• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    XAJA
    XAJA --- ---
    aj tak boli najepsie cervene malinovky v naducanom sacku so slamkou.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GLOBETROTTER: nebyla pompela mandarinkova? iirc pomerancovej byl Olympus
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    GLOBETROTTER: mixela ...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    MATT: Pompela
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ABAP: Ne údajně. Proto se do USA dováží ty z Mexika. Jsou ve skle a dražší (americké jsou v plastu a plechu).
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    DOCKINEZ: Zonky se moc nezměnily, pořád slazené cukrem, pořád bublinky štípou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    obcas klukum naplnim 1,5l petku plynem do zapalovacu, vrsek zapalim a prudce ji zmacknu. ten fireball za to stoji a vsechno probiha pri atmosferickym tlaku, tak jsem v klidu.
    neco jinyho je naplnit balonek vzduchem a plynem a odpalit z dalky, na to maji jeste cas.
    uz se stalo, ze synek doma nepustil hrnec plynem a zapalil. prisel o oboci. od ty doby ma respekt. co dostal zkrat od elektricky zasuvky tak tak uz tam taky sroubky nestrka. pamatujte, chybama se clovek uci!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PALEONTOLOG: Kámoš to na gymplu taky vyráběl. Vyrobil, dal kus na prkýnko, praštil do toho kladívkem... rodiče museli následně kupovat nejen nový prkýnko, ale především desku kuchyňský linky, na který pokus proběhl. Junior nebyl pochválen :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Btw moderni provedeni tehoz v rezii kamose chemickeho ing: petka s naprstkem nejakeho spravne horlaveho bordelu, obcas take letela dost daleko ;-)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VENSA: fotr si prej jako kluk vyrobil práskací kuličky z peracetonu, nosil je normálně v kapse. jednou hodil tři zaráz a vyšistilo to do černé barvy 30cm asfaltu a přijeli esenbáci, jestli už ti vlci z volštrýtu nezačali útočit na slovenské paneláky
    NJAL
    NJAL --- ---
    VENSA: Raketky jsem delal taky, to byl druhej level s temi pravitky: nastrihat nuzkama na plech na tenky prouzky, obalit v nekolika vrstvach alobalem trubku o prumeru tlustsi tuzky, na vrcholu uzavrit zakroucenim, nasypat dovnitr ty alobalovy trubicky prouzky, uzavrit na druhe strane kolem spendliku jako trysku, polozit na zapaleny kus pevneho lihu a pockat, az chytne.

    Nektery nic moc, ale jiny odsvistely pryc i par metru.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ACKO: za mě Hanácká kyselka. Samo že ta devadesátková ve skle s hanačkou na etiketě. :))
    VENSA
    VENSA --- ---
    NJAL: Já zase dělal rakety s alobalu, rozstříhaného pingpongového míčku a hlaviček od sirek :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ABAP: My meli fluoridovy roztoky, na bublani v ustech, rozlevano pod dohledem skolni reznice zubarky. Jen velmi zridka. Ale zase ve vyucovaci dobe. :-)
    ABAP
    ABAP --- ---
    NJAL: Jasně, ta žlutozelená, měkká pravítka.
    Vě škole se rozdávaly každý den 4 fluoridové tabletky na zuby a na prázdniny se fasovala celá sklenička. Stačilo prášky podrtit, zapálit a vytvořilo to velmi kvalitní smrad.
    Inu zatápění v kamnech ve třídě už dnes asi ve škole není.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NJAL: dneska aby jeden nitroceulózu pohledal, twl :-/
    NJAL
    NJAL --- ---
    ABAP: Jen z doslechu. Ale zase zase jsem si obcas kvalitne zadymil na starych "zlutych" pravitkach zabalenych do alobalu a zahratych, dokud nezacaly vyvijet bily dym.
    ABAP
    ABAP --- ---
    Travex s cukrem v trubce s prskavkou jste znali ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACKO: to se pilo slavnostně při nějakejch důležitejch setkáních s rodinou, zpravidla tak 1-2x ročně, mělo to aureolu pokladu, na kterej jsme se těšili a na kterej se pak vzpomínalo. tykovýto jak dneska ty děti i dospělí lejou chucený nápoje nemám rád a vyjma pití piva to neschvaluju. pivo je potravina a pochutina, to o sycenejch chucenejch nápojích neplatí :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NJAL:
    Horkýže Slíže - Mám chuť na niečo chladené [oficiálny videoklip]
    https://www.youtube.com/watch?v=01hVaGoatVo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam