• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNASoustružení (dřeva) a vše s tím spojené...
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    WEWERKA: co je to za buk tyjo :D no každopádně kdyby si se někdy chtěla něčeho zbavit, rád za nějake drevo zaplatím :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MLIKARNA: Diky :) Vubec to tak nevypada, ale je to buk :D Drevo kupuju na susenerezivo.cz, ale protoze tak casto nesoustruzim, tak mi vydrzi spoustu let. Jediny drevo, ktery zpracovavam sama jsou pokaceny stromy. Mam z toho tunu polotovaru.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    WEWERKA: nádhera! Co je to za dřevo na té čtvrté fotce? A dřevo někde kupuješ nebo si zpracováváš sama?
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Tak ja sem rovnou hodim par svych veci :)

    Mam Jet 1221 VS, mam to jen jako konicka a jsem z Prahy.

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    URPUTNIK: auditko znám a řekl bych že i z názvu je patrné, že je podstatně obecnější takže díky že si se stavil :))))
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    Mimochodem, neni to duplicitni k [Dřevo] ?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    HEDERAHELIX: tak snad se nás tu pár najde a bude na co čumět :)))
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Kdo by měl zájem o přidání na nástěnku prosím o příspěvek s úvodem HOME, přibližně místo působení a nějake info ke stroji, co používáte za struhy atd, co uznáte za vhodné :)
    HEDERAHELIX
    HEDERAHELIX --- ---
    Já sem jdu jen na čumendu, soustružila jsem naposledy někdy v šestnácti letech :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    A tady zatím můj top výrobek - miska průměr 19 cm, dvě patra hranolů amerického ořechu, broušeno až na 1200 a poté nanesen cutting board oil.

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    KOUDY: je ale vzhledem ke spolehlivosti těchto výrobků jsem to překřtil :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MLIKARNA: Neni to parkside hracka?..Protoze jestli je fakt darkside..tak ji chci :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Díky všem kdo hlasovali pro založení a těším se, že se tu potkají místní soustružníci, časem bych rád hodil na nástěnku seznam ID, kdo kde na čem a tak a rád se potkám a něco se přiučim...

    Sám se soustružení dřeva věnují ani ne rok a akorát mám v plánu absolvovat víkendový kurz a pořídit si pořádný soustruh - doteď se učím na darkside hračce (ačkoliv je to sracka tak já sem vlastně nadsenej že sem si to za ty směšný prachy mohl vyzkoušet) a zatím jsem vytočil tak 10 věci :)))
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam