• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIISCOCBD / CBG / CBN oleje. Zkúsenosti a liečba konkrétnych diagnóz.
    GEE
    GEE --- ---
    WRNQ: byl ted za skvelou cenu v eshopu, se kterym mam neco spolecnyho, tak jsem vyzkousel prejit z 20% a jen mirne zmensil davku a pohoda - 3 kapky denne pred spanim

    Trochu me az desi, jak se mi po nejaky dobe, kdy jsem CBD vysadil zase zlepsil spanek a tim i fungovani behem dne - hlavne nalada
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Asi ne...já si myslím, že tím se předávkovat jakoby nedá. Mě ta moje dávka stačí, abych cítila efekt.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jako daty potvrzena dávka neexistuje zatím pro nic, ne?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Já mám teď kapky od CBD king 20% a tam píšou, že doporučená dávka denně je jedna kapka :) já si dávám většinou dvě, ale tohle je ještě intenzivnější ,,medikace ":)
    FLOW
    FLOW --- ---
    WRNQ: proto jen tři kapičky :D cítim se dobře :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    30% už je docela sada, ne?:)
    FLOW
    FLOW --- ---
    ZUZKAOU: to je zvláštní, mě to spíše uklidňuje.. hází mě to do pohody.
    užívám 30% olej, cca 3-4 kapky denně. vnímám, že nemám tolik úzkostné stavy jako obvykle a tolik se nerozčiluju (ikdyž někdy tedy vybouchnu :( )
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Užívala jsem 12,5 mg v kapslích od cannanatura a nejspíš to na pozadí něco dělalo - protože mě to třeba udrželo v příčetnosti během roku 2020, kdy jsem se kromě celého 2020 starala o člověka v terminálním stádiu rakoviny a sama jsem furt překvapená, že jsem si pro ta antidepresiva nemusela přijít.

    Mám ADD a jsem tak nějak standarntě neurotická.

    Teď v záři jsem zkušila vzít dvě tobolky a překvapivě jsem cítla vyložen nájezd nějaké pozornosti. Takže jsem začala užívat 25 mg a na pozornost na cca půl dne dobrý.

    Tím že vznikla Herbal culture jako nyxový projekt, tak jsem teď kupovala jejich softgell 27 mg (cenově vyjde v tuhle chvíli podobně jako ten samý objem účnnlé látky od cannanatura) a jako bonus mi tam přihodli 5 % olej.

    Cvičně jsem s včera večer vzala tabletku, protože jsem byla úplně mrtvá a potřebovala jsem probrat a jako no - usla jsem až ve dvě.

    A dneska s překvapením zjišťuju, že m něco dělá i ten olej - slupla jsem jedno kapátko, takže tak okolo 15 mg?

    takže tímto jsem se zařadla mezi jejich zákazníky.
    FLOW
    FLOW --- ---
    tak uz kapu :-)
    vcera jsem zacala, mám 15ti% a dávkování jsem si rozdelila 2x denne po 4 kapkách (přiblizne pul pipetky)
    dávkovani je odlišné v závislosti na hmotnosti.. tak uplne nevim jak to rozpocitat, kdyz vazim 55 kg. ?
    nemate nekdo treba nakou vypocetni tabulku?? :-D
    SWEETPRINCE
    SWEETPRINCE --- ---
    FARFELOO: Kapky jsem už přestal počítat, protože jsem si navykl na dávku cca poloviny kapátka v 10ml lahvičce. To je asi deset kapek, tedy zhruba dvojnásobek doporučené denní dávky. Ale to je údaj dost o ničem, tak co už...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    SWEETPRINCE: Kolik kapek na kocovinu? :-D
    SWEETPRINCE
    SWEETPRINCE --- ---
    FLOW: Ahoj, využití pro nějakou podpůrnou léčbu a podobně bych raději konzultoval s doktorem, než s anonymy na internetu. Ale když už se ptáš:)
    Pro vyzkoušení bych šel do 10% oleje. Kamarád používal 10% na zklidnění svých rozjívených pubescentních dcer (11 a 13) a byli všichni spokojení. Ale klidně můžeš dát i 15, vono ho to nezabije, maximálně se vyspí.
    Pro sebe, abych prohloubil spánek, když přijdu z hospody a neměl takový kocoviny, si beru 15% olej (ale já jsem pokročilej uživatel). Když se chci soustředit, cumlám CBD želé.
    FLOW
    FLOW --- ---
    Přesně tak, nemyslím si, že bych tím něco zhoršila. Naopak.
    Zkusíme a uvidíme :-)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SKAFF: aha. myslim si zas, ze jednou lahvickou na zkousku se nic nezkazi. predpokladam, ze cbd nema potencial neco uplne zhorsit nebo tak, takze bud to sedne nebo ne.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LOJZEE: ja v práci plánuju a počítám a cbd brko pomáhá se dokopat k repetetivnim cinnostem, který obvykle nesnasim a nerad delam. Tam me to pak nevadi delat, mam uplne cistej fokus a nerusi me u toho vlastní myslenky na to, jak me to nebavi :) Ale poruchu soustředění nemam. Vnimam to jako další 'tool' v drogovym vercajku, jinak to ani nehulim bezdůvodně. Ale jak to funguje s adhd nevim.. ale zase, taky jdu jen kolem
    FLOW
    FLOW --- ---
    PAN_UZIVATEL: jojo, taky jsem nováček :-)
    zde jeden odkaz kde to hezky popisují a vysvětlují
    Průvodce CBD: účinky, použití, dávkování | CANATURA.COM | CANATURA | Největší e-shop s konopnými produkty pro zdraví
    https://www.canatura.com/ultimatni-pruvodce-svetem-cbd-co-je-to-kanabidiol-a-kde-vsude-pomaha
    za mě bych se CBCéčka na úzkost nebála..
    a jak už zde padlo, CBC ve správném cannatrpenovém koktejlu má výrazně zlepšovat koncentraci…
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PAN_UZIVATEL: no, ze sve zkusennosti, ja v praci hodne pocitam a po cbd se mi pocita trochu hur.. trva to dele.. z toho usuzuji, ze to neni idealni na soustredeni, takze bych hledal jinde, jiny produkt - kofein nebo tak neco je na soustredeni urcite lepsi a na uzkosti treba nejaka mirna sedativa/antidepresiva? microdosit nejake halucinogeny cas od casu? nejsem doktor ani saman, jen jdu kolem.)
    FLOW
    FLOW --- ---
    PAN_UZIVATEL: zkus CBC, já si teď vyhledala naky info a vypadá to, že by mělo pomáhat i na úzkostné stavy.
    CBC a další kanabinoidy mají antidepresivní účinky. U kanabinoidů, jako je CBC, to může být proto, že pomáhají zvyšovat hladiny endokanabinoidů v mozku, jako je anandamid.

    VETE: díky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PAN_UZIVATEL:
    nemyslim si, ze CBD je idealni produkt na tenhle problem, jak uz tu nekdo psal.. teda uzkosti mozna, zalezi jak silny, ale stejnak bych hledal jinde..
    VETE
    VETE --- ---
    FLOW: Heleď jestli má adhd a tedy problémy s koncentrací, zkus si nastudovat něco o kombinaci CBD s CBC… ano, CBC je mnohem dražší, ale stejně tak jako CBN s kombinací s CBD a správným terpenovým profilem dobře funguje na spánek, CBC ve správném cannatrpenovém koktejlu má výrazně žepšovat koncentraci… jestli tomu tak vskutku je osobně potvrdit ale nemohu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam