• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    Diskuze ke sdílení zkušeností s různými nastaveními. Proton kompatibilita, dual boot, key bindings atd.....
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RUTHAN: Lepik je se svým počtem her zvláštní případ :)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    _LEPIK_: Zajimalo by me jestli kdyz tam nainstalujes Wokna, jestli to spusteni bude rychlejsi.. nicmene ja nevim, jak dlouho je to launchi 2 mesice a AMD porad jeste nevydalo driver na zvukovku..
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    taky zkousim, ale za me zatim ne, s mou knihovnou se spousti 3 minuty (coz je super upgrade, prvni mesic(e) se nespustil system vubec), ale knihovna a ui (zatim) strasne laguje, hry po spusteni vpoho, ale nainstalovat a spustit je je dost bolestive..
    (jinak ale velmi pozitivni a az to doladi, tak asi poridim)

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    No, vcera konecne dorazil, a asi jim to budu posilat zpatky...

    Fallen Order mi nahodne zamrza, pokazdy stejnym zpusobem: hra zmrzne, problinke mi cerna obrazovka, a pak uz jen vidim staticky frame ze hry. Zvuky funguji, nekdy funguje i steam overlay. Podle internetu (steam community, reddit) to je nejaka HW issue s grafikou a lidi tyhle kusy vymenuji...
    IKARI
    IKARI --- ---
    DEEFHA: ja mam ten bez anti glare - uz jsem s tim hral na zastavce v plnem polednim slunicku - s max brightness na tom hrat slo ... ale nehraj jsem zrovna tmavou hru - primy srovnani nemam, ale myslim, ze bez toho se da zit, ale pomuze to

    ... v praci kdyztak mame dev-kit myslim prave s tim anti glarem, tak si ho mozna zkusim pujcit a vybehnout ven na slunicko :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Ohledně toho displeje mám dotaz z trochu jiného soudku: máte někdo tu levnější variantu bez anti glare? Resp. jinak, viděl jste někdo na vlastní oči, jaký je mezi nimi rozdíl? Nemyslím někde na videu, ale v reálu.
    GEE
    GEE --- ---
    IKARI: jednou rukou, dotykem na displej. Ale zatim jsem toho teda moc nenapsal :-)
    IKARI
    IKARI --- ---
    jak na steam decku pisete? ten display je moc daleko od kraju, aby slo psat poradne na nem, tak si zvykam na psani pres ty trackpady
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    DEEFHA: Teď jsem to odložil půjčené od kámoše asi na 1h a dost podobné pocity. Asi to taky chci ;)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Tak jsem dneska měl Steam Deck asi na hodinku v ruce. Musím uznat, že i když je opravdu velký (resp. hlavně široký), tak je překvapivě relativně lehký. Parádní ergonomie, srovnávám hlavně se Switchem :-) Větráček funí, ale bylo to takové spíš skoro roztomilé, než aby mě to nějak moc štvalo... Topí ovšem hezky, kočkám by se to mohlo líbit. Zahrál jsem si Doom 2016, vyzkoušel to připojit k monitoru, pak přidal klávesnici a myš a přepnul do desktop módu, kde mě potěšilo KDE (sic!)... No obecně jsem z toho celkem dost nadšený. Asi to chci :-)
    GEE
    GEE --- ---
    Po pár dnech skvělý zážitky - zatím se mi nepodařilo rozchodit jen pár starších srdcovek (GTA2, Gorky17), utratil jsem na Steamu víc, než za poslední 2 roky, kdy jsem na PC nebyl nějak aktivní a užívám si Witchera na handheldu, kterej nevypadá jako omalovánky
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Aya dela nejakou light verzi jen 420g a samozrejme je to daleko mensi:
    The AYA Neo Air Looks Incredible! New Info, An OLED Ryzen Hand-Held Console
    https://youtu.be/kzdTeyOXO7k?t=133
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    IKARI: Mne taky!!!
    IKARI
    IKARI --- ---
    prisel mail !!! :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Tak už nic, včera Steam Deck dorazil kolegovi z práce, tak mi ho příští týden přinese ukázat do kanclu. Jeho první dojem byl, že je to velký :-D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Je tu někdo z Prahy, kdo by mi byl ochotný předvést Steam Deck naživo? Nejsem si zatím úplně jistý, jestli ho potřebuju, tak abych si to vyjasnil :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Máme Steam Deck! První dojmy z revoluční přenosné herní konzole – Doupě.cz
    https://doupe.zive.cz/clanek/mame-steam-deck-prvni-dojmy-z-revolucni-prenosne-herni-konzole
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    GEE: jasný;-) ale to budeme mít doma dva lidi switch a já hraju na switch tak sporadicky, že se na něj bude prášit.. proto mi ten steamdeck přišel lepší, že bych na něm hrál občas i něco jinýho, možná nějaký oldschoolovky..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    People revolution was heard!

    Steam Deck Deposit - The Lock Screen Update - Steam News
    https://store.steampowered.com/news/app/1675180/view/3198128093298598136

    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    RUDOLF: To by musel byt ten jeji switch haklej a jeste by emulator musel umel multiplayer coz myslim, ze zatim neumi.. a jeste by to oboje melo umet crossplay.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    RUDOLF: jako local coop z emulatoru na ofiko switch? V tom pripade jak pise
    GEE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam