• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOM_HOST: Tak teď ještě nějaký pouzdro :⁠-⁠)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TOM_HOST: Vitej, mrkni na nastenku postupne ji plnim.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Mno … tak se vitam … 64gb lcd + 1tb sd … 6.5k … bez jedineho viditelneho sramecku …

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Haha ona to nebyla nadsazka - no tak to nemam a tak nevyzkousim. Mam doma jak VM, tak SteamDeck.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MCKIDNEY: jan zelený's přeci :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Zkousel nekdo mashinky? :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    DEEFHA: Ps5 remote? Rozhovor se
    BOBES
    BOBES --- ---
    Tak SteamDeck už také odeslán/vrácen/reklamován. Přes Norimberk do Prahy. Uvidíme, kdy dorazí nový.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    JORDI: Ja jeste chvilku pockam, potrebuju dohrat Zeldu, me by to rozptylovalo :) Ale dekuju.
    JORDI
    JORDI --- ---
    BEREGOND:
    Ahoj pokud by jsi měl zájem, tak mi minulý týden přišel steam deck OLED 512GB. Zvažuju, že ho pošlu dál a radši pořídím dětem radši kvalitní tablet. Do dětských rukou je to příliš velké... stál mě 14.300 za 12 500 může být tvůj.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kdyz uz jsme u toho HDR+OLED, pro majitele novych steam deck je tohle vyborna sleva:

    Save 75% on Ori and the Blind Forest: Definitive Edition on Steam
    https://store.steampowered.com/app/387290/Ori_and_the_Blind_Forest_Definitive_Edition/

    Prvni, Druha a nebo obe ve velke sleve. Vypada uzasne na decku.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BEREGOND: Par prispevku nize se to resilo. Primarni ucel neni zrusit odrazy (pomaha, ale nedostacujici), hlavnim duvodem je zvyseny kontrast.
    Takze pokud beres OLED (Coz urcite), pak osobne nepovazuji ze lepsi.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Dekuju moc za pomoc asi brzo objednam. Jeste posledni otazka, chci tu antireflex nebo lesklou verzi?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    BOBES: Hele zkoušel jsem

    Vstoupit do BIOSu
    volume + a power. Nepomohlo.

    Pak jsem zkoušel hard reset BIOSu a taky nic.
    volume - ... power

    A to co popisuješ přesně odpovídá tomu co se dělo mě. Doporučuji se s tím netrapit a obrátit se na support. Jenom teda nezapomeň vyndat SD kartu 😂 prej ji vrátit prostě neumějí.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Jo vlastně, na remote play bych úplně zapomněl. Používám ho na PS5 i Xboxu. Sice ne moc často, ale třeba první RDR na Xboxu z placky ve zpětný kompatibilitě jsem takhle na Steam Decku odehrál v podstatě celý. Jak říkám - fakt dost univerzální mašinka :⁠-⁠)
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    MCKIDNEY: este sa pridam aj ja svoj use case. mam PC a Steamdeck. Momentalne hrajem Talos principle 2 tak ze hra bezi na PC a streamuje na Steamdeck cez Steam remote play. vyzera a hybe sa to super aj ked som v UK a PC na Slovensku :).
    BOBES
    BOBES --- ---
    JUNGLER: "Steam deck mi prostě umřel a už nešel zapnout." ... jak se to projevovalo a jaké pokusy jste zkoušeli?

    Obávám se totiž, že můj Steam deck se dostal do podobného stavu. Ať mačkám cokoliv, tak to maximálně udělá zvuk jako když se probudí ze spánku, ale obrazovka stále černá a nic. Nepoužíval jsem jej asi 2 týdny, kdy byl v obalu, a teď toto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam