• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    PICAZSOO
    PICAZSOO --- ---
    MCKIDNEY: Ok, tak bych asi poprosil o nějakou nápovědu. Když mluvíš o limitu fps 40, tak myslíš nastavení GotG "Max Refresh Rate" dát na 40, nebo něco pokročilejšího? V nastavení grafiky je ještě dropdown "Refresh Rate", ale tam je jenom možnost 90 hz a nic jinýho.
    PICAZSOO
    PICAZSOO --- ---
    Zkusím. Mám SD asi 3 týdny, tak se ještě rozkoukávám.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja to hlavne zminuji protoze PC hraci nejsou odkojeni 120Hz a tedy 40FPS mnohdy vypada jako 30FPS.
    Nicmene switch opravdu podkroji ten display na 40Hz a pak je to presne na pulce cesty mezi 30 a 60 :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PICAZSOO: Skvela hra. Mantis s tim svym 'Hi, guys!' byla k sezrani :D Tech 40fps zkus.. pro fluidnejsi zazitek.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PICAZSOO: Muzes zkusit limit na 40FPS, diky zmene refresh rate je to asi nejlepsi co jde vytahnout na decku.

    Ale rozhodne dobra hra pro deck
    PICAZSOO
    PICAZSOO --- ---
    Hraju teď na decku freebie Guardians of the Galaxy přes Heroic Launcher. Šlape to parádně na 30 fps s level of detail na medium a texture quality high. Ostatní off nebo low. Na tenhle typ hry je těch 30 fps naprosto dostačující. Po dlouhý době hraju hru, kde takhle relativně nízký nastavení grafiky neznamená rozmazanou hnusotu. Vypadá to prostě hezky až krásně. Jen občas to nějak divně poblikává v některých scénách, ale nestojí mi to za to to řešit. Doporučuju.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NECROMAN: Jj, Limbo, Inside... Taky jsem si to dal :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včera jsem dohrál na Steam Decku, celkem už poněkolikáté, Limbo. Ideální typ hry pro podobnou platformu.
    IKARI
    IKARI --- ---
    nam ted taky dorazil domu druhy steam deck, tak jsme hned delali srovnavacku OLEDu a LCD :D prvni test byl na Ori and the Will of the Wisps a 90hz HDR obraz vypadal teda fakt paradne! ja si teda pred tim na to LCD nestezoval, ale takhle vedle toho OLEDu vypada fakt lacine - druha pro me asi nejvyraznejsi zmena jsou nove packy, ktere maji zvyseny okraj a tak se za ne mnohem lip bere - rozdil v baterce se asi ukaze, az nekam pojedeme

    kazdopadne, dneska bych uz koupil jedine ten OLED model, ale ja budu dal spokojene pokracovat ve hrani na svem LCD, za upgrade mi to nestoji (ale mam tu moznost krast OLED pritelkyni ... kdyz bude volny :D )
    KALAM
    KALAM --- ---
    NECROMAN: mě to přišlo taky cihelný, ale drží se skvěle a od doby, co mám Steamdeck, tak mi Switch leží v šuplíku a když ho vezmu omylem do ruky, tak mi přijde takovej nedomrlej:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OLED deck dorazil, pěkná cihla :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BOBES: No, ono to není primárně kvůli review, ale jinak ano. Připojíš platformy a vidíš pak všechno na jednom místě. Trofeje, progres a tak.
    BOBES
    BOBES --- ---
    DEEFHA: Ha! Neznám. Takže se zaregistrovat, připojit si účty na platformách, které používám, a ono to nějak posbírá a scucne, jo?
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    BOBES: Windows wrapped :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BOBES: Obecně si všechno dohromady trackuju na https://infinitebacklog.nl/ , takových udělátek je ale víc.

    Infinite Backlog | A Video Game Collection Tracker
    https://infinitebacklog.nl/users/deefha
    BOBES
    BOBES --- ---
    Tak to zkusím taky. Vidím, že na Vampire Survivors jsme si ulítli všichni :) Jinak pravda, že některé hry hraji mimo Steam, chtělo by to nějak "spojit".

    Kinison's STEAM YEAR IN REVIEW 2023
    https://s.team/y23/pjnkdjd?l=english

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    DEEFHA: tyhle statistiky mě baví :) jenom mi to trochu zkresluje to, že třeba poslední 2 měsíce jedu spellcross a ten mi to do statistiky nezapočítá. Škoda, že steam deck neumí počítat odehraný čas na hru mimo steam do systému jenom vloženou.
    Jungler STEAM YEAR IN REVIEW 2023
    https://s.team/y23/djgpvjd?l=czech

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Před rokem jsem pořídil Steam Deck. A byl to dobrý rok! :-)

    de.ef.ha's STEAM YEAR IN REVIEW 2023
    https://s.team/y23/cbpnphbb?l=english

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TOM_HOST: imho to neni uzasna cena, pouze dobra. Po rozmisteni oled mezi CZ uzivatele to bude asi jako ted za 9000.

    Takze zalezi na tom jak moc si ses jisty - 50:50 bych do toho asi sel, ale 20(nechat):80(prodat) uz asi ne.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    TOM_HOST: nemyslím si, že tam bude dramatická ztráta ceny. 256GB je za 8k krásná cena i z druhé ruky a ještě to nějaký čas tak bude (IMHo bych za tuhle cenu koupil i 64BG bez SD karty a měl bych pocit, že jsem udělal dobrý obchod)
    Záleži pochopitelně, jak dlouho to budeš mít. Ale teoreticky tak můžeš někomu v rámci svého testování udělat levnější vánoce (zejména teď by ti za to rodiče teenagerů mohli utrhat ruce).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam