• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MCKIDNEY: Jo, tak to dává smysl. Já teda SD původně pořídil taky i na práci, ale upřímně - zatím jsem se nedokopal k přechodu :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DEEFHA: Ja na to koukam jinak, ta kapacita SSD neni u me pro hry. Ja to mam jako hry+zivnost - protoze nechci nosit do korporatu 2 notesy a ipad me nestaci. Takze tam pribude extra sifrovany oddil s cca 140GB. Takze 256/512 je pro me minimum.

    256GB je cenove nerozumne dneska, takze bud 512 nebo 64+Upgrade a proto me zajimalo to sklo. Ten cenovy rozdil neni tak hrozny mezi upgrade a 512GB. Nakonec jsem se rozhodl pro 64GB a upgrade, protoze sklo nema kovovou upravu.

    Jinak na hry SD staci, protoze zapis te tolik netrapi, ale pro cteni je to v pohode.
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    btw pokud by se nekdo chtel taky vydat cestou upgradu uloziste, prikladam odkaz na 1tb ssd, kterej jsem v decku vymenil za puvodni 32gb a slape bez problemu :)

    NEW T-BingoGo M.2 2230 SSD 1TB NVMe PCIe 3x4 For Microsoft Surface Pro X Pro 8 | eBay
    https://www.ebay.com/itm/334516414540
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    DEEFHA: ja si zas rad zahraju vetsi tituly a vychazel ze zkusenosti s PS4 512gb kde je z meho pohledu toho mista zalostne malo a tuhle chybu uz jsem u decku nechtel opakovat :D SD kartu mam jako zadni vratka kdyby se ukazalo ze i 1tb interniho uloziste je malo :))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SCARF_23: Já si k internímu 512 GB pořídil ještě 512 GB kartu a fakt nevím, jak to zaplnit :⁠-⁠) Mám to hlavně na různý indie maličkosti a emulátory, to fakt moc místa nezabírá... Ale i těm několika AAA titulům, který jsem na tom zatím hrál, to stačí. Za mě spokojenost :⁠-⁠)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    MCKIDNEY: me prislo i 512gb dost malo na dnesni pomery, tak jsem koupil 32gb verzi a narouboval do ni 1tb ssd kouepenej ne ebay a jsem (zatim) spokojenej :) ve finale to vyslo levnejsi nez SD s 512gb
    MASTA
    MASTA --- ---
    MCKIDNEY: Ja mel obe verze, ted mam 512, uprimne kdybych nevedel ze tam to sklo je, tak to asi ani nepoznam.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DEEFHA: Tyto LCD normalne odrazi dost. Takze napriklad pokud sedis a nad tebou je zarovka - tak bys ji videl.

    Ale uvidime no, s cenou SSD, 500/h to vyjde nastejno a mozna je to pak no brainer :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MCKIDNEY: Já tuhle verzi mám, ale nemám srovnání :-) Tím chci říct, že nedokážu říct, jestli to sklo teda za to stojí, no.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Velikost myslim, ne upgradoval to sklo.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mate nekdo tu 512GB verzi s lepsim sklem? Je to celkem zajima vec, ale neda se pridat potom. jako rikam si ze bych jim radeji dal 2k nez si to upgradoval sam.
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JUNGLER: 23.1. jsem odeslal balík a včera 1.2. mi přišel nový kus. Předtím jsem cca 3 dny řešil problém s podporou (neměl jsem na to tolik času, reagují opravdu rychle).
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    BAMB00CHA: jak dlouho teda trvalo od odeslání tvýho do doručení novýho
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jo libi se mi, ze sli cestou vlastniho RMA a ze pracuji na centrech po celem svete.
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    Tak poslední update - dnes mi přišlo nový zařízení a na nic jsem nečekal :) klobouk dolů před valve.
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JUNGLER: To chapu :D
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Btw... Můžete někdo vyzkoušet jak dlouho vám vydrží běžet plně nabitej SD když začnete stahovat něco velkého bez připojení k napájení?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    BAMB00CHA: Nojo ale i tak je to několik dní bez hraní :D to nedám :D
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    MCKIDNEY: Nakonec mi druhy den napsala, at to poslu na RMA. To jsem udělal a další den po přijetí mi posílají nový kus, který je aktuálně na cestě.

    Ve finále to není nic hrozného a určitě doporučuji to řešit s off. podporou a přes RMA, reagují opravdu rychle.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak tem TDP omezenim neverte, PWM zajima ji i kratkodobe spike co BIOS neresi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam