• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    IKARI: Blazni jsme vsichni, ale pan Navara o fous vetsi. A to nema deti. Nebo deti o kterych by vedel.
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: 25. neni ani v australii a tam steam deck ani nekoupis ... nebo jsem blazen? :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: V zahlavi tveho prispevku si muzes precist, ze je teprve Feb 24.

    V Bellevue, HQ Valve, je jednak 24, druhak teprve 2 hod po pulnoci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAUNCHER: To už je posunutej termín, původní byl loni :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IKARI: No však, je 25 a email nikde!

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: Pockej, tys bral tech Q1 2022 vazne? V Tvem veku? Nedelej fory 😀
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: psali, ze 25. zacnou obepisovat, pak mas 3 dny na to to zaplatit, nez to poslou - a kazdy tyden budou posilat dalsi varku
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    taky zatim nic...

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IKARI: No právě že mám a v mailu nic!

    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: jj a 28. by meli odeslat prvni kusy - hlavne ale pada embargo, jestli to chapu spravne

    ... mate nekdo rezervaci na Q1? ... ja jsem se to snazil rezervovat hned, ale mam az Q2 T_T
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Z her na tom chci hlavne Forzu a Dooma. Protoze ve Valve maji vkus, tak to ukazovali na Forze a na Doomovi. Co se SW tyka tedy v poradku. Co se HW tyka, pripominam se s tou OLED verzi s vetsim displayem bez nevzhledneho ramecku kolem 😊
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Btw. neměly by zítra začít chodit faktury k doplacení celé částky?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Good, cca polovina těch co mám na první straně supported jsem si i "někdy" zahrát chtěl :) Z playable obdobně.

    Unsupported cca třetina co zamrzí, ale alespoň tam na rozdíl od prvních dvou skupin nemá "show more"… + Untested games in your Steam Library: 1,833
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ad PRAASHEK - tenhle článek nebrat, je tam Insurgency jako podporovaná hra a přitom v mém listu přímo na steamu podporovaná není. I ten nadpis je zavádějící, žádný seznam "unsupported" games tam není, jenom nějaký vysněný "Supported, Confirmed & Unconfirmed", který je očividně blbě.
    IKARI
    IKARI --- ---
    PRAASHEK: zas ten seznam podporovanych je delsi nez nepodporovanych a netestovanych je nejvic ... a teda Star Citizen na steam decku nepobezi, ale z trochu jinych duvodu ne? xD
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Zajímavé. Tyhle hry nejsou supported asi kvůli tomu, že steamOS/linux neumí/nedovolí různé typy anticheats
    Steam Deck Anti-Cheat: List Of All Supported & Unsupported Games
    https://fossbytes.com/steam-deck-list-of-supported-and-unsupported-games/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IKARI: ale ani nebolí, já si stejně deck koupím až v další verzi, jestli se to osvědčí :) nebo vůbec. Záleží jak se bude vyvíjet situace kolem HW a podobných cajků jako stemdeck. A spíš mě překvapuje, jaké hry to jsou - třeba book of demons, insurgency, just cause 2, jo i surviving mars jak píšeš.
    IKARI
    IKARI --- ---
    z my knihovny to nevypada tak zle, ale je tam jeste spousta netestovanych her - a moc jsem nezkoumal jak je to mezi hrama, ktery nemam - je tam neco co opravdu boli?

    moje knihovna:
    verified 11
    playable 26
    unsupported 5
    untested 118

    mezi nepodporovanymi jsou 3 VR hry, Scythe (PC verze ty deskovky) a Surviving Mars ... skoda, ze krom VR veci to tam nepise, proc neprosly, jenom ze Valve na podpore pracuje
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    S těma unsupported games to vypadá docela nepříjemně... jsem zvědavý, jestli na tom pojedou bez problémů windows
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Jak koukam na ty nesupported hry, tak zrovna Bloodlines, Quake 3 a Unreal Tournament III jsem na GPD Win2 hral, posledni 2 v ramci toho naucit se nejak rozumne hrat FPS hry na gamepadu, coz nerikam, ze je nejaky super use case..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam