• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GLOBETROTTER: to jsem ani nevěděl, že fungují i pro jiné dodavatele. Ale to...s tím cashem to byl joke, nebo tento moderní systém akceptuje zpátečnicky i hotovost?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SCHWAB: U Alzy jsem si nikdy nic nekoupil. Ale co máš proti Alzaboxům, pokud Ti to tam doručí někdo jiný?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GLOBETROTTER: tyhle boxy na mě nezkoušej :D
    ostatně ani tu alzu :))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SCHWAB: Jasně a třeba cash v pohodě strčíš do Alzaboxu a otevře se Ti pak schránka :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    E2E4: Hlavne by si vsichni posmevacci meli uvedomit, ze cas jejich vlastniho boomerstvi se kvapem priblizuje ;-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FIFI: na dárky za skrytou cenu je třeba provádět pravidelný Cash výběr aka kapesné a pak cálovat hotově :o)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FIFI: no presne takhle jsem to myslel, tobě přijde blbost že je blbá, okolí že není a že to je tím že jsi boomer..
    FIFI
    FIFI --- ---
    E2E4: No jo, jenze ja si treba o necem novem myslim, ze je to blbe a okoli mne presvedcuje, ze si to pouze myslim spatne.

    🤷‍♀️
    Napr. Neplatim mobilem a ani nechci. Nechci zadne Face ID.

    Ostatne mam problem i s uctem. Mame doma spolecny bankovni ucet, nechci to menit. Ale zase je s tim spojeno, ze kdyz chci koupit darek, je videt, kde jsem kartou platila a kolik. 👎🏻
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FIFI: tak pravé boomerstvi je neodmítat nové, ale jen to nové, co je blbé. a v tomto rozdílu nebýt pochopen.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    OMNIHASH: Ha, nojo! Já chodíval do Edenu a to je koukám pořád nonstop. Čas na noční exkurzi :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOCKINEZ: naše Tesco má normálně nonstop furt, to asi jenom tvoje downgradovali
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DEEFHA: Dávno ne. Dokonce ani do půlnoci ne :/

    Mne vždycky cestou z tahu bavilo přibrzdit před půlnocí v Tescu a vyrabovat zlevněný neprodaný věci z teplýho pultu od smaženejch nudlí až po kuřecí paličky a stripy. A doma jsem to pak zhulenej a připitej žral :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HOWKING: Týjo, oni už přes noc otevřeno nemají? Jako jo, mockrát jsem se tam totáně na sračky ztratil a schovával se před ochrankou mezi regálama s rejží :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: tomu rozumim :D :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    VYHULENY_UFO: Miloval jsem, když mělo Tesco otevřeno přes noc. Chodil jsem nakupovat kolem druhé v noci a byl jsem tam sám :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jako internet a sluzby s nim spojene hodne pomohly lidem jako sem ja, kteri v davech cizich lidi trpi uzkosti a desi je jen predstava nakupniho centra...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: mobil jsem hned, jak jsem zacal pracovat. vyhoda it je, ze s postupem casu se hodne prace zvirtualizovalo a presunulo do vselijakych cloudovych reseni, takze vylozene uz nemusim nikam jezdit ten server fyzicky restartovat. kovid, homeoffice a prace v it se v prubehu poslednich 30 let dost presunula do virtualniho sveta.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NJAL: ikea zavazi a hornbach dokonce vozi zbozi i do takovych der u sazavy, kde mam chatu... konec hlaseni.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A to jsem se autu (i mobilu - ten jsem měl taky jako poslední v okolí) dlouho bránil. Řidičák jsem dělal kolem třicítky. (já byl boomer už jako mladý :D) Já si MHD užil tuny. Ale jak jsem začal podnikat, tak jsem musel. Zákazník nechtěl čekat, až mi pojede spoj a až se tam dokodrcám. To je největší výhoda auta, když si vzpomenu teď, tak jsem od teď za x minut tam, kde chci být.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HOWKING: V HK je všude blízko a rovinka, takže na kole jsi všude hned. Auto je sice teoreticky ještě o něco rychlejší, ale zas furt stojíš na semaforech a v cíli se jebeš s hledáním parkovacího místa a jeho placením, což jsou další ztracený minuty. A když místo nenajdeš a musíš jít k cíli třeba půl kiláku, tak si fakt říkáš, že tos mohl jít rovnou pěšky...

    Ale jinak jasně. Teoreticky je auto super. A když jedu třeba za našima a vím, že akorát zajedu na dvůr, tak není o čem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam