• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRIShrajeme videohry s dětmi : Která hra vaše děti zatím nejvíc zaujala?
    tipy na videohry (batole?, předškolák, školák), co vás bavilo, jakou koupit myš, kontrolery, PC, tablet, nintendo, mobil. weby kde se dá učit jednoduše programovat. vtipné "didaktické" aplikace. zábava. hidden-object, tower defense, adventury, logické, RPG, turn-based souboje, sandboxy, crafting... mody do minecraftu. servery kde naše děcka můžou hrát spolu.

    Aktuálně:
    texty, ke kterým se můžete vymezit:

    - Úvod - | Amentum Wiki
    https://wiki.amentum.cz/
    rozbalit záhlaví
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    KULHY: to koukám bude ideální pro mě abych pochopil co na tom ty děti máj :)$
    KULHY
    KULHY --- ---
    V zásadě se mi osvědčilo začítk klikat na ty tutorialový videa. Třeba tady se mi zatím líbí ten voiceover, takovej kultivovanej. Třeba pak zjistím, že mají i nějaký další obsah, který není jen výukový.

    JAK ZAČÍT HRÁT | MINECRAFT PŘÍRUČKA (Tutorial / Let's Play) #1
    https://youtu.be/MsqNqXdmTO0?si=BfIjS5d2T1Gnjjee
    KULHY
    KULHY --- ---
    STEVIE: Jasny, u nas asi zatim budou bodovat i hodne obyc how-to a nejaky obyc vypravy. :-) Az najdu tak nasdilim.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    KULHY: no asi proto je to baví 🤷‍♂️
    Naky"obyč" how to věci asi ty malý pubertaky bavit nebudou..

    Dej pak tip když najdeš něco dle tvého vkusu určitě ale! :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    STEVIE: Na můj účel je to moc vysokooktanový obsah, šíleně střihů, málo základního hraní, samý mody a vymejšlení ptákovin.
    KULHY
    KULHY --- ---
    STEVIE: Dík za tip, sakra je u nás běžný, stejně jako zadku, dědku, prdítko, bobku, do prčic, ježiši apod. Sem tam se vyskytne i nějaký hovno, posranej a tam už trošku prudíme. :-)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    OTAVA: ano. Pozoruji to na synovi že to říká taky když hraje 😁 sakra mi asi nevadi
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    STEVIE: no, rika "sakra", zalezi jak moc je to pro tebe dealbreaker ...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    mladej sleduje SirYakari a všichni spolužáci taky.... (2-3.trida) ale jak moc je to SFW nevím... Z toho mála co jsem viděl to vypadalo ok.
    KULHY
    KULHY --- ---
    YMLADRIS: Dík! Sranda — zrovna k tomu k tomu „Minecraft pro začátečniky“ jsem se dollikal.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KULHY: vim jen o kanalu co delal zdejsi id PIZI :) ale ten neni mladej. ale treba kdybys na to chvili klikal, algortmus by ti neco nachazel

    https://www.youtube.com/@PeKlim/playlists / minecraft playlisty zde
    KULHY
    KULHY --- ---
    Nemáte typ na dobrý/na úrovni YouTube kanál o Minecraftu pro mladší děti (spíš v češtině)? Bez hulvátství, kde by byly rady a návody, ale i nějaký hraní. Asi radši od někoho mladšího.
    KULHY
    KULHY --- ---
    YMLADRIS: Untitled Goose Game

    Untitled Goose Game - Two-player trailer - Out now!
    https://www.youtube.com/watch?v=YRcGyzhT24g
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    YMLADRIS: Uz to tu urcite padlo, ale prvni Moving Out s asist modem a mizejicimi vecmi v dodavce pro mene stresu.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KERRAY: My jsme to s děckama dávali v pohodě, na jednu hvězdu jsme to dali + vždycky, základ je pak se naučit házet. Jinak jestli je dvojka moc těžká, tak jednička měla i assist mode, který to dost zlehčil
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    HONCKA: to je imho dost těžký a frustrující, nebo je tam způsob, jak snížit obtížnost?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    YMLADRIS: Overcooked 2 človek si u toho užije spoustu legrace
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    YMLADRIS: my to hrali na zakladce a ve dvou to byla pecka
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YMLADRIS: Unravel 2 ne, to je celkem obtížná hra. Jinak hodně přístupné je Mario Party (na Switch). Nebo obecně party hry. Pak by na Switch šlo i doporučit Nintendo Sports. To je intuitivní a víc negamerské - prostě rukou mácháš jako v tenisu. A zvládnou to i menší děti (u nás to hráli bráchové 5 a 8 spolu)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MARASAN: díky. To maminky ideově nedají :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam