• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LOL. Kdyby někdo chtěl, mám to stažené. (tušil jsem tenhle konec)


    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tenhle kanál v dnešní hyperkorektní připosrané době asi dlouho nepřežije, ale je to dokonalé!
    Česká Soda 2.0 (11.11.2023)
    https://www.youtube.com/watch?v=0m75JN39mec

    (Sďýlejte, neš to zmašou!)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LEXIK: tyhle sou fakt muj vzor co se tyce statusu "drzak" ... nedavno sme s nasim uskupenim slavili 25 let a kdyz padnul navrh na letak kde figuroval vyraz "veteran", tak sem mel chut dotycny osobe hned jednu vlepit a slo to samozrejme okamzite pryc
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Dejte si ... je to paráda !!!

    Deset bodů je skoro málo. Nonšalantní The Rolling Stones na "Hackney Diamonds" ukazují, že nostalgii nepotřebují - musicserver.cz
    https://musicserver.cz/clanek/72080/the-rolling-stones-hackney-diamonds/
    FIFI
    FIFI --- ---
    HOWKING: Tyhle jsem dostala v dubnu roku 1990, taky stale funguji.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Koupil jsem je 1987 v Ostravě na burze za 200 kč :D (stále fungují!)

    Jaké vzácnosti z dob mládí máte vy? :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    OMNIHASH: Jo bejvalo. Dnes je to po půl stupni, co byl "za nás". A = 1, B = 1-, C = 2, D = 2-, E = 3, F = neprospěl.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HOWKING: teda co si pamatuju, český vysoký školy měly jenom 4 stupně... a za mě je to super, místo dvou let na buzerplace tři roky na bakáláři, to mi přijde jako doprej dobrej obchod pro všechny zúčastněný.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: ze na nej nemate chapu dobre :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A to je další Boomerský pofňuk. Vysoké školství je totálně v hájí. Projde každý hlupák. Potřebují hlavy, aby měli prachy. Nároky jsou minimální. Umíš třetinu učiva, tak A. Umíš se podepsat tak E. F je zakázáno.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    OMNIHASH: Ti lidi "z matfyzu" toho umí méně než 15-ti letý amatér samouk. (jen mají pocit, že jsou z matfyzu a tak něco umí)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HOWKING: hele v našem korporátu nebereme tak stovku programátorů každej rok. Jestli máte problém sehnat jediného, tak buď máte naprosto nerealistický požadavky, nebo je chcete platit v burakách. Zkuste si zainzerovat na tom matfyzu, studenty na ty buráky utáhnete spíš.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: Tyvole, já už to víc polopatě říct neumím. Co furt nechápeš?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: nechapes princip. i kdyby byl jen jeden fachman na svete, tak vy mu neumite dat podminky, aby presel
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: mozna jich je malo, ale vy je neumie zaplatit :-D takze jim neumite dat podminky.
    koukni se ty pravde do ocí, dig more gadzo
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HOWKING: no spíš se bojím, že vaší firmu dohnala ekonomická realita. Na matfyzu je furt programovací obor, a každej absolvent by měl bejt schopnej splnit vaše zadání.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: Je to tak, že jich je málo. Jak jsem psal já. Jasně, že i kdyby byl na celém světě jen jeden, tak ho lze přeplatit, to ale neznamená, že jich málo není. Když ho budu mít já, bude chybět jinde. OMMI reaguje na nedostatek "u mě", já si stěžoval na nedostatek "globální".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam