• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRIShrajeme videohry s dětmi : Která hra vaše děti zatím nejvíc zaujala?
    KULHY
    KULHY --- ---
    V zásadě se mi osvědčilo začítk klikat na ty tutorialový videa. Třeba tady se mi zatím líbí ten voiceover, takovej kultivovanej. Třeba pak zjistím, že mají i nějaký další obsah, který není jen výukový.

    JAK ZAČÍT HRÁT | MINECRAFT PŘÍRUČKA (Tutorial / Let's Play) #1
    https://youtu.be/MsqNqXdmTO0?si=BfIjS5d2T1Gnjjee
    KULHY
    KULHY --- ---
    STEVIE: Jasny, u nas asi zatim budou bodovat i hodne obyc how-to a nejaky obyc vypravy. :-) Az najdu tak nasdilim.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    KULHY: no asi proto je to baví 🤷‍♂️
    Naky"obyč" how to věci asi ty malý pubertaky bavit nebudou..

    Dej pak tip když najdeš něco dle tvého vkusu určitě ale! :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    STEVIE: Na můj účel je to moc vysokooktanový obsah, šíleně střihů, málo základního hraní, samý mody a vymejšlení ptákovin.
    KULHY
    KULHY --- ---
    STEVIE: Dík za tip, sakra je u nás běžný, stejně jako zadku, dědku, prdítko, bobku, do prčic, ježiši apod. Sem tam se vyskytne i nějaký hovno, posranej a tam už trošku prudíme. :-)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    OTAVA: ano. Pozoruji to na synovi že to říká taky když hraje 😁 sakra mi asi nevadi
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    STEVIE: no, rika "sakra", zalezi jak moc je to pro tebe dealbreaker ...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    mladej sleduje SirYakari a všichni spolužáci taky.... (2-3.trida) ale jak moc je to SFW nevím... Z toho mála co jsem viděl to vypadalo ok.
    KULHY
    KULHY --- ---
    YMLADRIS: Dík! Sranda — zrovna k tomu k tomu „Minecraft pro začátečniky“ jsem se dollikal.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KULHY: vim jen o kanalu co delal zdejsi id PIZI :) ale ten neni mladej. ale treba kdybys na to chvili klikal, algortmus by ti neco nachazel

    https://www.youtube.com/@PeKlim/playlists / minecraft playlisty zde
    KULHY
    KULHY --- ---
    Nemáte typ na dobrý/na úrovni YouTube kanál o Minecraftu pro mladší děti (spíš v češtině)? Bez hulvátství, kde by byly rady a návody, ale i nějaký hraní. Asi radši od někoho mladšího.
    KULHY
    KULHY --- ---
    YMLADRIS: Untitled Goose Game

    Untitled Goose Game - Two-player trailer - Out now!
    https://www.youtube.com/watch?v=YRcGyzhT24g
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    YMLADRIS: Uz to tu urcite padlo, ale prvni Moving Out s asist modem a mizejicimi vecmi v dodavce pro mene stresu.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KERRAY: My jsme to s děckama dávali v pohodě, na jednu hvězdu jsme to dali + vždycky, základ je pak se naučit házet. Jinak jestli je dvojka moc těžká, tak jednička měla i assist mode, který to dost zlehčil
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    HONCKA: to je imho dost těžký a frustrující, nebo je tam způsob, jak snížit obtížnost?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    YMLADRIS: Overcooked 2 človek si u toho užije spoustu legrace
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    YMLADRIS: my to hrali na zakladce a ve dvou to byla pecka
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YMLADRIS: Unravel 2 ne, to je celkem obtížná hra. Jinak hodně přístupné je Mario Party (na Switch). Nebo obecně party hry. Pak by na Switch šlo i doporučit Nintendo Sports. To je intuitivní a víc negamerské - prostě rukou mácháš jako v tenisu. A zvládnou to i menší děti (u nás to hráli bráchové 5 a 8 spolu)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MARASAN: díky. To maminky ideově nedají :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam