• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRIShrajeme videohry s dětmi : Která hra vaše děti zatím nejvíc zaujala?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Hlásím, že na na Switchi je aktuálně sleva 70% na Lego Star Wars (slevy jsou na to často, na tuhle jsem čekal asi 3 týdny). Právě to hrají spolu bráchové (6 a 9). Je to teda anglicky (CZ tam není), ale starší prcek překládá. No a já abych si koupil druhej Switch xD.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DAVESADE: jj, pamatuji na reklamy o advanced console computer vision multimedia games at your local store
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    STAROJDA: Ano, pri registraci noveho uzivatele
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    U nás dlouhodobě se Steamem není problém. Prcek má svůj account delší dobu a při přihlášení to po něm nic nechce. Asi už jsme prošli algoritmem do bezpečného prostoru. Ty problémy, co tu popisujete bude asi nějaký bezpečností režim u novějších účtů(?)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KRUPAN: jojo mám pocit, jestli náhodou přeci jen nejsem ten robot
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KRUPAN: stalo se mi včera to samý, zatím jsme to vzdali
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KRUPAN: skus registraci z aplikace na telefonu, jestli to jde
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    22DAEMON: to samy. pak to nejak proctu. pucil jsem jim muj ucet :)
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    KRUPAN: mozna vanocni spike (haha) v registracich v regionu a jsou pretizeni.
    Ale koukam na google, captcha steam registrace je dlouhodobý problem letos ocividne, zkusil bych to z jineho zarizeni nebo prohlizece misto desktop aplikace. Je to jen registrace, nezalezi na kterem zarizeni se ji povede dokoncit.

    steam registration captcha - Hledat Googlem
    https://www.google.com/search?q=steam+registration+captcha&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-m
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPIKE411: z klienta bez prohlizece. porad se to toci dokola. dokazu, ze nejsem robot, zelena fajfka, potvrdim ze jsem starsi 15 a znova mne to odkaze na zaskrtavani obrazku. pri registraci
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KRUPAN: Jako captcha při registraci? Účet registruješ z klienta, přes webový prohlížeč…?
    Zkus (jiný) prohlížeč, anonymní okno…

    Tohle se ti bude hodit později.

    Steam Support :: Family View
    https://help.steampowered.com/en/faqs/view/6B1A-66BE-E911-3D98
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Ahoj, nevite jak na steam? Deti dostali pod strom pc, zrizuju jim ucet na steam a porad dokola to chce captcha, uz jsem z toho na prasky. Svuj ucet jim k dispozici davat nechci a semafor, ci bycikl poznam. Nejakej figl na to prosim?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Moje bestof zarizeni:
    1] ZX Spectrum [ emulator PC ] + world of spectrum archive
    2] Amiga Forever [ emulator PC ] + amiga forever DVD
    3] Playstation II. [ emulator PC ] + hrat z mechaniky originaly
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DAVESADE: Je osvěžující mít tunu off-line zábavy. Nevím, nevěnuju se tomu, nejsem sběratel. Ale je s tím sranda. Jenom, kdyby se ta krabička tak nepřehřejvala... (PS2 Slim 7xxxx, myslím)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    GIOMIKY: Eye toy je extra kamerka k PS2. Kdysi jsem ji mel. Tohle by mohlo byt dobre, ale uz se to blbe shani dneska.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    O epicke lumicke (Amiga Lemmings AGA) session na amiga forever emulatoru jsem povidal?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tohle by mohlo, myslim, zaujmout. Je tam vsechno. Od pohybu, pres mickey mouse az po adventuru kombinovanou s akcni hrou.

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: A Mickey Mouse jde public domain od ledna... (but...)
    Disney's Mickey Mouse enters public domain, but only 'Steamboat Willie' version | Fortune
    https://fortune.com/2023/12/23/disney-mickey-mouse-copyright-public-domain-steamboat-willie/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    URZA: Disney princezny, Medvídek Pů, GCompris, PYSioGame, Spolu to zvládneme Matematika aj.
    Ale jestli můžeš, tak ji raději vezmi do parku a povídej o holubech.
    URZA
    URZA --- ---
    Začal jsem hrát s dcerou (5) na mém telefonu. Baví ji to.

    Matemág - vzdělávací hra pro děti 5-9 let (Android, iOS, Windows)
    https://matemag.cz/

    Schovali jsme matiku do pohádkového příběhu.
    Děti v příběhu pomáhají hrdinům překonávat překážky na jejich dobrodružné cestě. Nevědomky si tak vlastní motivací cvičí matematické myšlení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam