• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    N_I
    N_I --- ---
    moucha měl velký plány s EOST, ale pak se v tom nějak utopili..ikdyž mám moc rád jak tu jejich bloody valentine polohu i tu ambientni....free.d je treba uplne skvela deska doted...obcas hodim do kazetaku..:)

    septej ok...ale bylo to uz tehdy vyseptali kdyz vedle toho bezel ten trainspotting..:)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    N_I: Jó, EOST a Vanessa... První dvě tuzemský skupiny, který to s klipem dotáhly až do MTV. Snad se moc nepletu a bylo to tak :-)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    A samo paskvil!

    Paskvil 80s special CZ
    https://youtu.be/0Z2ux46OKus
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    N_I: to mi připomělo muchova, color factory a šeptej

    Šeptej (1996) - Trailer
    https://youtu.be/N8KugJKWmWw
    N_I
    N_I --- ---
    tehdy docela zjeveni..velky

    THEFLON
    THEFLON --- ---
    A taky to byl vizionář, něco jako Elon Musk...taky chtěl poslat všechny na Mars...a to už v době, kdy Elon jezdil ještě na tříkolce 😂

    Dalibor Janda - Všechno na Mars
    https://youtu.be/rmgp64uCQcs
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    THEFLON: u me to samy, ja zas nedam dopustit na Gottovo Kdyz muz se zenou snida :D
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    DEEFHA: Ačkoliv miluji Techno, tak album Hurikán od Dalibora Jandy je moje guilty pleasure 🤫
    JOPS
    JOPS --- ---
    no 9/11 jsem byl tusim na pracaku, cerstve po skole a hledal jsem praci. Nebo jsem ji uz vlastne mel a nastupoval jsem az v listopadu. Takze jsem vlastne si nemel moc s kym pokecat o tom, jak padaji baraky. Internet jsem doma nemel, takze jsem sel den po tom do internetove kavarny si stahnout obrazky spadlych dvojcat... Joooo to byly casy :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ja sem si myslel, ze sem byl na civilce, ale musel sem se podivat do deniku, ktery si pisu kvuli tomu, ze mam hrozne spatnou pamet. denik mi prozradil, ze uz sem mel po civilce, byl sem v praci a po nejaky schuzi s nejakema dementama z microsoftu.
    MEG
    MEG --- ---
    Byla jsem na “mateřský” s novým štěnětem a učila ho klidu. Takže jsem se po návratu z procházky uvelebila do sedačky a pustila si televizi. Nejdřív to vypadalo jako film podle Haileyho. Brzo mi ale došlo, že to je doopravdy.

    V prosinci se ve firmě řešilo, jestli v lednu letět na veletrh v Anaheimu. Moc se nám nechtělo, ale letěli jsme. S BA. Letadlo z Londýna doprovázely stíhačky, Američani z immigration v L. A. byli hrozně podrobní a komisní. Ty lety nebyly zrovna příjemnej zážitek.

    Lítání po 11/9 přestala být zábava.
    IKI
    IKI --- ---
    HOWKING: Stála jsem na zastávce, čekala na tramvaj. Udělalo se mi zle, málem jsem z ničeho nic omdlela. Doma jsem si sedla, rozdejchávala ten divnej záchvat a pustila si televizi.
    Běžel titulek, že se zřizuje mimořádné zpravodajství a nějak se mi pořád nespojovalo co vidím a zároveň slyším.
    Běželo mi hlavou, tvl válka..
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja byl v tu dobu predposledni rok na VS a imrvere vylitej ... nejak to proslo kolem pac sem byl v naky svy bubline a svetovy udalosti mel tak nak na salamu... jediny co si vybavuju bylo to, ze se kvuli tomu v CR vyhlasil den narodniho smutku a nekde kvuli tomu nemohla bejt naka kulturni udalost, ale uz nevim co a tim moje kalici agenda byla nabourana coz asi bylo jediny rozcarovani
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HOWKING: psal jsem si po ICQ se svou virtuální friendkou z Texasu, a najednou mi začala házet odkazy
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SALAMAN: Ja jsem zapnul televizi tesne po narazu druheho letadla a ptal jsem se mati, kdy se tohle stalo. Nejak jsem nebyl schopnej zprocesovat, ze je to doopravdy zive a deje se to prave ted.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DEEFHA: Rozumim, ale i tak by mi prislo vystiznejsi klubik prejmenovat na "Memberberries".
    Memberberries | South Park Archives | Fandom
    https://southpark.fandom.com/wiki/Memberberries
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HOWKING: jsem byl na zápisu do prváku a po byrokratické vsuvce jsem šel v Hradci Králové do hospody s budoucima spoluzakama co jsem si pamatoval z primacek, zlil se po Holbě jako prase a jel zpátky do Prahy vlakem a až na nadrazi mi volala tehdejsi pritelkyne co se stalo a pak matka... ktera mela strach o pribuzne (ktery zijou v kalifornii, ona nikdy nebyla silna na zemepis)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HOWKING: Přišel jsem ze základní školy a na pevnou volala babička, ať si pustím televizi. Pustil jsem si přímej přenos a tam viděl, jak hoří první budova a říkám si: "ty jo, tak to je hustý...". Po chvíli do toho mrdlo i to druhý letadlo a já vůbec nechápal, co jsem to právě viděl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Co ja se na dyzach naparil, pradlo, kostka, epilepticka kostra... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam