Kčs. První mobilní síť NMT byla jen pro vyvolené - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/aktivace-mobilniho-cisla-za-29-000-kcs-prvni-mobilni-sit-nmt-byla-jen-pro-vyvolene-40371805
    Češi a Slováci si mohli z mobilu poprvé zavolat 12. září 1991, kdy byla oficiálně spuštěna NMT síť společnosti EuroTel. Vlastnictví mobilního telefonu bylo v té době viditelným symbolem bohatství. Při pohledu do dobových ceníků není divu, aktivace služby stála 29 000 Kčs, měsíční paušál vyšel na dva a půl tisíce korun a za minutu hovoru, včetně příchozího, si EuroTel účtoval 15 Kčs. Průměrná mzda v Československu přitom v té době dosahovala 3800 korun.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FM4 hlavne...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: co loadlin ale fips...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: co si budeme povidat, tehda vychazely desky, ktery by dneska uz asi nevysly. orlik, branik...
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    VYHULENY_UFO: prvni Redhaty jsem si chodil kupovat do novinoveho stanku. Tohle se asi bude jesnou tezko vysvetlovat. Uz ted to pusobi celkem bizardne ;)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja sem teda od detskejch let takovej elektrofasista, asi je to tim ze sem vyrustal ve folk/country prostredi a mam tak averzi na veskery strunny nastroje a vyjecenej zenskej hlas

    vyrustal sem na Depeche Mode, Ocean, pak sem pasivne poslouchal ten klasickej 90's dancefloor, industrial/EBM, mezitim sem objevil house/techno/dnb/hardtek/hardcore, v cemz sem angazovanej vicemene dodneska... na DM se nadobro zanevrej uz behem druhy pulky devadesatek pri jejich comebacku, kdyz uz se zacli snazit delat inteligentni muziku... mno a EBM/syntwave/darkwave/synthpop me drzej taky dodnes, s oblibou porad jezdim na festaky do Nemecka mezi duchodce v latexu a vrstevniky co se z obleku prevlecou do goth vohozu a daj na vikend deti k babicce
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Já jsem teda v devadesátkách poslouchal úplně všechno, protože to šlo. Prostě to tady najednou všechno bylo. Dobrá hudba (myšleno ne úplně mainstream) tehdy byla dokonce i v komerčních rádiích! Ale to rok 2000 nepřežilo. A co u Monitoru vycházelo za alba! I ty dvě desky od Orlíku jsem si tehdy koupil, protože mi bylo jasý, že něco takovýho se už nebude opakovat.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    GAARQ: A na tom je vidět, že dobré rodinné zázemí je zárukou kvalitního hudebního vkusu :-D Můj otec poslouchá country a matka Dalibora Jandu. Hehe.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Já jsem teda byl fascinován remixovým albem Remanufacture od Fear Factory. Ta kombinace HC techna, industrialu a metalu... Nic takovýho jsem do tý doby neslyšel.
    Remanufacture – Cloning Technology - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Remanufacture_%E2%80%93_Cloning_Technology
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    DEEFHA: to samý :-) člověk za to dal majlant, i pracovat jsem kvůli tomu šel a co on?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Nirvana navždy! Tu historku, jak jsem měl koupený lístky na ten pražskej koncert a jak mě pak Kurt nasral, tu už jsem tady vyprávěl, ne? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam